Chezmam Klasik Emzirme Sütyeni Beyaz 85C

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Chezmam Klasik Emzirme Sütyeni Beyaz

Gündüz ve gece rahatlıkla kullanılabilen, dolabınızda mutlaka bulunması gereken klasik emzirme sütyeni.

Hamileliğinizin son aylarında gelişen göğüsleriniz için doğum öncesi kullanımda da önerilir.

%45 Modal, %50 Cotton, %5 Elastane

  • Tıbbi ve estetik özelliklere sahip olmakla birlikte, CHEZELLE Lingerie hamile iç giyim ürünleri yüksek kaliteli natürel ve anti-bakteriyel kumaşlardan üretilmektedirler.
  • Medikal özelliklere sahip ve son derece esnek kumaşlar kullanılarak üretilen Chezmam Lingerie sütyenleri, hamilelik dönemi boyunca değişen vücuda ve emziren anneler için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin kolaylıkla emzirilmesini ve ağrıların giderilmesini sağlar.
  • Sütün duraklamasını ve meme ucu iltihabını önlemek, göğüs kaslarını korumak ve cildin fazla gerilmesini engellemek amaçlı hazırlanmıştır.
  • Sütyenler, MODAL ve koton gibi, sertifikalı ve natürel kumaşlardan üretilmektedir.
  • Sütyen kalıplarında, yüksek esneme özelliğine sahip kumaşlar kullanıldığından, büyüyen göğüslerin şeklini kolayca almaktadır.
  • Balen kullanılmaması, göğüse alt kısımdan yapılan baskıyı yok eder.
  • Kapların iç kısmındaki özel kesim ve askılardaki kolayca açılabilen klipsler annenin bebeği rahatça ve zevkle emzirmesini sağlar.
  • Sütyenin hacmi, arkadaki agraflar sayesinde 3 ayrı seviyede ayarlanabilir.
  • Özenle seçilmiş geniş askılar kolayca ayarlanabilir ve hamilelik boyunca değişen vücudunuza uyuma sağlar.
  • Emzirme sütyenlerinin kullanımı hamileliğin son dönemlerine de uygundur.

Satın almış olduğunuz üründe beden, renk problemi yaşar ya da bir şekilde beğenmez iseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerini siparişinizin size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Beden ve renk ile ilgili değişimlerde ekstra bir ücret İstenmez. Ancak kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürün iade ve değişiminde dikkat edilmesi gerekenler :

Tüm değişim ve iade işlemlerinde, ürünün ambalajı açılmış olsa dahi ambalaj içinden çıkan tüm materyaller (kutu, etiket, askı, sticker vb.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır. Taşıma sırasında ürün kutusunun hasar görmemesi için MUTLAKA bir karton koli içerisine konularak gönderilmelidir. Poşet içerisinde kutulu ürünler hasar görebilmekterdir.

İç giyim ürünlerinin hem dış paketlerinde, hem de ürün içi etiketlerinde beden ve içerik bilgileri bulunmaktadır. Eğer bedeninizden emin değilseniz, ürünü denemeden önce beden ölçünüzü lütfen tekrar kontrol ediniz. Sağlık ve hijyenik durumlar sebebiyle, iç giyim ürünlerinin iade veya değişimi yapılacak ise kesinlikle kısa süre bile olsa kullanılmamış olması gerekir. İade gelen ürünler tekrar satışa sunulmaz firmasına iade edilir.


BED

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 5073