• ücretsiz izni 2 yıl kullanan memur arkadaşlar buyrun
  2 Üye, 1 İleti
  ben çalışmayı seven biriym.ama çocuğum oduktan sonra okada hassaslaştım ki..benim annem de öğretmendi..şu gün omuş sizi kırklıyken bıraktım gittim diyerek üzülür..Bu üzüntüyü ,pişmanlığı yaşamamak adına bu izni kullanmak istedim..Artı istanbul da güvenbileceğim hiç kimse yok ne bir aile ne bir komşu..Kreş derseniz iki çocuğuma birden maaşımın tümü gidiyor ve 3 yaşından küçük bırakmak istemedim onları..Şuan biri 2 buçuk diğeri 1 yaşında 2 tane bebeğim var.İkiz gibi büyüyorlar..büyük kızım 2 yıl iznim bitince 3 buçuk,diğeri ise 2 yaşında olacak..küçü biraz daha şanssızolacak..çünkü 3 yaşından küçük lacak..pdagoglar 3 yaşından önce önermiyrlar kreşi..657 yi incelediğimde Knunun izinler bölümünün (E)maddesinde ( 5yılınıtamamlayanlar 1 yıl daha ücretsiz izin alabilirler) yazıyordu..bunu okuduğumda çok mutlu oldum..ve bu konuyu iyi araştırıp almayı dşünüyorum siz düşünür müydünüz?buyrunpaylaşalım....
 • kız bebek isimleri
  2 Üye, 2 İleti
  kız bebek bekliyoruz. hayırlısıyla geldiğinde ona ne isim koyacağız? hadi paylaşalım kız isimlerini. en güzelini beraber bulalım.
 • pOOplie'nin arkadaşları ;)
  2 Üye, 1 İleti


  Siz de bizimle beraber mutluluğu paylaşmak, hayatı birazcık daha hafife alırken, çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak ve bunu yaparken de annelerin kalplerindeki çaresizliği silmek istiyorsanız, bize katılın! :) 

  İlk bakışta iki annenin teknolojik bilgisi, el emeği ve göznuru ile sınırlı bir websitesi gibi görünse de, aslında her bir pixel'inde ve arkasında yatan her düşüncede, tüm hayallerinde annelerden ilham ve güç almış, çok aşamalı bir proje ;)

  Logosundaki kocaman gülümseden ve pOOplie maymununun gülen gözlerinden anlaşılacağı üzere, mutlululuk paylaşmayı seven, değişik bir oluşum.

  Sadece 19 günlükken fuarda ziyaretçilerini ağırlayacak kadar da cesur ve çılgın bir varlık.

  Kendisi minicik, hayalleri kocaman bir internet şirketi. 
 • ÇOCUĞU YEMEK SEÇEN VE ZOR YİYEN ANNELER BURAYA
  2 Üye, 1 İleti

  BİRBİRİMİZDEN TAVSİYELERİMİZİ ESİRGEMEYELİM...

   

 • Ankara CEPA'ya yakın oturanlar :)))
  2 Üye, 1 İleti

  1 hafta sonra Ankara'ya taşınıyorum. 2 yaşında olan oğlum için Cepa yakınlarında oturan kardeşler arıyorum :) bu bölge ile ilgili her türlü konudaki tavsiyelerinizden de büyük memnuniyet duyarım , sevgiler :)

 • mart 2012 doğumlu bebekler buraya
  2 Üye, 1 İleti
  bebişlerimizin menülerini oynadığımız oyunları gülüşlerini ağlamalarını kısacası herşeyi paylaşalım anneler
 • Kirleniyorum-Eğleniyorum-Öğreniyorum
  2 Üye, 1 İleti

  Kirlenirken eğlenmek - eğlenirken de kirlenmek gibisi yok diyenler.. Bi' de bunun yanında öğrenmeyi/ öğretmeyi de gerçekleştirebilirsek değmen keyfimize diyenler.. Buyrun:))

 • bebeklere örgüler
  2 Üye, 2 İleti
  ürünler tamamiyle el örgüsüdür sadece 4 yaşa kadar yapılmaktadır.
 • Eğitici Oyuncaklar
  2 Üye, 3 İleti
  Bebeklerimizin yaşına göre aldığımız, yaptığımız ve tavsiye ettiğimiz tüm oyuncakları paylaşalım
 • CEVİZLİDERE KREŞ
  2 Üye, 1 İleti

  Teşekkürler..
  Cevizliderede bulunan özellikle İlkevim Yuva, Küçükşehir Anaokulu ve Şen İkizler Anaokulu hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini burada paylaşırsa sevinirim. Oğlum 38 aylık artık 3 yaşını tamamladı kreşe vermeyi düşünüyorum.

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...