Concord Transformer XT Oto Koltuğu 15-36 Kg Aqua Blue

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Concord Transformer XT Oto Koltuğu 15-36 Kg


Tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de kendi gurubunda rakipsiz özellikleri ve tasarımını gördüğünüzde 9 yıl çocuğunuzu emanet edeceğiniz başka bir koltuğu almanız bizce imkansız !!!

Hidrolik gazlı 3 amortisörlü kasası oto koltuğunuzun kullanışını çok kolay hale getirmektedir.

 

  • 1.Tuş: Sırt kısmında bulunan tuşa bastığınızda bebeğinizin 3 yaşından 12 yaşına kadar olan gelişimine göre hidrolik amortisörü sayesinde otomatik olarak yukarı doğru yükselir. kafa kısmı yükselirken bebeğinizin boyu ile orantılı vücudunun diğer hatları içinyan kısımlarda genişler.
  • 2.Tuş: İsofix bağlantılarını tek tuş yardımıyla çıkartabilirsiniz.kullanmadığınız zamanlarda ısofıx kollar kasının iÇine girer ve kaybolur hidrolik gazlı amortisörü sayesinde tek tuşla tekrar kullanıma hazır hale gelebilir.
  • 3,Tuş: Çocuğunuz uyumak istediğinde araba kullanırken durmadan hatta arkanızı dönmeden ayak kısmındaki tuşa basarak koltuğu uyuma pozisyonuna getirebilirsiniz.bu yumuşak kayışta diğer tuşlar gibi hidrolik gazlı ama3. amortisör sayesinde gerçekleşmektedir.

Trizone Concept (3 Farklı Kumaş Yapısı):

Concord markasının uygulamakta olduğu yeni nesil kumaş uygulamasıdır.

1.bölge:(kafa ve sırt kısmının geldiği bölge) %100 kumaş yapısı sayesinde bebeğiniz içinsağlıklı ve konforlu bir bölgedir. Terlemesini azaltır vücudunun hava almasını sağlar.

2.bölge:(kafalığın yanları ve vücudunun yan kısmı (koltuk altı ve omuz bölgesi) bu kısım özel teknolojik ve pamuklu bir kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşın özelliği sıcak aylarda terleme sorununa karşı özel yapsısıdır.

3.bölge:bebeğinizin kalçasının ve kollarının geldiği bölge).bu bölgede sürtünme çok olduğundan bu kuma dayanıklı bir yapıya sahiptir.kolay temizlenebilir ve yine pamuk oranı %62'dir


Double Layer İmpact Protection(2 Katlı Özel Kasa)

Tüm koltuğu tamamen kaplayan 2 katlı özel alışımlı plastik kasa.

Sırt kısmını yukarı doğru kaldırdığınızda 2 katlı kalın plastiği rahatlıkla görebileceksiniz.

Çocuğun temas ettiği tüm bölgelerde ise bu özel çifta katlı plastik haricinde birde darbe emici özel bir malzeme mevcuttur. Bu malzeme sayesinde koltuk hem daha konforlu ve yumuşak hemde ekstra güvenli olmaktadır.

Emniyet kemerleri çocuğunuzun boynuna gelemsin diye her 2 taraftada kemerleri kilitleyici 2 adet düğme mevcuttur.


Taşıma Kapasitesi: 15 / 36 kg. arası

Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10436