Chezmam Özel Destekli Emzirme Sütyeni Beyaz 90B

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Chezmam Özel Destekli Emzirme Sütyeni Beyaz

Süt Bezleri göz önüne alınarak özel destekleyici kullanılmıştır. (%100 Naturel)

  • Hamilelik boyunca ve emzirme döneminde kullanılabilecek destekleyici sütyen.
  • Süt bezlerinin gelişimi göz önüne alınarak özel destekleyici kullanılmıştır.
  • Askılar kalınlaştırılarak hamilelik döneminde büyüyen göğüslerin sırta uyguladığı baskı hissinin ortadan kaldırılması sağlanarak anne adaylarını rahatlatan destekleyici sütyendir.
  • Modal''''''''dan ( %100 Naturel ) üretilmiştir.


Ürün İçeriği: %45 MODAL %50 Koton %5 Elastan


Satın almış olduğunuz üründe beden, renk problemi yaşar ya da bir şekilde beğenmez iseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerini siparişinizin size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Beden ve renk ile ilgili değişimlerde ekstra bir ücret İstenmez. Ancak kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürün iade ve değişiminde dikkat edilmesi gerekenler :

Tüm değişim ve iade işlemlerinde, ürünün ambalajı açılmış olsa dahi ambalaj içinden çıkan tüm materyaller (kutu, etiket, askı, sticker vb.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır. Taşıma sırasında ürün kutusunun hasar görmemesi için MUTLAKA bir karton koli içerisine konularak gönderilmelidir. Poşet içerisinde kutulu ürünler hasar görebilmekterdir.

İç giyim ürünlerinin hem dış paketlerinde, hem de ürün içi etiketlerinde beden ve içerik bilgileri bulunmaktadır. Eğer bedeninizden emin değilseniz, ürünü denemeden önce beden ölçünüzü lütfen tekrar kontrol ediniz. Sağlık ve hijyenik durumlar sebebiyle, iç giyim ürünlerinin iade veya değişimi yapılacak ise kesinlikle kısa süre bile olsa kullanılmamış olması gerekir. İade gelen ürünler tekrar satışa sunulmaz firmasına iade edilir.


BEDEN

 

D / EUR

75

80

85

90

95

100

105

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 5030