26 Nisan - 12 Mayıs 2012

Sıkça sorulan Sorular (SSS)

Yarışma ödülleri nelerdir?
Yarışmada ilk üçe girenlere Gigaset'ten oda dinleme özellikli ve ECO DECT özellikli telefonlar hediye. Ödül detayları için bu sayfayı ziyaret edebilirsin.
Yarışmaya kimler katılabilir?
Yarışmaya anneler, babalar ve yakınları katılabilir.
Birden fazla fotoğrafla katılabilir miyim?
Hayır. Her üye tek bir fotoğrafla katılabilir.
Aynı çocuğun birden fazla yakını katılabilir mi?
Evet. Anneler, babalar ve yakınları aynı fotoğrafı kullanmamak şartıyla ayrı ayrı katılabilir. Her fotoğraf ayrı puanlanır ve ayrı değerlendirilir. Birinde alınmış puanlar diğerinde geçerli değildir. Aynı çocuk için birden fazla katılımcının ilk 10'a girmesi durumunda sadece en yüksek puanı almış olan fotoğrafın hediyesi gönderilir, diğerlerinin hediyesi sıralamada sonraki yarışmacılaraya aktarılır. (Bu kısıtlamadaki amacımız daha fazla çocuğun hediye kazanabilmesini sağlamak)
Yarışmaya katıldığım fotoğrafı değiştirebilir miyim?
Evet. Önce, şu an yarışmaya katılan fotoğrafını fotoğrafın olduğu sayfadaki linkle yarışmadan çekmelisin. Daha sonra yeni bir fotoğrafla yarışmaya katılabilirsin.
Önemli not: Bunu yaptığında, eski fotoğrafına verilmiş tüm puanları kaybedeceksin!
Yarışmada nasıl puan verilebiliyor?
Katılan her fotoğrafın kendine ait sayfasında, fotoğrafın altındaki yıldızlar kullanılarak 1'den 5'e kadar puan verilebiliyor.
Verdiğim puanı geri alabilir miyim?
Fotoğrafın altındaki yıldızların solundaki geri alma düğmesiyle verdiğin puanı geri alabilirsin.
Kimler puan verebilir?
Nurturia ve Facebook üyeleri. Facebook üyelerinin oy verebilmesi için bir kereye mahsus Nurturia uygulamasına yetki vermesi gerekmekte.
Puanımı nasıl artırabilirim?
Fotoğrafının internet adresini sana puan verebileceğini düşündüğün olabildiğince çok kişiyle paylaşmalısın. Adresi Nurturia'da güncellemelerine yazabilir, dostlarına e-posta ile gönderebilir, fotoğrafının sayfasında bulunan "Facebook'ta paylaş" linkiyle Facebook'ta yayınlayarak arkadaşlarından gelip puan vermelerini isteyebilirsin.
Puanlar nasıl hesaplanacak?
Verilen tüm puanlar toplanır. Toplam puana göre yüksekten düşüğe olacak şekilde sıralama yapılır.
Sonuçlar nasıl açıklanacak?
12 Mayıs günü bittiğinde yarışma yeni oylara kapatılacak. Daha sonra puanlar hesaplanarak yarışma sayfasında açıklanacak, sayfada puana göre sıralama seçeneği de bulunacak. Kazanılan hediyelerle ilgili olarak kazananlarla Nurturia'da kayıtlı e-posta adresleri üzerinden iletişime geçip hediyelerini adreslerine ücretsiz olarak postalayacağız.
En beğenilen fotoğraflar
Gigaset'ten
ECO DECT ve oda dinleme özellikli telefonlar kazanıyor!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...