Earth Mama Angel Baby Sezaryen Kremi

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • C-Mama Healing Salve™

Ürün Detayları

Earth Mama Angel Baby C-Mama Healing Salve

Vücudumuz, inanılmaz bir şekilde doğal olarak iltihaplı ve döküntülü yaraları kapatmaya, kanamayı durdurmaya, enfeksiyonu iyileştirmeye ve oluşan yara izlerini iyileştirmeye tasarlanmıştır. Ancak bazen doğanın mükemmelliği bir yardım eline ihtiyaç duyar.

Bu ürün % 100 doğal maddeler içeren, C vitamini, temel yağ asitleri ve amino asit bakımından zengin bir kremdir.ÜRÜN İÇERİĞİ

Organik zeytinyağı
Bir vitamin deposu olan zeytinyağı A, D, E ve K vitaminlerini içermektedir. Bu vitaminler hücreleri yeniler, dokuları ve cildi besler. Yeni ve henüz oluşmakta olan yara ve çatlakların minimize edilmesini kolaylaştırır.

Organik Ayni Sefa Extresi
Yoğun onarıcı etkisi vardır. Antiseptiktir, bakterileri öldüren ya da çoğalmalarını önleyen bir ajandır. Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler. Temizleme özelliği vardır, tahriş etmeden ve iyice temizler. Cildi yumuşatır ve esneklik verir. Sindirime yardımcıdır.

Organik St. John's wort(Sari Kantaron) extresi
Fitoterapide kullanılan bitkilerin “yıldızı” olarak kabul edilen St. John’s Wort bitkisinin özleri, deneysel ve klinik çalışmalarda çok çeşitli etkiler göstermektedir.
• İltihap giderici,
• Yatıştırıcı,
• Yara iyileştirici,
• Ağrı kesici,
• Antiseptik özellikleri vardır.

Organik Gotu Kola Extresi
Gotu Kola üzerine yapılan araştırmalarda, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt, diğer bağ dokuları, lenf dokuları, kan damarları ve hücre zarı üzerinde önemli etkileri olduğu bulunmuştur. Bu bitki yaraları iyileştiren ve iltihap giderici etkileri olan çeşitli glikozitler içermektedir.
Bu bileşiklerden asiaticosides’ ler sağlıklı bir cilt için gerekli olan lipit ve protein oluşumunu teşvik etmektedirler. Gotu Kola, doku gelişiminin çeşitli aşamalarını da olumlu yönde etkilemektedir.

Bunlar arasında; yara veya ülserlerden sonra cilt veya derinin yenilenme işlemi olan keratinizasyon, dokuların onarılmasında ilk basamak olan kollajen sentezi, saç ve tırnak gelişimi ile kıkırdak onarımının desteklenmesi sayılabilir. Gotu Kola ayrıca, ikinci ve üçüncü derece yanıklarda da etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Araştırmalarda iyileşme süresinin ve yara izi diyebileceğimiz doku oluşumunun azaldığı gösterilmiştir.

Candelilla (Balmumu)
Cilt bakımı ürünlerinin yapımında (örn. Kremlerde), bir taşıyıcı ve dolgu maddesi ve iyileştirici görevini üstlenen maddeler gerekmektedir. Doğal kozmetik ürünlerinin temel taşıyıcı maddeleri, katı yağlar, balmumu(ve benzerleri), su, alkol ve bitkisel yağlardır.

Organik jojoba yağı
Her cildin bakımı için kullanılır. Çatlaklar, küçük travmalar, hamilelikten sonra cilt sarkmasının önlenmesi ve giderilmesine yardımcı olur. Cildi yumuşatır. Kuru ciltleri nemlendirir. Hücre yenilenmesini destekler.

Ürün Özelllikleri

Gramaj :
30 ml
Tavsiye edilen yaş aralığı:
- arası

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Çok güzel,

Süper marka. En hassas dönemde annelerin ve bebeklerin doğalını düşünerek bu ürünleri satanlara teşekkürler.

Ürün kodu: 2365