• eryamanda güvenilir bakıcı arıyorum
  1 Üye, 0 İleti
  merhabalar, 11 aylık bebeğime güvenilir bir bakıcı arıyorum.Referans verebileceğiniz iyi bir bakıcı varsa iletebilir misiniz?

  Teşekkürler.
 • iletişim sorunları
  1 Üye, 0 İleti
  iki yaş üstü kız çocuklarındaki iletişim sorunları
 • Ankarada Evlere Temizlik
  1 Üye, 0 İleti
  Arkadaşlar annem Turkuaz, Yaşamkent, Türkkonut civarı evlere temizliğe gitmek istiyor. Çok ihtiyacı var.  ihtiyacı olan birileri var mı?
 • karşıyaka akd kids mi kids aloud anaokulu mu?
  1 Üye, 0 İleti
  Merhaba,
  aranıza yeni katıldım. oğlum 3 yaşında ve kreşe başlatmak zorundayım. sabah 7 akşam 7 orada olacak. tam gün! bazı okullar bu saatlerde bile kabul etmiyorlar. bu iki anaokulu arasında kaldım. bu okullar hakkında yorumunuz varsa çok sevinirim. akd mavişehir mi? kids aloud atakent mi? kids aloudun bahçesi yok? okuduğum yorumlar hep eski tarih. ingilizce eğitim için tercih ediyorum. başka süper dediğiniz yer varsa önerilere de açığım tabi. kafam karışık! :( hepinize şimdiden ilginiz ve yardımınız için teşekkürler. 
 • Disleksi, Dahi hastalığı
  1 Üye, 0 İleti
  Çocukların büyük bir çoğunluğu birinci sınıfa başladıktan sonra  3-4 ay içinde okuma-yazmaya başlar ve bu beceriyi kısa süre içinde geliştirirler. Doğal olarak, anne-baba olarak bizlerin beklentisi de budur. Ama maalesef okula yeni başlayan çocukların yaklaşık %10’u diğerleri kadar şanslı değildir. Anne ve babaları bu konuda büyük sorumluluk beklemektedir. Üstelik kreşlerde disleksinin ne olduğunu bilmeyen öğretmenlerle eğitim almaya devam etmek zorundadırlar. Anne ve Babalar bilinclendirilmeliler. Bu grup bu yüzden kurulmuştur.
 • ANKARALI ANNELER BULUŞALIM..
  1 Üye, 0 İleti

  evde 9 yaşında kızımla arkadaş  bulmada zorlanıyoruz.bize katılır ve ulaşırsanız cok mutlu oluruz..
 • Temizlik İçin Pratik Fikirler
  1 Üye, 1 İleti
  Ev,Cam,Banyo,Mutfak,Duvar,Fayans,Çamaşır,Bulaşık temizliği ile ilgili Kalıcı çözümler grubu
 • Türkçe dil gelişimi icin yararlı çizgi film ve uygulamalar
  1 Üye, 0 İleti
  Kizim 16 aylik ve Londra'da yasiyoruz, bu konudaki tavsiyelerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. 
 • Sabiha Pektuna kitapları
  1 Üye, 0 İleti

  Arkadaslar bu doktorun kitabını doktorum önerdi nerden aldım ismi Bebeğimi Brklerken içinde doğru dürüst işime yarar hiçbir şey bulamadım. Teorik,resimlerle dolu,dergi gibi işe yaramaz bir kitap param boşa gitti zamanımda sizinki gitmesin başka kitap slmak zorundayım şimdi kimseye önermiyorum!!!! cansu ben..

 • çocuk doktoru
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba, daha önce çok defa konuşulmuş ama bir de ben sormak isterim. 15 aylık bir oğlum var. acıbadem hastanesinde dr demet matbene gidiyoruz. ancak aradığım dr kesinlikle o değil. çocukla hiç iletişim kurmuyor, fabrika usulu muayene edip lafı ağzına tıkıp çıkarıyor. benim numaramı almıyor, dolayısıyla rahat rahat arayamadığınız gibi 1-2 kelimeleik cevaplarla meaj atıyor ve oğum her gittiğinde kıyamet kopuyor. beşiktaşta oturuyorum ve iyi bir çocuk dr u arıyorum. ama çocuğumla ilgilenecek ve sevecek biri olsun istiyorum. özel sağlık sigortam var yapı kredi. genelde önerilen dr larda hep özel muayenesi olan drlar. sağlık sigortası geçen bildiğiniz iyi bir dr var mıdır? şimdiden teşekkürler...
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...