Cybex Aton Basic Oto Koltuğu/Ana Kucağı

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 09/29/2014 16:25:00
Fiyat:
100,00 TL
Bulunduğu yer: İstanbul
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Kızımızın doğduğu günden beri kullandığımız Cybex Aton Basic, Gr0 (0-12 kg) ana kucağı/oto koltuğumuzu, artık kızımız sığamadığı için satıyoruz. Çeşitli bebek arabalarıyla birlikte travel set olarak kullanılabiliyor. Biz Mamas & Papas arabamızla birlikte travel set olarak kullandık ve gayet memnun kaldık.

Ürün iyi durumda ve temiz kullanılmıştır. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, sağ taraftaki güvenlik uyarılarının olduğu yazılı kısımlar, kızımızın ilgisine mazhar olarak parmaklarıyla çekiştirmesi sonucunda biraz yıpranmıştır.

Ürünün durumu fotoğraflarda görüldüğü gibidir. Katalog bilgilerini aşağıda görebilirsiniz:

Aton Basic ana kucağı,yeni doğan bebekler için ödüllü güvenlik sunuyor.

Hem oto koltuğu hem de bebek arabaları ile travel set olarak kullanılan Aton Basic, dolgulu ortoedik iç bölümü, entegre kanopisi, sağlam ama hafif yapısı ile dünyaca ünlü Alman mühendisliğinin ürünü.

Devrilmeyi engelleyen yapısı, darbe emici tasarımı ve çarpışma testlerinde aldığı en yüksek puanlar ise Aton'un Avrupa'daki başarısının tesadüf olamadığının kanıtı.
Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.