Chicco MammaToy Çift Tepsili Mama Sandalyesi

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 06/13/2013 16:30:00
Fiyat:
50,00 TL
Bulunduğu yer: İstanbul
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Chicco Mamma Toy Mama Sandalyesi Bu sandalyeyi kızımda çok kullandık, çok kaliteli bir ürün. Şu an satılanlar gibi Çin malı değil İtalyan üretimi. 6 sene evvel 400 TL civarında aldığımı hatırlıyorum. İkinci bebekte de kullanırız demiştik ama malesef oğlum mama sandalyesinde oturmayı sevmiyor. Bu sandalyenin emniyet kemeri ve oturma kılıfı yok malesef. Kılıfı deforme olduğu için atmıştım. Emniyet kemerini de hiç kullanmadığım için çıkartmıştım sonra da kayboldu. Fotoğrafta gördüğünüz minderi komşumdan bu modele de uyduğunu gösterebilmek için ödünç aldım. Fotoğraftaki minder Chicco' nun daha yeni bir modeli olan Polly Çift Kılıflı Mama Sandalyesine ait. Chicco firmasından bu kılıfı 45 TL karşılığında alabiliyorsunuz. Tepsi üzerindeki etiketler sökülebiliyor ve iz bırakmıyor, vaktim olmadığı için bir türlü sökemedim :) Polly Mama Sandalyesinin özellikerine ek olarak dört ayağında da tekerleği var, ayrıca alttaki tepside puzzle parçalarından oluşan oyun kısmı yer alıyor. İstanbul içinde elden teslim alabilirsiniz.

Yorumlar (1)

12/10/2012 10:58:00

Fotoğrafları bir türlü düz ekleyemedim. Sanırım telefondan çektiğim için böyle oldu. Arzu edene e-mail ile gönderebilirim.

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.