doktora çalışmam.

1

Akya Nas bugün doktoramı yaptım canım. artık annen bir doktor. Simdi ne doktoru olduğumu merak edeceksin bebeğim ben seni merak ettirmeden söyleyim. ''*ok doktoru''  oldu annen bebeğim. Bu doktora sürecimde bana yardımlarını esirgemeyen amip'e, işi başından aşkın olan ve aldığım numuneleri labaratuvara yetiştiremeyen babana 'benim biricik kocama', ters bağladığımızda sıvıyı emmeyen prima ailesine, masa üstünde duran ışığa ve bu süreci bana başlattıran amip kisti olarak kilo veren ateşlenen ishal olan , her yaptığı kakayla beni yıkan minik bal böceğim sana sonsuz teşekkürler.

                                                                                                dr özen .....(*ok doktoru) 

Neler mi yapar bu *ok doktoru. inceler  dışkının kokusunu, rengini, kıvamını, yapısını, içeriğini analiz eder ve amip kisti tedavisinin sonuç verip vermediğine bakar. bakması yanında anlar.Ama bu saydıklarımdan sonra mikrobiyolog olmuş da olabilirim . Aman ne bileyim bal böceğim bir şey oldum ama ben de bilemedim ne olduğumu sen doğunca çok şey oldum zaten hangi birini sayabilirim ki. Ama gün itibari ile *ok doktoruyum meleğim.

*** Ne geldi aklıma ya 'dokun bana' diye bir yarışma vardı . Şimdi olsa kesin katılırım ve kesin kazanırım. uyumak maslow' un ihtiyaçlar hiyerarşisinde de yer değistirsin ya da anneler için yeni hiyerarşi geliştirilsin.

                                                                                                                    Dr. Özen .....
1 Yorum


adrian_sevcan_

amipppppp bebeğim 45 günlük olduğunda yakaladı bizide :( ve kuzu gibi olan ayşe meleğimi tam bir cadıya çevirdi :(

sen de ne güzel anlatmışsın.

umarım iyidir şimdi bebişin...

Yorum yapmak için üye ol