Chicco Trio For Me Travel Sistem Bebek Arabası

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 05/21/2012 12:23:00
Fiyat:
400,00 TL
Bulunduğu yer: Bursa
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Bebeklik zamanlarında dışarıya çıkmayı kolaylaştıran, herşeyi içinde en güzel bebek arabası setlerinden. Mert artık büyüdüğünden oto koltuğu-ana kucağı ve portbebesi boşta duruyor epeydir. Hiç bir hasarı yok. 
Portbebesinin sırt bölümü tamamen yatar pozisyondan yarı oturur pozisyona geçebiliyor. 6-7 aya kadar seyahatlerde park yatak yerine kullanılabiliyor. Bebek içinde uyurken size de dışarı çıkma imkanı sağlıyor.
Oto koltuğu-ana kucağı bazasıyla arabaya çok kolay sabitlenebiliyor-bazasız kullanmak da mümkün-. Evde de ana kucağı olarak gittiğiniz odaya sizinle beraber gelip bebeğe rahat bir oturma yeri sunuyor.
Baston pusetin oldukça kalın bir battaniyesi var.Kışın ekstra battaniye taşımanıza gerek kalmıyor.Güneşliği oldukça aşağıya kadar kapanıyor. Güneş ve rüzgarı önlüyor. Arkası tam yatıyor. Alttaki sepeti büyük,fazlaca eşya alıyor. İstenirse baston değil normal tutuşlu bebek arabası oluyor. Ön barı çıkabiliyor. Tekerlekler çok rahat dönüyor, arabanın sürüşü çok keyifli ve kolay.
İçinde alt açma minderi bulunan büyükçe bir çantası var.
Çok rahat ettiren bir set kısacası. Her parça iskelete kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor.
Sıfırı 1600 TL

Yorumlar (2)

04/27/2012 06:55:00

İsteyene daha fazla fotoğraf gönderebilirim.

04/30/2012 11:16:00

Çok güzel bir arabadır, aynısından bizde de var. Fiyatı çok iyi. Tavsiye ederim.

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.