Çok güzel bir hizmet...

0

Yurt dışında Macaristan'da yaşadığım yıllarda görmüştüm aslında, hatıralarınızı alıp, bir güzel elden geçirip yani cilalayıp parlatıp, çok güzel tasarım paketlerinde size geri veriyorlar. 

Geçen gün Bebek'ten aldığım gazetenin içinde elime geçti ilanları, anılarınızı canlandırın yazıyordu, aradım hatta ziyaretlerine gittim, bir bayan ve bir erkek birlikte bu işi kurmuşlar, eskiden sinema sektöründelermiş ama böyle kalbe dokunan şeyler yapmak istemişler. samimi insanlar. 
Evimde ne kadar eski fotograf, eski video kasetinde hatıralarım ne varsa onlara teslim ettim, formlar doldurdular, numaralandırdılar, poşetlediler ve teşekkür ettiler. 
Beni sonuçlar için aradıklarında sesleri baya yorgun geliyordu :) Verdiğim görüntüler epey yormuş onları ama almaya gittiğimde sebebini anladım, o kadar güzel hazırlamışlar ki, hem sadece onca görüntüyü yeniden yaratmamışlar hem de çok güzel bir kısafilm yapmışlar o görüntülerden :) 
Anı Kutusu, o yıllardır elinizi sürmediğiniz ama sizin için çok önemli olan her şeyi çok güzel bir hediye malzemesine ya da elinizin altında hep izlemek, bakmak  isteyeceğiniz şekillere dönüştürüyor. 
Hem de ofislerine gittiğimde gördüğüm kadarıyla yığınla babyshower, doğum, özel gün fotografı çekmişler, çok yenilermiş daha...


Bu arada, çok ta saygılılar, onlara gönderdiklerinizi çat diye internete koymuyorlar, bu yüzden örneklerini ancak onların yanında izleyebiliyorsunuz. 

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol