• İmplant Nedir? Nasıl Yapılır?
  1 Üye, 0 İleti
  İmplant 

   Size uygulanabilecek implant tedavisi ile şikayetleriniz ortadan kalkabilir. Ayrıca, bu yöntemle geleneksel kaplama ve protezlere oranla çok daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlanırken, yüzünüz ile uyumlu doğal bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

    

    Dental İmplant nedir?

   İmplant çeşitli nedenlerle kaybedilmiş dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen vida şeklindeki titanyum alaşımdan yapılmış yapay diş kökleridir.

    

   İmplant Tedavisi Kaç Gün Sürmektedir? 

   İmplant tedavisine başlanıldığı gün implantınız yerleştirilir ve evinize geçici bir diş ile gidersiniz. Bir iki ay sonra en son müdahaleler ile tedaviniz tamamlanır ve yeni dişinizle ayrılabilirsiniz. Hiçbir zaman dişsiz beklemek zorunda kalmazsınız. Bu yöntem aşağıdaki durumlarda kullanılabilir.

    

 • Botoks nedir?
  1 Üye, 0 İleti
  Yaşla birlikte artan mimik çizgilerini yok etmede kullanılan bir uygulama olan botoks, ilacın sulandırılarak kas aralarına enjekte edilmesiyle kasın kasılmasını engelleyip kırışıkların ya da çizgilerin oluşmasını önlemede etkili ve güvenilir bir medikal işlemdir. Kaynak: ankara botoks
 • Üniversite öğrencisi arıyorum
  1 Üye, 0 İleti

  Ankara GOP ta oturuyorum 5 yaşında kızım var bu sene okula gidecek saat 15:00 de gelecek ve saat 19:00 kızımı bize teslim edecek bir kişiye ihtiyacım var. Hafta sonları gerektiğinde cuma veya cumartesi akşamları evimde kalabilecek. Üniversite öğrencisi olabilir..

  İlgilenen var ise bana özelden mesaj atarsa sevinirim

   

  Teşekkürler

 • eryamanda güvenilir bakıcı arıyorum
  1 Üye, 0 İleti
  merhabalar, 11 aylık bebeğime güvenilir bir bakıcı arıyorum.Referans verebileceğiniz iyi bir bakıcı varsa iletebilir misiniz?

  Teşekkürler.
 • iletişim sorunları
  1 Üye, 0 İleti
  iki yaş üstü kız çocuklarındaki iletişim sorunları
 • Ankarada Evlere Temizlik
  1 Üye, 0 İleti
  Arkadaşlar annem Turkuaz, Yaşamkent, Türkkonut civarı evlere temizliğe gitmek istiyor. Çok ihtiyacı var.  ihtiyacı olan birileri var mı?
 • karşıyaka akd kids mi kids aloud anaokulu mu?
  1 Üye, 0 İleti
  Merhaba,
  aranıza yeni katıldım. oğlum 3 yaşında ve kreşe başlatmak zorundayım. sabah 7 akşam 7 orada olacak. tam gün! bazı okullar bu saatlerde bile kabul etmiyorlar. bu iki anaokulu arasında kaldım. bu okullar hakkında yorumunuz varsa çok sevinirim. akd mavişehir mi? kids aloud atakent mi? kids aloudun bahçesi yok? okuduğum yorumlar hep eski tarih. ingilizce eğitim için tercih ediyorum. başka süper dediğiniz yer varsa önerilere de açığım tabi. kafam karışık! :( hepinize şimdiden ilginiz ve yardımınız için teşekkürler. 
 • Antalya ses ver
  1 Üye, 0 İleti

  Antalya lı kadınlar anneler birbirimize yardım edebiliriz

 • Bakırköy'deki 0-2 yaş grubu
  1 Üye, 0 İleti

  Bakırköy'deki oyun grubu yokluğu sizi de rahatsız ediyorsa bir araya gelelim.

 • ANKARALI BEBEKLER VE ANNLERI
  1 Üye, 1 İleti

  Ankarali kuzular ve anneleri bir arada olalim ve birbirimizi aydinlatalim:))

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...