denizim 1 yasında

canım oğlum, bitanem.
bi kaç gün sonra ilk yılını dolduruyorsun. o gülen gözlerin , şirin tavırların hiç solmasın emi.

hayatımızı tam anlamı ile değiştirdin sen. anneliğin ne olduğunu öğrettin bana, birini karsılıksız sevmenin ne demek olduğunu..

insallah sen de bizim seni sevdiğimizin yarısı kadar seversin bizi büyüdüğünde...

zaman su gibi akıyo.  dogdun doğacaksın  derken gülmeyi, aglamayı ögrendin, kendi kendine dönüyo , emekliyo derken pıtır pıtır yürüyorsun artık.

dişlerin 1-2-3 derken 9 u buldu.

çok akıllı bir bebeksin bitanem. Allahıma sukurler olsun bizi çok yormadın. diğer bebekler gecede 3-4 kez uyanırken sen melekler gibi sabaha kadar deliksiz uyudun.

ilk zamanlarda tek derdin yemekti. bi türlü seni doyurmayı beceremedik:) karnın acıktığında gözün başka bişey görmüyor, yemekten sonra da senden keyiflisi olmuyor.

erkek oldun bu arada. sünnetin olurken ameliyathane önünde yaşadıklarımı anlatamam sana. içerden gelen bağırıslarına dayanmak inanılmaz zordu.

büyüdün bebeğim.

annen sabahtan aksama kadar daha iyi bir geleceğimiz olabilsin diye çalısıyor.  Anannenin senin üzerinde benden fazla hakkı vardır. korkarım onu annen sanacaksın. 1 senedir gıkı çıkmadan seninle ilgileniyor.

dedim ya artık büyüdün, kendi kendimize bişeyler yapma zamanıdır. artık arkadaslarında bakım evinde günlerini geçirceksin. insallah aglatmazlar seni. seni gözümden bile sakınırken baskalarına nasıl emanet edebileceğim...

hayatımda basıma gelen en gün sey, canım oğlum..

annen seni çok seviyor sakın unutma...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol