Chicco Key 2-3 Ultrafix Oto Koltuğu Red 15-36 kg

(Chicco)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Grup 2 ve 3, 15 - 36 kg arası kullanım
  • Isofix bağlantı
  • Yan darbelere karşı Yan Koruma Sistemi
  • Aracın emniyet kemeriyle kullanım
  • 8 farklı sırt yüksekliği ayarı
  • Genişletilebilir ve yatırılabilir sırt desteği
  • Nefes alan kumaştan, geliştirilmiş havalandırmalı tasarım
  • Bardak tutucu

Ürün Detayları

Key 2-3 Ultrafix araba koltuğu, 15 kg ile 36 kg arası çocukların güvenle seyahat etmelerini sağlayan konforlu bir araç içi koltuktur. Aracın Isofix bağlantı noktalarına öne dönük olarak sabitlenir ya da Isofix bulunmayan araçlarda aracın emniyet kemeri ile beraber kullanılır.
Chicco Key 2-3, çocuğunuzla beraber büyüyecek şekilde tasarlanmıştır. Sırt desteği 8 farklı yükseklikte, maksimum 16 cm olacak şekilde, ayarlanabilir. Sırt desteğinin genişliği de 8 cm'e kadar açılarak çocuğun gelişimiyle paralel olarak artırılabilir. Ayrıca koltuğun sırt bölümü de yatırılabilir.

Baş, omuz ve kalça bölümleri yan darbelere karşı koruma sistemiyle donatılmıştır. Kalça ve omuz bölgesindeki emniyet kemeri yolları, kemerin bağlandıktan sonra yerinde kalmasını sağlar.

Baş ve gövde bölümündeki anatomik Ergós dolgu yapısı çocuğun doğru oturuşuyla beraber konforunu da sağlar. Tüm yan destek bölgeleri nefes alan, gözenekli bir kumaşla kaplı olduğundan vantilasyonu artırır. Baş desteğindeki açıklık da havalandırmaya yardımcı olur. Oto koltuğunun kılıfı tamamen sökülebilir ve elde veya çamaşır makinesinde 30°C derecede yıkanabilir. Koltuk ayrıca her iki yana yerleştirilebilen ve şişenin dikey olarak muhafaza edilmesini sağlayan bardak tutucu ile donatılmıştır.

Ürün Özelllikleri

Ağırlık :
5,3 kg
Koltuk boyutları :
47 x 46 x 71/85 cm
Tavsiye edilen yaş aralığı:
3 yaş - 12 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 1235