• ANKARA ETLİK EDAMIN OYUNEVİNEEE İletişim 05302300246 ETLİK ANKARA
  1 Üye, 0 İleti

  ETLİKTE OYUNEVİ İLETİŞİM 05302300246 ANNE ÇOCUK OYUN GRUBU DOĞUMGÜNÜ KUTLAMALARI SANAT ETKINLIKLERİVELİ KAHVALTILARI AHŞAP ETKİNLİKLERİ ÖZEL GÜN KUTLAMALARI VELİ TOPLANTILARI MEKAN KİRALAMA ATOLYE ÇALIŞMALARI

 • 2_3_4 YAS OYUN GRUBU İSTEYEN ANNELERİ EDAMIN OYUNEVİNEEE İletişim 05302300246 ETLİK ANKARA
  1 Üye, 0 İleti

  ANNE ÇOCUK OYUN GRUBU ÖZEL GÜN PARTİLERİ DOĞUMGÜNÜ KUTLAMALARI SANAT ETKINLIKLERİVELİ KAHVALTILARI AHŞAP ETKİNLİKLERİ ÖZEL GÜN KUTLAMALARI VELİ TOPLANTILARI MEKAN KİRALAMA ATOLYE ÇALIŞMALARI

 • Beysukent Montessori Preschool Hakkında! Ümiyköy,bağlıca ,beysukent kreşleri
  1 Üye, 0 İleti

  Merhabalar kızı. 39 aylık ve 1 yıldır BEYSUKENT MONTESSORİ PRESCHOOL a göndermekteyim.İnanılmaz mutluyum.Kayıt olduktan bir kaç ay sonra hemen geri dönüşümleri aldım kızım hem mutlu hem huzurlu hem de bunun yanında bir çok gelişimini destekleyecek şey öğrendi.Bir ayağım sürekl okulda gibiyim bir veli değil sanki okul biz velilerin gibi.Yemeklerini tamamen kendi çiftliklerinden sağlayan bu iki koz kardeş içlerinden birinin kendi kızı da okulda.Ama hepsi onlarınmış gibi sanki o kadar sahte olmayan sevgi ve şefkatleriyle yaklaşıyorlar ki bir uğramanızı tavsiye ederim asla pişman olmayacaksınız.Ayrıca randevu almanıza da gerek yok çat kapı ben gittiğimde hemen muhattap olabileceğim insanlar yanı başımda.Zaten ultra büyük bir okul olmadığı için sıcak sevimli herkesin mutlu olduğu bir kreş.Çalışanlar orada olmaktan çok mutlular bu yüzlerinden belli.Haftaiçi her gün dışarıdan kendi alanlarında uzman branşlar gelmekte,yaratıcı drama,çocuk yogası,bale&jimnastik,müzik/orff,sanat öğretmeni..Gezileri de oldukca güzel yaz okulunda yüzme,tenis,at binmeyide alan bu kurum çocuklar için bulutlarda uçurmaya yetiyor.E benim de istediğim mutlu olsun.Zaten mutlu olan her çocuğa istediğiniz herşeyi öğretebilirsiniz.Sınıflarda 2 öğretmen mevcut bunun yanı sıra 2 adet yabancı uyruklu enerjileri yüksek ingilizce öğretmenleri var yani çift dil eğitim ama didaktik şekilde değil parkta yemek yerlen uyurken oyun oynarken montessori çalışırken hatta çocuk yogasında bile ingiliCe öğretmenlerini görmeniz mümkün çocuk türkçeyi böyle öğrenmedi mi? Ben verdiğim ilk günden bu güne inanılmaz mutluyum emekleri için teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum iyi ki varsınız Beysukent Montessori ailesi.

 • Kartal ve yakinlarda oturanlar icin oyun grubu
  1 Üye, 0 İleti

  Merhaba.Kartalda oturuyorum kizim 17 aylik.ilgilenenlerle oyun grubu kurabiliriz.Evde yada belirledigimiz bi yerde duzenli olarak bulusabiliriz.

 • Gulendamozen5
  1 Üye, 1 İleti

  Merhaba 25kasim 2014 dogumlu oglum var 2014 dogumlu olan cocuklarimizi birlestirip bir oyun grubu olusturmak istiyorum .hem cocuklatimizin gelisimi daha iyi olur sikilmazlar hem konusmalari acisindan hem sostallik icisindan .msg latinizi bekliyorum .

 • Bursa kreş
  1 Üye, 0 İleti

  2 yaşında oğlum için Bursa Osmangazi ilçesinde kreş ariyorum. Bildiginiz kresler hakkinda olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı yazar misiniz?

 • Küçük dahiler anaokulu
  1 Üye, 0 İleti

  Merhaba maltepe küçük dahiler anaokuluna göndere arkadaslar lütfen iyi yda kötü bi yorum yazarsanız cok sevinirim

 • Okul öncesi çağda çocukları ilgi ve yeteneklerine yönlendirmenin önemi
  0 Üye, 0 İleti

  Bilgiden İlgi, ilgiden yetenek doğar...

  En basit tanımıyla ilgi: Bir işi yapma isteği, yetenek ise yapabilme kapasitesidir. Her çocuğun özel bir yeteneği olacak diye bir kural yoktur ancak çocukların mutlaka ilgi duyduğu ve başarılı olduğu alanlar vardır. İlgi alanları, çocuğu eğlendiren ve sağlıklı bir ruhsal gelişim için gerekli olan uğraşlardır. Çocuklarda ilgilerin tespit edilmesi için ailelerin ilgi alanlarıyla ilgili gerekli ortam yaratması ve bilgi vermesi en önemli adımdır. Bir sonraki adım ise gözlem yaparak hangi alanlara ilgili olduklarını belirleyip o alana yöneltmektir. Yapmaktan keyif aldığı ve başarılı olduğu aktiviteler çocuklarımızın yeteneklerini kapsar.

  En Önemlisi Farkındalık

  Çevre yönlendirmesi ve çevrenin etkisi ilgilerin temelini oluşturur. Burada ifade edilen ‘’çevre’’ kavramının en önemli parçası ailedir. Ailenin ilgili olmadığı ve bilmediği bir konuya çocuğun ilgili olma ihtimali son derece düşüktür. Çevre kavramının diğer önemli bir parçası okuldur. Çocuklar okul öncesi dönemde iyi yapacakları herhangi bir aktiviteyi daha çok tekrarlama eğilimindedirler. Ancak çevresi tarafından bilgilendirilen ve gerekli ortamlara yöneltilen çocuklar yeteneklerinin farkına varırlar.

 • Erenköy-Suadiye-kozyatagı anaokulu
  1 Üye, 0 İleti

  4 yaşındaki kızım için okul arayışı içerisindeyim çoğu okula baktım bu çevrelerde fakat çoçugu giden duyan annelerden yardım istiyorum..

 • Tekirdağlı anneler
  2 Üye, 1 İleti

  Merhabalar, Tekirdağ ve ilçelerinde yaşayan anneler ya da hamileler var mı?

  Varsa tanışmak çok isterim yakın yerlerde olduğumuz için aktiviteler yapabilir, tecrübelerimizi paylaşabiliriz.

  Biz Çorlu'da oturuyoruz, 3 aylık bir kızım var.

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...