• Akustik Sünger
  1 Üye, 1 İleti
  Akustik, ses dalgalarının bir ortamdaki çınlama süresini, yayılmasını ve ortamın istenmeyen dış seslere karşı yalıtımını ifade etmektedir.

  Akustik düzenleme yapılırken akustik gürültü, ses yalıtımı, çınlama, yansıma gibi unsurların en doğru şekilde düzenlenmesi, kaynaktan sesin bozulmadan alınıp kayıt yapılmasına olanak sağlamaktadır.

  Akustik konusunda ilk dikkat edilmesi gereken husus, bir yayın stüdyosu oluşturulurken ses yalıtımının gerçekleştirilmiş olmasıdır. Stüdyo ses yalıtımı, istenmeyen dış seslerin kulağın duyma eşik seviyesi altına düşürülmesi işlemini kapsamaktadır.

  Stüdyoda yalıtım, dışarıdan gelen sesin kulak tarafından algılanışların ne kadarki olan seviyesinin ne kadarının stüdyoya girmesine müsaade edilebileceğine karar verip stüdyoyu da bu değerlere göre tasarlama işlemlerini kapsamaktadır.

  Stüdyo akustiğini etkileyen bir diğer husus gürültüdür. Gürültü, akustik problemlerden ya da sistemlerin hatalı kullanımından kaynaklanabilen, rahatsızlık veren istenmeyen sesler olarak tanımlanabilir. Gürültü kontrolü yapılırken, gürültüyü oluşturan kaynakların saptanıp kaynağında önlenmesi gerekmektedir.
 • Çatı Penceresi Önerisi Olan?
  1 Üye, 0 İleti
  Çatı katım için çatı penceresi arıyorum.
 • Çatı Merdiveni İçin Hangi Marka?
  1 Üye, 0 İleti
  Evimin çatı katına rahat çıkmam için bana bir http://www.fakrocatimerdivenleri.com"> çatı merdiveni markası söyleyiniz lütfen.
 • ÜSKÜDAR OYUN GRUBU
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba, 20 aylık oğlum var. 
  üsküdar'da oyun grubu kurmak istiyorum. 
 • İZMİR KARŞIYAKADA OYUN GURUBU
  1 Üye, 2 İleti
  L
  Ğ
 • psikolojik destek konuları
  1 Üye, 0 İleti
  Aile Evlilik ve Çocuk ilişkilerinin paylaşıldığı ortam.
 • ÇOCUKCA BASKENT
  1 Üye, 0 İleti

  Ankaralı çocukların internette ki tek adresi www.cocukcabaskent.com  artık yayında

  Ankarada ki bütün çocuk faaliyetlerinin,annelerın ve uzman görüşlerinin bulunduğu bir site.

  Sizlerde çocuklarınızla yaptıklarınızı yada tecrübellerinizi bizimle paylaşmak isterseniz çok sevinirim. Tecrübelediklerinizi diğer annelerle paylaşıyor olmak bize  gurur verecektir. Bizlere cocukcabaskent@gmail.com dan ulaşabılirsiniz.

  desteklerınızı bekliyoruz sevgilerr....

 • bebek arkadaşlık grubu ataköy
  1 Üye, 0 İleti

  6 aylık oğlumun diğer bebekleri tanıyarak, oynayarak, bebeklik arkadaşlıklari kurmasını istiyorum. Istanbulda ne yazık ki çocuklar biraz yalnız büyüyorlar.Atakoyde oturuyorum yakın bölgelerden bu ihtiyacı duyan bebek ve anne lerle tanışıp, çocukları evlerde, parklarda, başka uygun mekanlarda düzenli olarak görüştürurüz .Hem bebekler hem anneler için sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturabiliriz. Bu fikre sıcak bakan annelerden yanıt bekliyorum.

  Pınar

 • Kreş konusunda kararsız anne
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar, kızımın artık kreşe gitmesi gerektiğini düşünüyorum ama çok kararsızım bir çok konuda benim gibi düşünenler varsa fikir görüşü yapmak isterim. Herkese sağlıklı,mutlu günler . 
 • İngilizce, Matematik Özel Ders
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar,

  Halkalı civarında İngilizce ve matematik ders veriyorum. İlgilenenler benimle irtibat kurabilir mi?
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...