• Yenimahalle-Batıkent bebek anneleri
  1 Üye, 0 İleti

  Yenimahalle-Batıkent anneleri, tanışalım mı? Tercihen 8-9 ay-2 yaş anneleriyle tanışıp, bu soğuk kış günlerinde evde sıkılan bebeklerimiz ve tabi bizim için fikir alışverişinde bulunuruz.

 • Dilannn ın biricik kızı İdiillll favori kuzum iyiki doğduuunnn.
  1 Üye, 0 İleti

  İdilciğim canım benim iyiki doğurmuş sevgili annen seni ve ben iyiki seni tanımışım.Sen ne tatlı ne özel bir çocuksun.Hayatın da yüzün kadar güzel olsun.Hayat sana hep güzellikler,mutluluklar getirsin.Seni çok seviyorum.

 • çayyolu Ümitköy konutkent beysukent yaşamkent anneleri
  1 Üye, 0 İleti

  Bu soguk havalarda hadi veletleri bulusturalim

 • Bursalı Anneler
  1 Üye, 0 İleti

  7.5 aylık bebeğimle evdeyiz. İş hayatına vermiş olduğum arada biraz evde bunaldık. Hem bebekleri hem de anneleri buluşturan bi grup olsun istedim. Bizim gibi değişiklik isteyen anneler size sesleniyorum ;) gelin evden biraz çıkalım hayatı renklendirelim:)

 • bostanlı palmiye kids
  1 Üye, 0 İleti
  demir'de onlarca kreş maceramıza rağmen gurur'da işte burası dediğim harika bir kreş.araştırma yaparken bostanlı civarı bütün okulları gezdim.forumları okudum ve palmiye kids için hem iyi hem kötü birçok yorum okudum,ön yargılı davranmadım ve gidip görmek istedim.ne kadar iyi yapmışım,oğlum ne kadar şanslı.sahibi arzum hanım yaklaşık bir ayı birlikte geçirdiğim ve birkez olsun sıkılmış gözlerle bakmayan hakkaten asil bir bayan.memnun olduğum için herkese öneriyorum.gönül rahatlığı ile çocuğunuzu teslim edebilirsiniz.
 • DENEYİMLİ TEMİZLİKÇİYİM
  1 Üye, 0 İleti
  İstanbul Avrupa yakası tüm bölgeye gündelik temizliğe gidiyorum acillll ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum  0539 347 06 21
 • haziran-temmuz 2014 bebek ve anneleri
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba antalya da yaşıyorum ve  4 temmuz doğumlu bir kızım var. aynı dönemlerde bebek sahibi olanlarla bilgi paylaşımı yapmayı çok isterim.uyku,emzirme,süt sağma, ek gıda, banyo daha birsürü sorun karşısında sizlerinde önerilerini almaktan memnun olurum.bana katılırmısınız :)
 • İki çocuk anneleri
  1 Üye, 0 İleti

  İki çocuk anneleri bir çatı altında toplansak mı diye düşündüm??

 • Bebeğinizin ismine özel hatıra emzikleri
  1 Üye, 0 İleti
  Merhaba arkadaşlar; bebeğinizin ismine özel emzikler yapıyorum.Eğer isterseniz iletişime geçebilirsiniz..Facebook sayfam; https://www.facebook.com/pages/Mutlu-Aslan-%C4%B0sme-%C3%96zel-Tasar%C4%B1m-Emzikler-Hat%C4%B1ra-Emzi%C4%9Fi/599624203494203?ref=hl
 • ikinci el eğitici oyuncak
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba anneler, bebeğim için eğitici oyuncaklar arıyorum ,elinde olan satmayı düşünen var mı ? 
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...