Chezmam Sabit Bantlı Taşıyıcı Külot Beyaz Medium

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Chezmam Sabit Bantlı Taşıyıcı Külot Beyaz

Tüm ürünlerimiz , MODAL ve koton gibi, sertifikalı ve natürel kumaşlardan üretilmektedir.

Hamilelik döneminde karın bölgesine destek vermesi ve bu süreç içerisinde oluşabilecek varislere engel olmasının yanısıra doğum sonrası, kalın kısım karın üstüne gelecek şekilde kullanıldığında karnın eski formuna gelmesine yardımcı olur.

Korse kullanamayan kişilere özellikle tavsiye edilir.

  • Doğum öncesi kullanımı tavsiye edilen bel bantları karın bölgesindeki cilt gevşemeleri ve çatlamalarını engeller ve düşük riskini azaltır. Hamilelik dönemi ve sonrasında oluşabilecek komplikasyonlara karşı koruyucu özellikte bir üründür. Hamilelik döneminde, anne adayına en iyi konforu sağlamak amaçlı kullanımı tavsiye edilir.
  • Hamile anne adayları için özenle tasarlanmış medikal özelliklere sahip ve yüksek esneme kapasiteli kumaşlardan üretilen CHEZELLE Lingerie külotları doğum öncesi kullanım için idealdir. Karın bölgesindeki cildin ve kasların gevşemesini engelleyen külotlar aynı zamanda erken karın sarkmalarını durdurucu niteliktedir. Belin alt kısmına ve kalçaya olan baskıyı önemli derecede azaltır. Külotlar tıbbi sertifikalı olmakla birlikte, tamamıyla natürel ve antibakteriyel olan MODAL ve koton kumaşlar ile üretilmiştir.
  • Külotlar hamilelik dönemi boyunca, anneye ve bebeğe en yüksek konforu sağlayacak ve bebeğin büyümesine adapte olabilecek özelliktedir
  • Yüksek esneme kapasiteli kumaş ve büyüyen karına uyumlu kalıplar sayesinde bir çok model doğum sonrasındaki süreçte de kullanıma uygundur.


Satın almış olduğunuz üründe beden, renk problemi yaşar ya da bir şekilde beğenmez iseniz iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerini siparişinizin size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Beden ve renk ile ilgili değişimlerde ekstra bir ücret İstenmez. Ancak kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürün iade ve değişiminde dikkat edilmesi gerekenler :

Tüm değişim ve iade işlemlerinde, ürünün ambalajı açılmış olsa dahi ambalaj içinden çıkan tüm materyaller (kutu, etiket, askı, sticker vb.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır. Taşıma sırasında ürün kutusunun hasar görmemesi için MUTLAKA bir karton koli içerisine konularak gönderilmelidir. Poşet içerisinde kutulu ürünler hasar görebilmekterdir.

İç giyim ürünlerinin hem dış paketlerinde, hem de ürün içi etiketlerinde beden ve içerik bilgileri bulunmaktadır. Eğer bedeninizden emin değilseniz, ürünü denemeden önce beden ölçünüzü lütfen tekrar kontrol ediniz. Sağlık ve hijyenik durumlar sebebiyle, iç giyim ürünlerinin iade veya değişimi yapılacak ise kesinlikle kısa süre bile olsa kullanılmamış olması gerekir. İade gelen ürünler tekrar satışa sunulmaz firmasına iade edilir.


Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 5095