26 Nisan - 12 Mayıs 2012

Yarışma koşulları

 1. www.nurturia.com.tr üzerinden gerçekleştirilecek, Anneler gününe özel "Annemin kulağı hep bende" isimli yarışma Nurturia tarafından düzenlenmektedir.
 2. Yarışma 26.04.2012 tarihinde saat 00:00'da başlayıp, 12.05.2012 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir.
 3. Katılımcı T.C. Vatandaşı olmalıdır. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Yarışmayı düzenleyenler 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 4. Fotoğraf yarışmasını düzenleyen, sponsor olan ve/veya yarışma için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez. Nurturia tarafından düzenlenmiş geçmiş fotoğraf yarışmalarında 1.lik, 2.lik ya da 3.lük ödülü almış kişiler ve eşleri yarışmaya katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
 5. Her kullanıcı yarışmaya yalnızca 1 adet fotoğraf ile katılabilir. Katılım sağlanan fotoğrafların tüm yasal hakları katılımcıya ait olmalıdır. Katılan kişiler fotoğraflarının www.nurturia.com.tr 'de veya ilgili diğer ürünlerinde, editoryal, ticari, reklam veya promosyon amacı ile, herhangi bir ödeme yapılmaksızın Nurturia veya yetkilendirdikleri iş ortakları tarafından basılı veya elektronik ortamda yayımlanmasına izin vermeyi kabul eder. Fotoğrafların yayımlanması sonucu doğabilecek herhangi bir yasal sonuçtan katılımcı sorumlu olacaktır.
 6. Yarışmaya katılan katılımcılar sisteme fotoğraf yükleyecek ve bu fotoğraflar tekil Nurturia ve Facebook üyeleri tarafından puanlandırılacaktır. Tüm Nurturia ve Facebook üyeleri arzu ettikleri her fotoğrafa tek bir kez puan verebileceklerdir. Bir asil kişi farklı e-mail adresleri kullanarak bile olsa her fotoğrafa yalnızca bir kez puan verme hakkına sahiptir. Yarışma kuralının ihlalinin tespiti halinde kişinin verdiği tüm oylar iptal edilecektir.
 7. Yarışmada kazanılan puanlar 13.05.2012 tarihinde açıklanacaktır.
 8. Yarışma sonunda en çok puan toplayan 3 yarışmacıya sıralamadaki yerlerine göre hediye edilecektir. Verilecek hediyeler şu sayfada belirtilmiştir.
 9. Nurturia, verilecek ödülü veya içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
 10. Yarışma sonunda ödülü kazanan kullanıcılara www.nurturia.com.tr adresinden açıklanacak ve hak sahiplerine www.nurturia.com.tr'ye üyeliği sırasında kullandıkları e-posta yoluyla ulaşılacaktır.
 11. Yukarıda belirtilen şartlarda verilecek ödülleri kazanan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği www.nurturia.com.tr adresinde 13.05.2012 tarihinde ilan edilecek ve aynı gün kazanan kişilere kayıtlı e-posta adreslerinden özel olarak haber verilecektir. Ödüle hak kazanan asil kişiler için son başvuru tarihi 15.05.2012'dir. Bu tarihe kadar başvurmayan asil kişi hakkını kaybeder ve hakkı sıralamaya göre arkadan gelen diğer kişiye geçer.
 12. www.nurturia.com.tr kampanya boyunca yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt ve/veya puan oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 13. www.nurturia.com.tr yarışma içerisinde uygunsuz fotoğraf yükleyen, pornografik, küfürlü ve uygunsuz yorum içerikleri giren kullanıcıların o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 14. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 15. Kanuni mucbir sebelerin söz konusu olduğu durumlarda, yetkili mercilerin söz konusu yarışmanın yapılmasına izin vermemesi gibi ancak bununla sınırlı olmamak üzere ve tamamen Nurturia'nın iradesi ve kontrolü dışında gerçekleşecek tüm sebepler dolayısıyla yarışmayı durdurma ve iptal etmek hakkı olacaktır. Bu durumda Nurturia'nın Katılımcı’ya karşı hiç bir sorumluluğu bulunmayacak ve/veya bir bedel ve/veya tazminat ödemesi söz konusu olmayacaktır,
 16. "Annemin kulağı hep bende" fotoğraf yarışmasına katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
En beğenilen fotoğraflar
Gigaset'ten
ECO DECT ve oda dinleme özellikli telefonlar kazanıyor!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...