FisherPrice Rainforest Jumperoo Hoppala

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 06/07/2012 15:07:00
Fiyat:
200,00 TL
Bulunduğu yer: Ankara
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Kızımın çok eğlenerek ve severek kullandığı Jumperoo'yu, ayakta durabilmesiyle birlikte satılığa çıkardık. Bebeklerin bacaklarını güçlendiriyor ve etrafındaki oyuncaklarla bebekleri eğlendiriyor. Çok tanınmayan bir ürün, biz doktorumuzun tavsiyesi ile almıştık. İyi ki de almışız dedik, kızımız çok iyi vakit geçirdi ve güçlendi. Kapılara asılan hoppalalarda güvenlik sorunları varken bu hoppala yerde kendi ayakları üzerinde durduğu için güvenle kullanabilirsiniz. 6 aydan itibaren önerilir.
Ürün hakkında bilgilere http://www.e-bebek.com/hoppala/fisher_price/fisher_price_jumperoo_rainforest/FPR-K7198 adresinden ulaşılabilir.

Sahibinden.com'daki ilanim: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bebek-oyuncak-fisherprice-rainforest-jumperoo-hoppala-85123830/detay
Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.