2013 Yılbaşı çekilişi

Yaratılma Tarihi: 08.11.2012
Merhaba sevgili anneler. Nurti’de çeşitli zamanlarda, pek çok sebep için hediye çekilişi yapılıyor. Bu grubun kurulma amacı da 2013 yılbaşı çekilişi için liste hazırlamak. Ancak bu sefer hayırlı bir işe de vesile olmak istedik.  LÖSEV’i bilirsiniz. LÖSEV’in internet üzerinden satış yapan bir dükkanı var: www.ispanak.com.tr Dükkanda satılan ürünlerin hepsi el emeği ve lösemili çocukların anneleri tarafından yapılıyor. Sitenin gelirinin bir kısmı lösemili çocuklarımızın tedavisine harcanırken bir kısmı da durumu iyi olmayan annelere ek gelir amacıyla kullanılıyor.
 
Yapmanız gereken çok basit: Bu gruba üye olarak katılmak istediğinizi belirtecek, sonra da bize (bana, Cuckan’a, Sarı civciv’e veya Ayşe_Deniz’e) iletişim bilgilerinizi (isim, açık adres ve tel) mesaj veya e-posta yolu ile bildireceksiniz. Daha sonra biz bir çekiliş yaparak kişileri eşleştireceğiz ve size hediye göndereceğiniz kişinin adını ve adres bilgilerini vereceğiz. Kişi sizin arkadaş listenizde olmayabilir, böyle bir kısıtlamamız yok. Siz de LÖSEV dükkandan (www.ispanak.com.tr) siparişinizi verip, ödemenizi yaparak bize sipariş numaranızı tekrar mesaj veya e-posta ile göndereceksiniz. Sonra herkes merakla hediyesini beklemeye başlayacak J
 
Hediye konusunda  üst sınır olarak 55 TL düşündük ama siz daha pahalı birşey almak isterseniz ona da yok demeyiz, ne de olsa gelirin hepsi bağış olarak kullanılacak.
 
Listeye katılım için son tarih: 22 Kasım Perşembe.
26-27 Kasım tarihlerinde kime hediye alacağınızı bildireceğiz, en geç 7 Aralık'a kadar da siparişleri verirsek yeni yıla girmeden hediyelerimiz ulaşmış olur. Ayrıca sitenin yılbaşı trafiğine de takılmamış oluruz.
 
Projenin fikir annesi doğum fotografçısı Alev Durmuşoğlu. Onlar başka bir platformda 2-3 yıldır bu sistemi uyguluyorlar.
 
e-posta adreslerimiz:
Chroma: cerendav@gmail.com
Cuckan: cuckan@gmail.com
Ayse_deniz: aysebarlas@yahoo.com
Sari civciv: inci92@hotmail.com
 
 
*LÜTFEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ GRUBA AÇIKCA YAZMAYINIZ.*
Katılmak için Kaydol ya da Giriş yap

Konular

2013 Yılbaşı çekilişi

Grup Yöneticileri