Chezmam Paçalı Hamile Külot Beyaz Medium

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Ürün Detayları

Chezmam Paçalı Hamile Külot Beyaz

  • Hamilelikte ve doğum sonrasında kullanıma uygundur.
  • Son derece yumuşak, rahat ve esnek bir üründür.
  • Bacak aralarındaki sürtüşme sonucu oluşan tahrişlere engel olur.
  • Antibakteriyel modalın ipeksi dokunuşu ile cildiniz nefes alır ve tahriş olmaz.
  • Tüm kıyafetlerle kullanımı  uygundur.
  • Ürün İçeriği %45 Modal %50 Koton % 5  Elastan

Hamile anne adayları için özenle tasarlanmış medikal özelliklere sahip ve yüksek esneme kapasiteli kumaşlardan üretilen CHEZELLE Lingerie külotları doğum öncesi kullanım için idealdir. Karın bölgesindeki cildin ve kasların gevşemesini engelleyen külotlar aynı zamanda erken karın sarkmalarını durdurucu niteliktedir. Belin alt kısmına ve kalçaya olan baskıyı önemli derecede azaltır. Külotlar tıbbi sertifikalı olmakla birlikte, tamamıyla natürel ve antibakteriyel olan MODAL ve koton kumaşlar ile üretilmiştir.


Külotlar hamilelik dönemi boyunca, anneye ve bebeğe en yüksek konforu sağlayacak ve bebeğin büyümesine adapte olabilecek özelliktedir

Yüksek esneme kapasiteli kumaş ve büyüyen karına uyumlu kalıplar sayesinde bir çok model doğum sonrasındaki süreçte de kullanıma uygundur.


Satın almış olduğunuz üründe beden, renk problemi yaşar ya da bir şekilde beğenmez iseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerini siparişinizin size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Beden ve renk ile ilgili değişimlerde ekstra bir ücret İstenmez. Ancak kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürün iade ve değişiminde dikkat edilmesi gerekenler :

Tüm değişim ve iade işlemlerinde, ürünün ambalajı açılmış olsa dahi ambalaj içinden çıkan tüm materyaller (kutu, etiket, askı, sticker vb.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır. Taşıma sırasında ürün kutusunun hasar görmemesi için MUTLAKA bir karton koli içerisine konularak gönderilmelidir. Poşet içerisinde kutulu ürünler hasar görebilmekterdir.

İç giyim ürünlerinin hem dış paketlerinde, hem de ürün içi etiketlerinde beden ve içerik bilgileri bulunmaktadır. Eğer bedeninizden emin değilseniz, ürünü denemeden önce beden ölçünüzü lütfen tekrar kontrol ediniz. Sağlık ve hijyenik durumlar sebebiyle, iç giyim ürünlerinin iade veya değişimi yapılacak ise kesinlikle kısa süre bile olsa kullanılmamış olması gerekir. İade gelen ürünler tekrar satışa sunulmaz firmasına iade edilir.


Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 5090