0-6 YAŞ İNGİLİZCE OYUN GRUBU

Yaratılma Tarihi: 15.02.2013
kul öncesi dönem, araştırmacılar için çocuğun yüksek öğrenme potansiyeline sahip olduğu bir dönem olarak görülmektedir. M. Montessori’ye göre 0-3 yaş arası ‘bilinçsiz emici zihin’ yani çocuklar etrafında gördükleri herşeyi bilinçsizce kaydederken, 3-6 yaş arası ‘bilinçli emici zihin’ zamanıdır. Çocuğun zihin yapısı hala aynıyken, yetişkinden etkilenmeye başladı Ucretsiz deneme dersimiz ve detaylar icin Tel: 0537 812 74 50 - 0537 784 18 14
•Çocuklarınız HARVEY Early English System sayesinde özel olarak hazırlanmış ingilizce eğitimin yanında farklı ülkelerden yabancı misafirlerin katılımı ile birebir pratik yapma avantajı da bulacaklar ve dersle bağlantılı eğitim ve öğretim sistemimizi destekleyici DVD vb. dökümanlar da kendilerine teslim edilecektir.
Harvey Early English System (Eğlen, Öğren, Konuş) ile özel olarak hazırlanmış derslerimiz, ve deneyimli yurtdışından gelmiş öğretmenimiz ve yabancı misafirlerimiz sayesinde çocuklarınız ingilizceyi günlük hayatlarında oynayarak ve eğlenerek farkında olmadan öğreneceklerdir. Sıradan ingilizce derslerindeki öğretim anlayışından çok farklı hazırlanan ders işleyişi ve anlatımı sayesinde ve pratik konuşma imkanı ile öğrencilerimiz yaşıtlarından çok daha ileri seviyede ingilizce konuşma yetisine sahip olacaklardır.
Oyunlarla, şarkılarla ve interaktif drama ile birlikte verdiğimiz bu özel eğitim, öncelikle; çocuğun, başka dil ve kültürlerin varlığının farkına varmasını sağlayacaktır. 
ğı ve karakterinin şekillenmeye başladığı dönemdir. 6 yaşından sonrası ise ‘bilinçli zihinsel yetenek’ diye adlandırılır. Çocukta dilin gelişmesi 0-6 yaş döneminde başlar. Doğumdan itibaren 6 yaşına kadar çocuk duyduğu her kelimeyi otomatik olarak bir kasete kaydedercesine beynine kaydetmektedir. 6 yaşından sonra bu mekanizma özelliğini kaybetmekte ve kayıt özelliğini yitirmektedir. Dile hâkim olabilmek kalıtımsal bir olay değildir; ama çocuğun işitme ve konuşma potansiyeline bağlıdır. Montessori bu konuda bilinçaltında dili öğrenebilmenin ‘emici zihnin’ bir sonucu olduğunu düşünmüştür. Yabancı dil öğrenme sürecini bu erken dönemde başlatmak, hem çocuğun o yabancı dili kalıcı şekilde öğrenmesini, hem de tamamen yabancı olduğu bir ikinci dili yetişkinlerin çabasından ve 6 yaş sonrasındaki çocuklardan çok daha kolay öğrenmesini sağlıyor. 6 yaşından sonra öğrenme 0-6 yaşa göre çok daha yavaş olmaktadır.
Katılmak için Kaydol ya da Giriş yap

Konular

0-6 YAŞ İNGİLİZCE OYUN GRUBU

Grup Yöneticileri