• Çengelköy
  1 Üye, 0 İleti

  İstanbul anadolu yakasında 3yaşındaki oğlum için oyun arkadaşları arıyorum

 • Okul yorumları Mega hafıza koleji
  1 Üye, 0 İleti

  Mega hafıza Kolejine kızımı hevesle yazdırmıştım.Büyük bir hayal kırıklığına uğradım.Çocuklara ceza vererek, ödül diye sticker verip sonra onu ceza diye geri alan 30 yıl öncesinin eğitim anlayışına sahip, sözde bireysel farklılıkların gözönüne alınarak eğitim veren ama çocukların düzeyi hakkında bilgisi olmayan bir kurum. Bir hafta öncesinde ne söylediklerini hatırlayamayan sözde hafıza tekniklerini öğreten bir kurum. Herhangi bir sorunda çözüm odaklı değiller yapıcı davranmıyorlar. İsterseniz çocuğunuzu okuldan alın gibi yaklaşımları var. Okulun fiziksel yapısı yetersiz bahcesi küçük, yeşil alan yok. Çocuğum bir ay gitti ve çok vasat bir eğitimi var. Okul öncesi hazırlık olarak çok vasat. Okula başladıktan 1 ay sonra kitap alınması lazım diye para isteniyor. Okul kaydında kırtasiye ücreti alınıyor ama sonra sizden yeniden kırtasiye malzemeleri isteniyor. Bütün bunları ne yazıkki çocugum okula başladıktan sonra gördüm. Okul seçimi konusunda siz neyi duymak istiyorsanız onu söylüyorlar. Kayıt yaptırdıktan sonra sanki sözler verilmemiş hiç konuşulmamış gibi davranıyorlar. Okuldan ayrılalı 1 ay olmasına rağmen hala ödediğim parayı geri alamadım. Bu konuda baya bir oyalandım. Tercih edeceklere ince eleyip sık dokumalarını tavsiye ederim.

 • Anne sütü bağış
  1 Üye, 0 İleti

  Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 5ay 20 günlük oğlum var sadece emiyor. Oğlum emerken diğer göğsümden gelen sütü göğüs kalkanı ile biriktirdim bpa'sız süt saklama posetleri ile buzlukta biriktirdim. Oğlumun aylık kilo alımı sadece emmek ile yeterli geliyor buzluktaki sütlere ek olarak pek ihtiyaç duymadım fazla kullanamadım. Zaten hiç biberon da kullanamiyor sadece ucuyla oynuyor alıştırma Bardağı ile de icemedi enjektorle verdim 3 - 5 kez. Onun haricinde buzlukta sütlerim duruyor ek gida döneminde muhallebi yoğurt yapmaktan baska veremeyecegim gibi görünüyor cok memeci bizimki. Anne sütü yetersiz gelen mamaya başvuran anneler varsa eğer duyurmak isterim ankara içinde almak isteyen benimle iletisime geçip evimden alabilir. Tercihen erkek bebek olursa iyi olur herkese bol sutler dilerim.

 • Öznur ünlü bulut
  1 Üye, 0 İleti

  16 aylık bebeğime oyun arkadasi ariyorum hem annelerle tanisip sosyal bi çevre kurmak istiyorum leventte ikamet ediyorum oyun evleri pahali oldugu icin boyle bir yontem geldi aklima sizlerde uygun görürseniz tanisalim çocuklarimizla etkinlikler yapalim

 • 2018 anneleri
  2 Üye, 0 İleti

  2018 yılında doğan bebeklerin değerli anneleti, sizleri paylaşıma davet ediyorum ☺️

 • Montessori kreşleri Çayyolu Beysukent
  1 Üye, 0 İleti

  Kızım 4 yasında ve 2 yıldır Beysukent Montessorı Preschoola gıdıyor.Katı bir montessori okulundan zıyade cok anlayışlı,deneyimli ve samimi ekibiyle siZi ve çocuğunuzun mutlu olabileceği bir kreş.İstediğiniz zaman gidip ziyaret edebilirsiniz.Kurucuları ve müdürü çok ilgili.Bu bölgede kreş arayanlar için tavsiye edebilirim.

 • Premature anneleri
  1 Üye, 1 İleti

  Premature bebegi olan anneleri bilgi alis verisi ve destek konusunda bekliyorum..

 • 2019 Mart Nisan Anneleri
  2 Üye, 1 İleti

  2019 Mart ayinda dogum yapacak annelerin grubu

 • sevgim anaokulları ümitköy
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar,
  kızımızın 2 yaşına girdiği günlerde ona kreş arayaşına girdik. 
  Tuna henüz çok küçük olduğu için oldukça tedirgindik. 
  Çayyolunda birçok kreş gezdikten sonra, Sevgim anaokullarında karar kıldık. Kurucu müdürü Gülcan hanımın ilgisi, samimiyeti, öğretmenlerin çocuklara olan ilgisi ve güler yüzleri, okulun, mutfağın, yatakhanenin temizliğini gördükten sonra kararımızı verdik.
  Tuna konuşmayı, tuvalet eğitimini, arkadaşlık kurmayı, paylaşmayı burada öğrendi. Tabi Hamide öğretmenimizin sonsuz emeği ile...
  Bir buçuk yıldır bir tek gün bile aklımız kalmadı kızımızda. 
  Emekleri için Sevgim ailesine sonsuz teşekkür ederiz...
 • Metabolik hastalikli bebek ve cocuklar
  1 Üye, 0 İleti

  Arkadaslar bu baslik altinda metabolik hastaligi bulunan cocuk ve bebeklerimizin durumlarini paylasalim

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...