Concord Neo Bebek Arabası 2014 Phantom Black

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Concord Neo Bebek Arabası 2014

Concord Neo 2014 te sizin için bir çok yeniliğe sahip !!!

Etkili Süspansiyon Sistemi;

Neo nun ön tekerlerinde bulunan süspansiyonlardan ayrı olarak , arka tekerlerde birbirinden bağımsız bulunan Paralellogram Süspansiyon Sistemi adı verilen bu yeni tasarımın farkını ilk kullanımda hemen hissedeceksiniz.

Sizin ve bebeğinizin konforunu artıran bu yenilikçi tasarımda Neo yu kullanırken yollardaki kötü koşullardan oluşan sarsıntılardan hiçbir şekilde etkilenmeyeceksiniz.

Bu da bebeğinizin daha huzurlu olmasını ve sizin de daha mutlu olmanızı sağlayacaktır.


Ön Teker Kilit Sistemi;

360 derece dönebilen ön tekerleri sabit konuma getirmek yada serbest bırakmak için kullanılan, tekerlerin yanında bulunan kilit mekanizması yeniden tasarlanarak tekerleklerin üst kısmına alındı.

Bu da kötü yol şartlarında bile teker kilit mekanizmalarının daha sağlıklı çalışmasını sağlıyor.


Daha güçlü şasi;

Neo nun arka tekerlerinin bulunduğu kısım, daha güçlü bir yapıya kavuşturulmuş, bu da dayanıklılığın yanı sıra yeni Paralelogram Süspansiyon Sistemi ile birlikte arabanıza daha spor ve daha güçlü bir görünüm sağlamıştır.


Canlı ve Moda Renkler;

2014 modasını yansıtan 6 adet farklı renk seçeneğiniz mevcut, ayrıca şasi tasarımları yeniden yapılarak daha şık bir hale gelmiştir.


Renkli Alt Sepet Tasarımı;

Neo nun alt sepeti, üst kumaşı ile aynı renge sahiptir. Bu da renk uyumu ve bütünlük oluşturmaktadır.


Renkli Ön Bar;

Ön barlar ve içinden çıkan rüzgarlık ta ürün ile aynı renk kumaşa sahip ve bir bütün oluşturmaktadır.

Renkli Emniyet Kemer Takımı; Concord Neo oturma ünitesinde kullanılan kemer takımları da kumaşla aynı renge sahip , takım oluşturmaktadır.

Concord Neo Tüm rakiplerine göre ultra hafif, katlandığında xxs(en küçük katlanan) ve en kolay açılıp kapanan bebek arabasıdır.


Ön tekerleklerde Y şeklindeki aks sistemi NEO'ya dinamik bir görünüş ve üstün manevra

Bir bebek arabasında aradığınız her şey Yeni Concord NEO 2014'de: Tüm rakiplerine göre ultra hafif, katlandığında xxs(en küçük katlanan) ve en kolay açılıp kapanan  bebek arabasıdır.

Yeni 2014 modellerde amortisör sistemi eklenmiştir.

2014 Yeni !!! Yeni alışveriş sepeti tasarımı; Alışverişleriniz için çok büyük bir yeriniz var. Yeni alışveriş sepetinin sizin ve bebeğinizin tüm eşyalarını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

2014 için tasarlanmış yeni yılın modasını yansıtan birbirinden şık 6 renk ve kumaş tasarımı.

TRIZONE CONCEPT (3 FARKLI KUMAŞ YAPSISI)

CONCORD MARKASININ UYGULAMAKTA OLDUĞU YENİ NESİL KUMAŞ UYGULAMASIDIR.

1.BÖLGE:(KAFA VE SIRT KISMININ GELDİĞİ BÖLGE) %100 KUMAŞ YAPISI SAYESİNDE BEBEĞİNİZ İÇİN SAĞLIKLI VE KONFORLU BİR BÖLGEDİR. TERLEMESİNİ AZALTIR VÜCUDUNUN HAVA ALMASINI SAĞLAR.

2.BÖLGE:(KAFALIĞIN YANLARI VE VÜCUDUNUN YAN KISMI (KOLTUK ALTI VE OMUZ BÖLGESİ) BU KISIM ÖZEL TEKNOLOJİK VE PAMUKLU BİR KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. BU KUMAŞIN ÖZELLİĞİ SICAK AYLARDA TERLEME SORUNUNA KARŞI ÖZEL YAPSISIDIR.

3.BÖLGE:BEBEĞİNİZİN KALÇASININ VE KOLLARININ GELDİĞİ BÖLGE).BU BÖLGEDE SÜRTÜNME ÇOK OLDUĞUNDAN BU KUMA DAYANIKLI BİR YAPIYA SAHİPTİR.KOLAY TEMİZLENEBİLİR VE YİNE PAMUK ORANI %62’DİR

Ö

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10430