kişiye özel kitaplar / çocuklar için... (kitap yıldızı.com)

0

Bir yıl daha bitirdik.. Yeni bir yıla girmiş olmanın verdiği telaş, mutluluk, koşturmacanın yerini şimdi bir sakinlik aldı.. Oysaki daha bir hafta öncesinde alel acele kime ne hediye alsam telaşındaydık.

Tam bu noktada hayatının küçük kahramanlarına hediye almak için bizlere ulaşan tüm üyelerimize teşekkür ederek başlamak istiyorum.. Her hediyeyi oluşturmak, bir küçüğü mutlu ederken, bizleri de sevindiriyor.. Ufakların yüzlerindeki tebessümü düşünerek yaptığımız işten haz alıyoruz..

www.kitapyildizi.com bu yüzden, her bir kitaba özenle yaklaşıyoruz, işinde uzman eğitimli ekibi ile her bir kitabı, tek çocuğa özel olmak koşuluyla adım adım hazırlıyoruz.. Seçeneklerin çoğaldığı günümüzde farkımızı ortaya koymak için her sayfada çocuğun resmini, ismini, kişisel özelliklerini kullanıyoruz.. Dilerseniz bu masal dünyasına sizde onunla birlikte katılabiliyorsunuz, istediğiniz sayfada yer alabiliyorsunuz.. Üstelik çerçeve içinde tek bir resimle değil, bir hikaye kahramanı olarak... İşte burada kitap yıldızının farkı ortaya çıkıyor...

Gelelim nasıl bir yol izleyeceğinize.. Hemen www.kitapyildizi.com a üye olup, dilediğiniz kitabı seçiyorsunuz, kahramanımızın özelliklerinin yer aldığı formu doldurup, bir de resim ekliyorsunuz.. Dahası için direk bizleri 0212 573 15 65 nolu telefonlarımızdan arayarak ta başlangıç yapabilirsiniz..

Karne döneminin yaklaştığı şu günlerde, gelin sizde heyecanımıza ortak olun, birlikte üretelim.. Birlilte sevinelim.. Üstelik Sömestr boyunca vereceğiniz her sipariş için kargo bedava, 3657k kodu ile bu imkandan faydalanabilirsiniz.

 
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol