denizim

neredeyse 3 ay olacak oğlum seni kucağıma alalı. hersey ne kadar da güzel. her se senin ve benim etrafımda dönüyor sanki. kernımda 4 haftalıktın seni öğrendiğimizde. ne de çabuk geçti zaman.  2li ve 3lü testlerinde risk olduğu için küsmüştüm sana. amniyosentez sonucundan sonra barıstık:)
 hep derdim benim bebeğim erken gelir diye. oğlum acale edecek diye. annelik içgüdüsü mü yoksa bişeyi 40 kere söylersen olur mu bilmem 1 ay erken geldin denizim. 14 saat süren doğumhane maceramız,  suni sancı, epidural ve en sonunda sezeryan ile aldılar karnımdan seni..
hersey senin için şimdiye kadar çoktan işe başması lazımdı annenin. ama işyerimiz sen dogduğunda kapandı.  sanki seninle daha çok zaman geçirmemiz için oldu bu..
bu gece ilk defa baban, sen ve ben yanlız bir gece geçireceğiz. annannen bi süre evine gitti.  korkmuyorum desem yalan olur. lütfen bana yardımcı ol annecim..
2 Yorum


sewdabirden

insallah söylediğin kadar kolay olur kuzeynil. tesekkürler sevgiler

septik

Hastaneden eve 2. gün geldim ve o gece dahil bu zamana kadar kimse yanımızda kalmadı.Ne ben nede eşim bebek bakmış değil.Banyosu kimse olmadan eşimle yaptırdık.İçgüdülerinize ve kendinize güvenin.Korkmayın:)

Yorum yapmak için üye ol