• Çiçeği burnunda Anneler
  1 Üye, 0 İleti

  henüz yeni anne olmus anneler gelin beraber fikir alisverisinde bulunalim.

 • Maltepe de oyun grubu
  1 Üye, 0 İleti

  Merhabalar, Maltepe cevizli de oturuyorum. 21 aylık oğlum var. Bu çevrede oyun grubu kurmak istiyorum katılmak isteyenler lütfen iletişime geçebilir mi?

 • Bebek Giysilerinin Temizliği
  2 Üye, 0 İleti
  Bebeklerimiz veya çocukluarımız onların teni bizlere göre daha hassas olduğu için, normalde kullandığımız ürünlerden farklı ürünler kullanmalıyız diye düşünüyorum. Toz deterjanalar da var sıvı deterjalarda. Kimler hangi ürünleri, neden tercih ediyor. Bilgi ve deneyimlerimizi buradan paylaşabiliriz :)
 • Sosyal fobi li bayanlar
  2 Üye, 0 İleti

  Sosyal fobi ye sahip insanlarla temas kurmak

 • kocaeli 1 yaş altı bebek oyun gurubu
  2 Üye, 0 İleti

  merhabalar.ben kocaelide yaşıyorum ve yaklaşık 11 aylık bir bebeğim var.yaşı oğluma yakın bebekler ile tanıştırıp sosyalleştirmek istiyorum. mevcut oyun gurubu varsa dahil olmak da isterim.hadi anneler toplaşıp çocuklarımızı sosyalleştirelim🤗

 • İkinci el tüm ev eşyaları alanlar arayanlar
  1 Üye, 0 İleti

  Satmak istediğiniz tüm ev eşyalarını ofis eşyslarını beyaz eşyaları bebek eşyaları ,led TV gibi ürünleri burada paylaşmak için.satmak istediğiniz ürünü yazmak güzel olur ...hemen alıcı bulun bizlerde çovuğumuzun başka masraflarını bu geri fnüşüm ile karşılayslım

 • Akustik Kapı
  1 Üye, 0 İleti
   Ses yalıtımı için özel olarak üretilen akustik kapı lardır. Sesi içerisinde absorbe ederek gürültü seviyesini minimalize edilmesini sağlarlar. Akustik kapı profesyonel olarak, studiolarda, reji yayın odalarında, seminer ve konferans salonlarında, çok amaçlı salonlarda, müzik odalarında akustik panel kapıların üretimi ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

 • 20-24 aylık oyun arkdaşı
  1 Üye, 0 İleti

  Merhaba anneler Anadolu yakası Üsküdar ve civarı yerlerde ikamet Eden var ise oyun grubu kuralım mı ? Haftanın belirli günlerinde.Anaokullarına bir türlü ısınamadım oyun grubu olarakta ve aşırı pahalı Gerçekten . Benim oğlum 21 aylık bu yaş grupları İçin varsa katılmak İsteyen görüşelim. Sevgiler

 • Fransızca Anaokulu İçin Veli İnisiyatifimize Katılımcı Arıyoruz
  1 Üye, 0 İleti
  Fransızca dilini odağa alan bir anaokulu eğitimi için başlattığımız bir veli girişimine sizleri de davet etmek istiyorum.

  Mâlûmunuz olduğu üzere günümüzde en revaçta olan yabancı dil İngilizce. Anaokullarımız da bu talebe uygun olarak İngilizce’ye ağırlık veriyorlar. Oysa çocuklarının öncelikli olarak Fransızca öğrenmesini tercih eden anne ve babalar da var. Maalesef kayda değer bir Fransızca eğitimi veren okullar hem sayıca az, hem de daha ziyade Avrupa yakasında toplanmış durumdalar Ayrıca, birkaçı dışında bu okulların verdikleri eğitim haftada birkaç saatin ötesine geçmiyor ve ücretleri çoğunlukla yüksek.

  3.5 yaşındaki oğlumuz için Anadolu yakasında yer alan, mâkûl ücretli ve Fransızca eğitimini merkezde tutan bir anaokulu bulmak için yaşadığım uzun ve yorucu bir süreçten sonra aradığım özelliklerde bir okul bulamayacağım sonucuna vardım. Durum böyle olunca bir veli inisiyatifi başlatmanın ve nitelikli bir okulun yardımıyla aradığımız şartları hepbirlikte oluşturmanın daha iyi bir yöntem olacağını düşündüm. Birkaç aylık bir araştırma sürecinin sonunda Sincap Motivasyon Anaokulu üzerinde karar kıldım. Ataşehir’de yer alan bu okulu seçmemde şu faktörler etkili oldu:

  1) Okulda halihazırdaki eğitim İngilizce ve Türkçe. Küçük ölçekte Fransızca dersleri de veriliyor ve bizim inisiyatifimizle bu dersleri daha yoğun hale getirmeye açıklar. Okulda İngilizce ve Fransızca konuşan bir yabancı öğretmen ders veriyor. Şubat ayından önce, anadili Fransızca olan bir öğretmen daha gelecek.

  2) Okulun idareci, öğretmen ve çalışanları vizyon sahibi, sevgi dolu ve enerjik.

  3) Ekipmanları, mobilyaları, mutfakları, oyuncakları yeni, temiz ve kaliteli.

  4) Binaları yeni, geniş ve aydınlık. Çok sayıda sınıfları mevcut.

  5) Montessori ağırlıklı ama başka ekollere de referans yapan karma bir eğitim modeli uyguluyorlar.

  6) Ücretleri mâkûl.

  Okul müdiresi Gülşah hanım veli girişimimizi koordine edecek. Girişimimizle ilgilenenler 25 Ocak 2018 Cuma tarihine dek kendisindeki listeye adlarını yazdırabilirler. Daha sonra, Şubat ayından önce, Gülşah hanımın başkanlığında listedekilerle bir toplantı yapacak ve öğrenci adedini de dikkate alarak kurulacak programı birlikte konuşacağız. Programı ikinci sömestrin başında uygulamaya sokacağız. Bizim programımız, şu anda okulda verilmekte olan programın Fransızca’lı versiyonu olacak. Yani eğitim Fransızca ve Türkçe verilecek. Küçük ölçekte İngilizce de öğretilecek. Bu programımızda 3-4 yaş grubu için bir sınıf ve 5-6 yaş grubu için bir başka sınıf olacak. Asgari 5 öğrenci adedine ulaşıldığında programımız başlayacak.

  Bilgi almak ve listeye kaydolmak için, müdire Gülşah hanım ile 05360355831 veya 08503029999’dan irtibata geçebilirsiniz.
 • Kozyatağı İngilizce Oyun Grubu
  1 Üye, 0 İleti

  Herkese merhaba, İngilizce öğretmeniyim. Kendi oğlumun da katılabileceği bir İngilizce oyun grubu kurmak istiyorum. Kozyatağı Marmara caddesinde kullanabileceğimiz harika bir mekan da buldum. Kimler gelmek ister?

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...