Freshn Soft Yenidoğan Islak Pamuklu Mendil 4 lü

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Freshn Soft Yenidoğan Temizlik Mendili 4 lü Paket

Doğumdan İtibaren Kullanılabilir.

Her pakette 40 adet temizleme mendili bulunmaktadır.


Su Doğallığında ve Pamuk Saflığında hazırlanan Fresh’n Soft Yenidoğan Alkol, Boya Maddesi, Sabun, Sentetik Lif, Paraben İçermez!

  • Bebek cildine zarar veren maddeleri içermeyen formülüyle övünen Fresh’n Soft, bebeğinizin hassas cildine özel formülle geliştirdiği, ekstra yumuşak yapıya sahip Yenidoğan Temizlik Mendili’ni saf su ve doğal pamuktan oluşan bir içerikle hazırlandı.
  • Bebeğinizin anne karnındayken cildinde oluşan protein, vitamin ve minerallerce zengin verniks yapısını düşünerek, bu doğallığı ıslak mendile uygulayan yeni doğan mendili, bebeğinizin hassas cilt yapısını koruyarak sağlıklı gelişimine yardımcı oluyor.
  • Herkes içine koyduklarıyla övünür, Fresh’n Soft Yenidoğan ise içine koymadıklarıyla…”
  • Paraben ve kimyasal ajan içermeyen Fresh’n Soft Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Verniks’e zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz. Bir süre sonra kendiliğinden kaybolan verniks tabakası, dış müdahalelerle zamanından önce yok olabilir. Bunu önlemenin en iyi yolu su ve pamuk gibi doğal yöntemlerle yapılan cilt temizliğidir.
  • Bebeğinizin cilt pH’ı ile uyumlu ve hassas cildinde lif bırakmayan Fresh’n Soft Yenidoğan, sabun ve benzeri alkali temizlik ürünlerinin neden olduğu alerji ve kurumayı önler. İdrar ve dışkının sebep olduğu tahriş ve pişiği önlemeye yardımcı olur. Alkol ve boya maddesi içermeyen özelliği ile bebeğinizin el, yüz ve alt temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Verniks, ana rahmindeyken bebeğin cildinde oluşan, Polypeptid Amino Asit yapısında, protein, vitamin ve minerallerce zengin bir tabakadır. Bu tabaka yenidoğanın cildini dış etkilere karşı korurken, vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur.

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 4521