• bebek arkadaşlık grubu ataköy
  1 Üye, 0 İleti

  6 aylık oğlumun diğer bebekleri tanıyarak, oynayarak, bebeklik arkadaşlıklari kurmasını istiyorum. Istanbulda ne yazık ki çocuklar biraz yalnız büyüyorlar.Atakoyde oturuyorum yakın bölgelerden bu ihtiyacı duyan bebek ve anne lerle tanışıp, çocukları evlerde, parklarda, başka uygun mekanlarda düzenli olarak görüştürurüz .Hem bebekler hem anneler için sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturabiliriz. Bu fikre sıcak bakan annelerden yanıt bekliyorum.

  Pınar

 • Kreş konusunda kararsız anne
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar, kızımın artık kreşe gitmesi gerektiğini düşünüyorum ama çok kararsızım bir çok konuda benim gibi düşünenler varsa fikir görüşü yapmak isterim. Herkese sağlıklı,mutlu günler . 
 • İngilizce, Matematik Özel Ders
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar,

  Halkalı civarında İngilizce ve matematik ders veriyorum. İlgilenenler benimle irtibat kurabilir mi?
 • Eryaman İngilizce Kreş ve Oyun Grubu
  1 Üye, 0 İleti
  Merhabalar. Eryamanda bu yıl açılan Future's Kids Kreş İngilizce ağırlıklı okul öncesi eğitimi vermektedir. Ayrıca hafta sonları da 3-6 yaş grupları için ingilizce oyun grupları başlatmıştır. 
 • ÜSKÜDAR OYUN GRUBU
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba, 20 aylık oğlum var. 
  üsküdar'da oyun grubu kurmak istiyorum. 
 • hersekli
  1 Üye, 1 İleti

  Gurubuma katılmak istermisiniz

 • Çelik çatı
  1 Üye, 0 İleti
  Aytürk mimarlık firması 15 yılı aşkın süredir inşaat sekötüründe çelik çatı denilince marka haline gelmiş sağlam temeller üzerinde inşa edilmiş bir aile şirketidir.

  Firmamız bugün de geçmişte olduğu gibi en iyi çatı projelerinin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Hedefimiz her zaman daha kaliteli ve profesyonel olarak hizmet vermektir. Detaylara dikkat ederek farkındalıklar uyandırarak çeşitli çözümlerle bir çatıdan beklenilenden fazlasını sunuyoruz.
 • izmirde bebek bakılır
  1 Üye, 0 İleti
  #oyunablasi merhabalar ben izmir karşıyakada demirköprüden evimde annemle birlikte bebek bakıyorum sıcak uygun temiz süt mama siz getiriyorsunuz dipnot:bebekleri çok sevdiğimiçin uygun fiyatla bakıyorum ayrıcada hamile bayanların dikkatine babyshower party düzenliyorum ulaşmak isteyenler email adresime yazabılırler sevgiyle kalın dilaraparlak10@outlook.com
 • Konya Anneleri
  1 Üye, 0 İleti
  16 aylık oğluma uygun bir oyun grubu arıyorum ama bir türlü aktif grup bulamadım. bizim yaş grubumuza uygun arkadaşlar yok mu???
 • 2.El Oyun Parkı - Top Havuzu Soft
  1 Üye, 0 İleti

  Oyun Parkımız 7 mt. uzunluğunda 3,5 mt. genişliğinde 2,5 Mt. yüksekliğindedir. Anaokulundan 14.000.-TL'ye satılıktır. Toıplam 6 ay kullanılmış olup sınıf açma ihtiyacından satılmaktadır. Bugünkü Sıfır Piyasa değeri 27.000.-TL'dir. Oyun evleri ve Anaokullarının kullanımına uygundur. Fileleri İngiliz malı olup yanmaz malzemeden üretilmiştir. Süngerleri dantisti yüksek olup hiçbir deformasyonu yoktur.

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...