Ankaralı Anneler bebeklerinzle birlikte spor yapmak istemez misiniz? :)

Yaratılma Tarihi: 15.01.2012
Baby Gym aktiviteleri 12 aylık bebekten 3,5 yaşındaki tüm çocuklara göre özel olarak hazırlanan bir programdır. Baby Gym 12 Ay ile 23 Ay ve 2 Yaş ile 3 yaş arası olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. İki grupta da uygulanan programlar benzerlik gösterse de çocukların hareket kabiliyetlerine ve problem çözme yeteneklerine göre programların uygulanışı değişmektedir. Temel kas gruplarına yönelik yapılan çalışmalarda yaş gruplarına göre esnekliklerini korumaya ve artırmaya yönelik, hareket kabiliyetlerini artırıcı, ince motor yeteneklerini geliştirici, kaslarını yaşının el verdiği derecede güçlendirmesini sağlanmaktadır. Ayrıca çocukların öz güvenlerini geliştirici, problem çözme yeteneklerini artırıcı ve sosyalleşmelerine katkı sağlamaktadır. 

Bebekler için uygulanan birçok gelişim programının aksine, içerisinde sportif ve eğitsel faaliyetlerin olduğu Smile Kids Baby Gym programı, en az 2 Uzman Eğitmen eşliğinde uygulanan bir programdır. Ders sonunda ise çocuklar için ayrılan oyun bölümünde çocuklar diledikleri gibi oynayarak sosyal açıdan diğer arkadaşları ile de etkileşimde olabilirler. Oyun zamanında çocuklar serbest olmalarına rağmen mutlaka 1 Uzman eğitmenin eşliğinde oyun zamanını geçirirler.

Smile Kids Gym Baby Gym aktivitelerinde sadece bebekler için değil aileler içinde birçok faydalı bilginin paylaşıldığı derslere, ücretsiz katılım için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve deneme dersi için randevu alabilirisiniz.
Katılmak için Kaydol ya da Giriş yap

Konular

Ankaralı Anneler bebeklerinzle birlikte spor yapmak istemez misiniz? :)

Grup Yöneticileri