CANON FOTOĞRAF MAKİNESİ

Durumu: Yeni
Bitiş zamanı: 06/08/2012 16:04:00
Fiyat:
550,00 TL
Bulunduğu yer: Ankara
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
CANON POWER SHOT SD4500 IS DIGITAL FOTOĞRAF MAKİNESİ
Amerika dan 10 gün önce gelmiştir. Türkiye de karşılığı IXUS 1000 HS olmalı.
10X OPTIC ZOOM, FULL HD KAMERA. Foto makinesinden çok anlamam ama özellikle kamera çekimi çok güzel. 6M lik fotoları da çok kaliteli. Slow Motion kamera çekimi de var.
Tertemiz, sadece deneme için kullanılmıştır.
Çekim ve yeniden oynatma menüsündeki pek çok seçenek için, kamerayı anlamanıza ve yaratıcılığınızı arttırmanıza yardımcı olmak amacıyla kısa birer açıklama verilmiştir.
İpuçları ve Öneriler

Akıllı Obtüratör, bir göz kırpma tespit edildikten 2 saniye sonra çekim yapan Kendinden Zamanlı Göz Kırpma özelliği dahil olmak üzere, obtüratörü uzaktan çalıştırmak için 3 kolay ve rahat yol sunmaktadır.
Kendinden Zamanlı Göz Kırpma özelliğiyle Akıllı Obtüratör

En İyi Görüntü Seçimi, 5 çekimlik yüksek hızda çekim yapar ve saklanacak olan en güzel kareleri otomatik olarak seçer. Elle Ayarlanan Gece Görüntüsü modu sayesinde, tripoda ihtiyaç duyulmadan düşük ışık koşullarında kayıt yapılabilir.
En İyi Görüntü Seçimi dahil olmak üzere çeşitli çekim modları

Siz sadece çerçevelemeyle ilgilenin, bırakın gerisini kamera halletsin. Bir dizi Canon teknolojisini kullanan Akıllı Otomatik modu, çeşitli çekim koşullarında farklı nesneleri tespit edebilir ve 28 değişkene kadar olan en iyi ayarları otomatik olarak seçer.
Akıllı Otomatik

Süper Ağır Çekim Film modu, spor ya da vahşi yaşam gibi hızlı hareketleri yavaşlatarak saniyede 240 kareyle video çekerken, Yüksek Hızlı Çekim kart kapasitesine göre kesintisiz fotoğraf çekimi yaparak saniyede 8,8 çekime kadar olan (2,5MP) anları asla kaçırmaz.
Süper Ağır Çekim Film ve yüksek hızda çekim

Bu model, daha fazla güç, daha iyi kontrast ve geniş görüntüleme açıları sunan koruyucu bir cam kapağı olan bir PureColor II G LCD ekrana sahiptir.
Büyük 7,6 cm (3,0”) PureColor II G LCD

Stereo sese sahip Full HD (1080p) ile en güzel anlarınızı yakalayın ve HDTV'nize bağlanıp eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşmak için kameranın HDMI bağlantı noktasını kullanın. 10x optik yakınlaştırmayı kullanarak, nesnelerinizi takip edin; Dinamik Görüntü Dengeleyici sayesinde, yürürken çekim yapsanız bile filmleriniz daha dengeli ve daha net olacak.
Dynamic IS ile Full HD filmler

HS Sistem, bütün ışık koşullarında mükemmel görüntü kalitesi sağlar. 10.0 Megapiksel, yüksek hassasiyete sahip bir CMOS sensör, hızlı ve sürekli çekim imkanı sağlar ve Elle Ayarlanan Gece Görüntüsü ve Süper Ağır Çekim Film gibi özel yüksek hız işlevleri sunar.
Yüksek hassasiyete sahip10.0 Megapiksel CMOS sensörlü HS Sistem

Şık IXUS metal tasarımı ve tamamen geri çekilebilir süper zoom lens sayesinde, portatiflik ya da stilden hiç ödün vermeniz gerekmeyecek.
Kompakt, tarz sahibi metal gövde

Ultra kompakt 10x zoom lens, tripoda ihtiyaç duymadan daha uzun odak uzaklıkları ve düşük ışık koşullarında çekim yapmanıza olanak sağlamak için gelişmiş bir optik Görüntü Dengeleyiciye sahiptir.
Görüntü Dengeleyicili 10x optik yakınlaştırma

 
10x yakınlaştırma, IXUS stili
 
  • IS özellikli 10x optik zoom
  • Kompakt, şık metal gövde
  • HS Sistem, 10,0 MP CMOS sensör
  • Full HD filmler, Dynamic IS
  • 7,6 cm (3,0") PureColor II G LCD
  • Süper Ağır Çekim Film
  • Akıllı Otomatik ve Akıllı FE modları
  • Çekim modları, En İyi Görüntü Seçimi
  • Kendinden Zamanlı Göz Kırpma
  • İpuçları ve Öneriler
Özellikler
Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.