Funnababy Beyaz Beşik + Fisher Price Dönence

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 06/05/2013 17:04:00
Fiyat:
270,00 TL
Bulunduğu yer: Samsun
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder

http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/2299-Funnababy-Luna-Elegant-Licno-Bebek-Besik.aspx

http://www.e-bebek.com/donence/fisher_price/fisher_price_yagmur_ormani_donence/FPR-65225

Yukarıdaki linkteki Funnababy Luna Elegant Licno Beyaz Beşik ve Fisher Price Yağmur Ormanı Dönencemizi satıyoruz. Linklerden de ayrıntılı bilgi alabileceğiniz beşiğimizin şuanki satış fiyatı 475TL civarı, dönencenin satış fiyatı ise 130 TL civarıdır.

Beşik ile birlikte içinin yatağı, uyku seti ve nasıl kurulacağına dair kılavuzu da gönderilecektir.

Resimlerden de görüleceği gibi dönencemize özel olarak adaptör taktırılmıştır. Böylece pil derdi olmadan istediğiniz kadar kullanabileceksiniz. (Dönencesi olanlar bilecektir ki; bu tarz ürünleri pille kullanmak sıkıntı oluyor. Hiç bir şekilde pil yetiştirmek mümkün olmuyor)

 

Ürünlerin sitelerindeki özellikleri:

Funnababy Luna Elegant Licno Beyaz Beşik;

40*90 cm Ölçülerindeki bu beşik ile yeni doğan bebeğinizi güvenle sallayabilir,istediğiniz durumda da beşiğinizi sabit hale getirerek kullanabilirsiniz.Ayrıca tekerlekleri sayesinde evde odalar arası kolayca hareket ettirebilirsiniz.

 

Yağmur ormanı dönence sayesinde bebeğinizin kendini karyolasında değil de yağmur ormanlarında gibi hissedecek Fisher Price Yağmur Ormanı Dönence;

4 Adet Büyük (dboy) ve 2 Adet Kalem (AA) pille çalışır. (piller dahil değildir.)

Bebeğiniz büyüdükçe sadece müzikli bir gece lambası olarak da kullanabilirsiniz .

Ebeveynler isterlerse 3 adet klasik müzik ya da yağmur ormanları ses efektlerinden oluşan melodi seçeneklerinden yararlanabilirler.

Gece lambası olarak da kullanılabilen bu yağmur ormanları tasarımlı dönence bebeğinizin kolayca uykuya dalmasını sağlayacak ve o uyurken odasına hoş bir ışık saçacaktır.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : Doğumdan itibaren..

Dönencenin ortasında bulunan kuşu kapatan yapraklar yavaşça dönmeye başladığında altındaki ışık saçan , yağmur ormanları figürü de kendi ekseni etrafında dönmeye başlar.

 

Çok temiz ve kullanışlı olan ürünlerin ikisi için istediğimiz fiyat sadece 270TLdir.

Ayrı ayrı almak isteyen olursa beşiğin fiyatı 200 TL, dönencenin fiyatı 70 TL dir. 

 

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.