uyku problemi

0

blog yorumları...


baisy

yarın 8 ay bitecek emrenin, dediğin gibi 4. aydan sonra uyku düzeni bozuldu bizim de.. gecenlerde bir gece 3 gibi uyandı, emzirdim geri yatırdım, yarım saat sonra yine kalktı, bekledim yanına gitmedim, acaba biraz mızıldanır geri uyur mu diye ama yanına gittiğimde coktan yatagın kenarına tırmanmaya baslamıs ve uykusu acılmıs bir sekilde ağlıyordu, emzirdim , olmadı, kucagımda salladım olmadı, ayagımda salladım, olmadı atıyor kendine geriye doğru durmuyor aglıyor.. ben de bıraktım yataga atmıs da olabilirim:) cıktım 5 dk sonra geldim sakinleştirdim y,ne cıktım, ama dediğin gibi sabırlı olamadım, o da kızdı bana ablam veremedi muhtemelen, bu kadın niye avutmuyor beni, yalnız bırakıyor diye düşündü daha cok kızdı daha çok agladı.. yine dayanamadım yanına gittim, kucak sallama vs uyudugunda saat 4.5 tu 6.5 ta kalktı tekrar ben de işe gitmek uzere kalktım, ne o kaliteli bi uyku uyuyabildi, ne de ben.. çok gec olmadan bu gidişe bir dur demeli ama hala o cesareti toplayamadım, ama yazın beni umutlandırdı.. bir kez daha denemeli.. size de maşallah,...


baisy

dün gece yine cok kotu gecti, 20.00de uyudu yerine götürdüm, uyandı, biraz pışpışladım yine uyudu, 10 dakka gecmeden yine uyandı, yanında kalıp sakince konusayım dedim biraz durdu yine kendini atmaya basladı, yatagına cıktım, yanına uzandım masal anlatmaya basladım, battaniyesini yiyerek hansel ve greteli dinledi pamuk prensesin ortasında bağıra çağıra ağlamaya başladı, emzirdim uyudu bu arada saat 21:20 idi, 10 dk sonra yine söylendi ama uyanmadan bi süre söylendi 22.00 gibi yine kalktı, 23.30 gibi yine kalktı, sonra ben de yanında uyuyakaldım 3.25te yerime gectim, 4.30 da kalktı, 5.00 te 5.30da 6.20 de de temelli uyandık ama ben birsey anlamadım uyudugumdan bi onun yanındayken uyudum onda da iki büklüm uyumaktan bacaklarım agrıdı.. nitekim bu geceden itibaren ben de deneyecegim kendi basına uyutmayı, bu arada emrenin hiç dişi yok diş çıkarken nasıl oluyo bu veletler, onun huysuzluğu mu var acaba?
kusura bakmayın uzattım çok ama , öyle yorgunum ki, paylaşmak istedim..şimdi işe dönmem gerek bu gün uzun olacak besbelli:)


baisy Yorumunuz denetim için bekliyor.

henuz baslamadık, ben kendimi toparlayamadığım ve o sabrı gösterecegime guvenemediğim için bir türlü, hafta sonu 4 5 defa kalktı, iyi gecti diyorum en azından 1 2 saat suruyordu uyanmalarının arası, eşim dün nöbetçiydi, 21.00 den 1.40a kadar 3 4 defa kalkmışken gece yanıma aldım, sağa sola yastıklar koydum, inşallah dusmez dedim, ve sabah 7.30 a kadar hiç kalkmadı. ıh mıh dedi döndü yatmaya devam etti, ben ne emzirdim ne salladım, ne kucağıma aldım, gözümün ucuyla baktım sadece.. neden olabilir ki? ne yapmalı hiç bilemedim kafam karıştı çok.. kusura bakma sana güzin abla muamelesi yaptım burdan.. hemen yorumlarımı kopyalayıp nurtiye buguloga yazıyorum ve bir de oradaki kızlara soruyorum.. saolasın ilgin için.. bu arda sizin 1 ay oldu ve hala kendi kendine yatıyor di mi..
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Yorum yapmak için üye ol