Cybex 2 go çok yönlü kanguru

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 04/09/2013 16:04:00
Fiyat:
100,00 TL
Bulunduğu yer: Ankara
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Az kullanılmış tertemiz cybex 2 go kangurumu satıyorum. Aile büyükleri kullandığımı bilmedikleri için yurtdışından başka bir kanguru almışlar bana ve artık onu kullanacağım için cybeximi satıyorum. Çok yönlü yani öne doğru da kullanılıyor olması acısından çok memnun kaldım. kızım hiç bir kanguru slingin içinde durmazken cybexi çok sevdi, saatlerce gezindik durduk onunla. Alman üretimi olup bir çok ayrıntı düşünülmüştür ve sağlamlığına ve konforuna tam not veririm. Memnun kalacağınızı garanti ediyorum. Özellikleri: Ödüllü Alman tasarımı Cybex 2 Go kanguru, bebeğinizi 3 aydan 5 yaşına kadar zahmetsizce taşımanız için tasarlanmıştır. 2 Go ile bebeğinizi, 3'ü önde olmak üzere, arka, ve yanda toplam 5 değişik pozisyonda taşıyabilirsiniz. 2 Go bebeğinizin yapısına gelişimine uygun şekilde ayarlanabilir bebek oturma yeri ile benzersizdir. Bel ve omuz askıları, özel tasarımlı ve dolgu malzemeli olup, taşıma esnasında ağırlığı minimize edecek şekilde tasarlanmışlardır. Makinede yıkanabilir. Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3 Ay ve üzeri.. Markanın Ait Olduğu Ülke:Almanya

Yorumlar (1)

03/13/2013 16:07:00

merhaba, benim de 7 aylık oglum var ve cybex kangru satın almak istiyorum. ürününüzün drumu hakkında fikrim olması adına bir ffotoğraf ekleyebilir misiniz?

ayrıca hangi avantaj veya dezavantajlardan dolayı cybexi bırakıp yeni kangruyu tercih ettiniz acaba : )

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.