• Ankara Çayyolu Çılgın Renkler Anaokulu
  0 Üye, 0 İleti
  Merhaba Arkadaşlar,

  Anaokulumuzu tanıtmak adına burada paylaşım yapıyorum.

  Ankara Çayyolu, Ümitköy ve İncek Bölgesine hizmet eden Anaokulumuzda Koru Mahallesinde geniş bir alan üzerine kurulu, geniş bahçesi ve kapalı alanları ile çocuklarımıza huzurlu bir ortam sağlanmaktadır.

  Eğitim sistemimizde uyguladığımız atölye sisteminin yanı sıra bütünleşik montessori reggio etkinlikleri uygulanmaktadır. Atölye sistemi içerisinde doğa, yapı inşa, hobi, bilim, ve sanat, masal ve branş etkinlikleri yer almaktadır.

  Okul bünyesinde personel olarak yer alan çocuk gelişim uzmanı, aile danışmanı ve psikologumuzdan oluşan ile rehberlik servisimiz yer almaktadır. Rehberlik servisinin düzenlediği haftalık, aylık periyotlarla anne baba bilinçlendirme, etkinlik ve bilgi alışverişi toplantıları yapılmaktadır.

  Çocuklarımızın güvenle evlerinden alınıp evlerine teslim edilmesi sürecinde en çok önem arz eden bir diğer faktör ise servis ve servis personelidir. Kurumumuza ait olan servis ve kurum söförü ve servis öğretmenimiz eşliğinde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

  Anaokulumuz hakkında diğer bilgi ve iletişim için web adresimizi (http://www.cilginokuloncesi.com/okul_detay.php?okul_id=2) ziyaret edebilirsiniz.


  Çılgın Okul Öncesi Eğitim Kurumları - Ankara

 • Erzurumlular huhu
  1 Üye, 0 İleti

  Yabancı gelinin erzurumla savaşı diyelim :) Yeni insanlar istiyorum çevre istiyorum burdamısınız 😭😂😂

 • 2018 Eylul Ekim Kasım aylarında doğum yapacak anne adayları
  2 Üye, 1 İleti

  Bu platformda birbirimize destek olabiliriz

 • Anadolu Yakası Oyun Grubu
  1 Üye, 0 İleti

  Merhabalar; 13.5 aylık oğlum var. Maltepe-Fındıklı da oturuyorum. Oğlum kendi yaşıtlarıyla kaynassin sosyallessin istiyorum. Ben ev hanımıyım daha önceden Biyoloji- Fen teknoloji derslerinde özel ücretli öğretmenlik yaptım. Aynı zamanda biyologum. Fakat evlilik çocuk derken iş hayatını suan icin bekletiyorum. Çevre ilcelerde oturan çocuğunun yaşıtlarıyla oynamasını isteyen annelerle bulusabiliriz.Bulunduğum daire bahçeli çocuğum için faydalı olur diye düşündüm. Fakat bu muhite yeni taşındığım icin yabancıyım çevreye. Bu grupla belki yeni tanismalara vesile oluruz..

 • Çocuk hastalıkları
  1 Üye, 0 İleti

  En degerlı varlıgımız olan cocuklarımızın derdıne derman olmak ıcın paylasalım yaşamayan bılemez..

 • Sosyalleşme
  2 Üye, 0 İleti
  Sosyalleşme: Merhaba arkndaadaşlar!! 2 ay önce doğum yaptım ve doğum iznindeyim. Arabam yok ve 2,5 yaşında bir kızım daha var. Evde sıkılıyoruz ve arkadaş arıyoruz. Kadıköy civarlarında 2-3 yaş arası çocuğu olan, evde olan anne ve bebişleri çaya, kahveye, sohbete bekliyoruzzz. Sevgiler
 • Bursa Eylül 2018 Anneleri
  3 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,

  benim gibi Bursa dan Eylül 2018 de doğum yapacak anneler burada mı?

  bu konu altında hamileliğimiz sürecinde yaşadıklarımızı doktorumuzu beslenmemizi aktitivitelerimizi paylaşalım istiyorum.

  Var mısınız? :)
 • Montessori etkinlikleri
  1 Üye, 0 İleti

  Minik yavrularımız için yaptığımız ve bulduğumuz etkinlikleri paylaşalım,biliclenip hepimiz öğrenelim.Hersey çocuklarımızın geleceği için...😊

 • ANKARA ETLİK EDAMIN OYUNEVİNEEE İletişim 05302300246 ETLİK ANKARA
  0 Üye, 0 İleti

  ETLİKTE OYUNEVİ İLETİŞİM 05302300246 ANNE ÇOCUK OYUN GRUBU DOĞUMGÜNÜ KUTLAMALARI SANAT ETKINLIKLERİVELİ KAHVALTILARI AHŞAP ETKİNLİKLERİ ÖZEL GÜN KUTLAMALARI VELİ TOPLANTILARI MEKAN KİRALAMA ATOLYE ÇALIŞMALARI

 • 2_3_4 YAS OYUN GRUBU İSTEYEN ANNELERİ EDAMIN OYUNEVİNEEE İletişim 05302300246 ETLİK ANKARA
  0 Üye, 0 İleti

  ANNE ÇOCUK OYUN GRUBU ÖZEL GÜN PARTİLERİ DOĞUMGÜNÜ KUTLAMALARI SANAT ETKINLIKLERİVELİ KAHVALTILARI AHŞAP ETKİNLİKLERİ ÖZEL GÜN KUTLAMALARI VELİ TOPLANTILARI MEKAN KİRALAMA ATOLYE ÇALIŞMALARI

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...