• Mersin Ada Kreş Ailesi
  1 Üye, 0 İleti
  Mersin'deki Kreş arayışlarınıza, beklentilerinize  çözüm olacak,önerilerinize ise hep açık olan kreşimiz hizmetinizdedir.

  Her türlü 0-6 yaş grubu çocuklarınızın kreş sorunlarına/ihtiyaçlarına çözüm bulmaya hazırız.
  3570966
 • Yetenekli eller anaokulu doğum günü organizasyonu
  1 Üye, 1 İleti

  bu sene kızımın doğum gününü daha özenli ve kalabalık kutlamak için bakırköy de Yetenekli eller anaokuluyla anlaştık. Süsleme vs fena degıldı fakat basta konuştuğumuz yapılacakların çoğu yapılmadı.servıs elemanı olacak denıldı hıc servıs yapılmadı cayı esım arkadaşlar servis yaptı ıkı kadın var mutfakta suratlar mahkeme duvarı gibiydi.Palyaco çocuklarla 15 dakıka vs ılgılendı .okul müdürüne söylediğimde partı bıtmek üzere dedı.ayrıca kaç kışı gelecegını söylenmemize rağmen sandalye yetersızdı çoğu kışı ayakta kaldı verdiğimiz paraya değmedi kısaca.

 • üsküdar, çengelköy civarında oyun arkadaşı arıyorum
  1 Üye, 0 İleti
  Çengelköy, Bahçelievler'de oturuyorum. 21 aylık kızım için ulaşımı kolay civar ilçelerde annelerle oyun grubu oluşturmak isterim. 
 • Ankara özel okul tavsiyesi
  1 Üye, 0 İleti
  merhabalar,

  Kızım 5 yaşında Anafartalar Koleji ve Yükselen koleji arasında kaldık. Lütfen Anafartalara yada yükselene gönderen ebeveynler var ise beni bilgilendirebilir mi acaba şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim, iyi günler
 • Kurtköy'de Montessori,Reggio Emillia Anaokulu ve ilkokulu
  1 Üye, 0 İleti
  Kurtköy'de alternatif eğitim modellerini oyun ile birleştiren, nitelikli öğretmenlerin çalıştığı bir okul Özel Pendik Gökyüzü Anaokulu . Fiziksel imkanlar ve görsel seçicilik ile , bahçe imkanları,oyun alanları,aydınlık ve büyük sınıfları ile bölgede tek. Eko okullar projesi, Sağlıklı Okul Temiz Okul Projesi ve Beslenme Dostu Okul standart projelerini uygulayan, kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir anaokulu. Devamında İlköğretim kademesinin de aynı bölgede gelecek eğitim öğretim döneminde açılması planlanmaktadır.
 • FERDA
  1 Üye, 0 İleti

  Arkadaşlar 2 yasinda kizim var ilk çocuğun anne kiz çoğu zaman evde sikiliyoruz. Kızımın sosyallesmesini istiyorum aynı zaman da biz annelerde bu amaçla biraraya gelebiliriz paylasimlarda bulunabiliriz. Benim gibi dusunen anneler çok biliyorum biraraya gelsek ev hali de olur dışarda bir yerlerde planlanabilir oyun gruplari olusturalim istiyorum. ilgilenenler yazarsa sevinirim.tesekkurler

 • ANKARA ANNE/ÇOCUK BULUSMA VE OYUN GRUPLARI
  1 Üye, 0 İleti

  Haydi anneler artik aşkitoş anne cocuk oyun cafede bulusuyoruz..

 • ANTALYA BAKICI
  1 Üye, 0 İleti
  KUZEY İNSAN KAYNAKLARI İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU GÜVENCESİ ALTINDA YATILI VE YATISIZ YERLİ VE YABANCI DENEYİMLİ GÜVENİLİR VE REFANS
 • ANTALYA BAKICI ŞİRKETİ
  1 Üye, 0 İleti
  KUZEY İNSAN KAYNAKLARI İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU GÜVENCESİ ALTINDA YATILI VE YATISIZ YERLİ VE YABANCI DENEYİMLİ GÜVENİLİR VE REFANSLI BEBEK BAKICILARI, ÇOCUK BAKICILARI, YAŞLI BAKICILARI, HASTA BAKICILARI, REFAKATÇILAR, VE EV İŞLERİNDE YARDIMCILAR TEMİN EDİLİR.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...