• Eryaman İngilizce Kreş ve Oyun Grubu
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar. Eryamanda bu yıl açılan Future's Kids Kreş İngilizce ağırlıklı okul öncesi eğitimi vermektedir. Ayrıca hafta sonları da 3-6 yaş grupları için ingilizce oyun grupları başlatmıştır. 
 • ÜSKÜDAR OYUN GRUBU
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba, 20 aylık oğlum var. 
  üsküdar'da oyun grubu kurmak istiyorum. 
 • hersekli
  1 Üye, 1 İleti

  Gurubuma katılmak istermisiniz

 • Çelik çatı
  1 Üye, 0 İleti
  Aytürk mimarlık firması 15 yılı aşkın süredir inşaat sekötüründe çelik çatı denilince marka haline gelmiş sağlam temeller üzerinde inşa edilmiş bir aile şirketidir.

  Firmamız bugün de geçmişte olduğu gibi en iyi çatı projelerinin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Hedefimiz her zaman daha kaliteli ve profesyonel olarak hizmet vermektir. Detaylara dikkat ederek farkındalıklar uyandırarak çeşitli çözümlerle bir çatıdan beklenilenden fazlasını sunuyoruz.
 • izmirde bebek bakılır
  1 Üye, 0 İleti
  #oyunablasi merhabalar ben izmir karşıyakada demirköprüden evimde annemle birlikte bebek bakıyorum sıcak uygun temiz süt mama siz getiriyorsunuz dipnot:bebekleri çok sevdiğimiçin uygun fiyatla bakıyorum ayrıcada hamile bayanların dikkatine babyshower party düzenliyorum ulaşmak isteyenler email adresime yazabılırler sevgiyle kalın dilaraparlak10@outlook.com
 • Konya Anneleri
  1 Üye, 0 İleti
  16 aylık oğluma uygun bir oyun grubu arıyorum ama bir türlü aktif grup bulamadım. bizim yaş grubumuza uygun arkadaşlar yok mu???
 • 2.El Oyun Parkı - Top Havuzu Soft
  1 Üye, 0 İleti

  Oyun Parkımız 7 mt. uzunluğunda 3,5 mt. genişliğinde 2,5 Mt. yüksekliğindedir. Anaokulundan 14.000.-TL'ye satılıktır. Toıplam 6 ay kullanılmış olup sınıf açma ihtiyacından satılmaktadır. Bugünkü Sıfır Piyasa değeri 27.000.-TL'dir. Oyun evleri ve Anaokullarının kullanımına uygundur. Fileleri İngiliz malı olup yanmaz malzemeden üretilmiştir. Süngerleri dantisti yüksek olup hiçbir deformasyonu yoktur.

 • İmplant Nedir? Nasıl Yapılır?
  1 Üye, 0 İleti
  İmplant 

   Size uygulanabilecek implant tedavisi ile şikayetleriniz ortadan kalkabilir. Ayrıca, bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanırken, yüzünüz ile uyumlu doğal bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

    

    Dental İmplant nedir?

   İmplant çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen vida şeklindeki titanyum alaşımdan yapılmış yapay diş kökleridir.

    

   İmplant Tedavisi Kaç Gün Sürmektedir? 

   İmplant tedavisine başlanıldığı gün implantınız yerleştirilir ve evinize geçici bir diş ile gidersiniz. Bir iki ay sonra en son müdahaleler ile tedaviniz tamamlanır ve yeni dişinizle ayrılabilirsiniz. Hiçbir zaman dişsiz beklemek zorunda kalmazsınız. Bu yöntem aşağıdaki durumlarda kullanılabilir.

    

 • Botoks nedir?
  1 Üye, 0 İleti
  Yaşla birlikte artan mimik çizgilerini yok etmede kullanılan bir uygulama olan botoks, ilacın sulandırılarak kas aralarına enjekte edilmesiyle kasın kasılmasını engelleyip kırışıkların ya da çizgilerin oluşmasını önlemede etkili ve güvenilir bir medikal işlemdir. Kaynak: ankara botoks
 • Üniversite öğrencisi arıyorum
  1 Üye, 0 İleti

  Ankara GOP ta oturuyorum 5 yaşında kızım var bu sene okula gidecek saat 15:00 de gelecek ve saat 19:00 kızımı bize teslim edecek bir kişiye ihtiyacım var. Hafta sonları gerektiğinde cuma veya cumartesi akşamları evimde kalabilecek. Üniversite öğrencisi olabilir..

  İlgilenen var ise bana özelden mesaj atarsa sevinirim

   

  Teşekkürler

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...