• 2 yaş kreş anneleri
  64 Üye, 6 İleti
   Arkadaşlar eminim bir yanımız doğru karar verdiğimizi, bir yanımız da acaba çokmu erken diye düşünmeden edemiyoruz.Ama olsun bir karar verdik ve ben artık sizlerlede paylaştıktan sonra doğru yolda olduğumuza eminim.Gelin kreş deneyimlerimizi paylaşalım miniklerin. Benim kızım eylülde başlıyor.
 • nurturia Klişeleri
  64 Üye, 2 İleti
  evet nedir nurturia klişeleri...

  mesela biri yoksa bırcı yemiştir :))
 • ankaradan 2. el bebek gereçleri
  63 Üye, 14 İleti
  ankarada oturan arkadaşlar
  kullanmadığınız, gözden çıkardığınız bebek gereçleri ve tekstil ürünlerini burada satışa sununuz lütfen.
  istanbulda oturan arkadaşlar bu konuda daha çok şanslılar, biz ankaralılarda ihtiyaçlarımızı karşılamak için birbirimize yardımcı olurken karlı çıkabiliriz.
  bu sayede hem karlı oluruz, hem ürünleri daha yakından görme imkanına sahip olarak içimize sinerek kargoya ihtiyaç kalmadan alışveriş yapabiliriz.

  katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz

  ihtiyaçlarınızıda yazınız, bu sayede daha kolay ve çabuk satıcı bulabilirsiniz.
 • Çocuk kitapları değerlendirmeleri
  62 Üye, 2 İleti
  Bu grupta çocuklarımıza aldığımız tüm kitapları paylaşalım. Neden sevdik? Neden sevmedik? Kaç ay/yaş için almıştık? Çocuğumuz sevdi mi? On üzerinden kaç puan verirsiniz mesela? İllüstrasyona, fiyata, kağıdın kalitesine, kullanılan dile, çocuğumuzun ilgisine göre kitapları değerlendirelim.
 • Sarıyer anneleri
  62 Üye, 1 İleti
  sarıyer bölgesinde oturan anneler :))))
 • Başka Bir Okul Mümkün - BBOM
  62 Üye, 10 İleti
  "Başka Bir Okul Mümkün" girişimi bir grup anne, baba ve eğitimcinin içlerini yakan eğitim sorunlarıyla yüzleşme, yakınma, iç dökme sürecinin bir ürünü olarak gelişti. Yakınmanın ötesine geçerek bir alternatif yaratmanın gereğiyle, 2009 Sonbaharından itibaren ön hazırlıklara başlayan küçük bir grubun, 2010 başında, Türkiye’de eğitim anlayışı ve uygulamalarına dair benzer kaygıları taşıyan daha geniş bir gruba yaptığı çağrının ardından BBOM girişimi oluştu.
  2010 Kasım ayında Başka Bir Okul Mümkün Derneği’nin de kurulmasıyla beraber, temel ilke ve değerler doğrultusunda BBOM okulunun hayata geçmesi yolunda önemli adımların atıldığı bir döneme girdik. BBOM Derneği olarak adım adım, hem BBOM modelinin geliştirilmesi hem de BBOM okulunun hayata geçirilmesi için yoğun bir çalışma içerisine girdik.
  Okullarımız daha bir canlı, daha bir elle tutulur artık.
  Girişim üyelerinin yarısı BBOM modeline inanan, çocuklarını BBOM okulunda okutmak isteyen ebeveyn gönüllüler, diğer yarısını ise bu modelin bir şekilde hayata geçmesi için çalışan ebeveyn olmayan gönüllüler... Topluluk içerisinde uzmanlık alanı eğitim olan katılımcıların oranı % 30’un üzerinde. Bu grubun içerisinde, öğretmenler, eğitim işiyle ilgili akademisyenler var. Dolayısıyla BBOM, ne yalnızca bir ebeveyn girişimi, ne profesyonel bir eğitim grubu, ne de yalnızca eğitim ile derdi olan bir aktivist grubu. Bunların hepsini bir arada bulunduruyor. BBOM modelinin hayata geçirilmesi yolundaki enerjisini ve dinamiğini tam da buradan alıyor.
  Siz de gelin, katılın, destek verin, Başka Okullarla ilgili hayalimize ortak olun...Bu grupta tartışalım, neden başka okullar gerekiyor, neden artık elimizi taşın altına koymak gerekiyor hep beraber düşünelim...

  http://www.baskabirokulmumkun.net/


 • Sağlıklı beslenme
  60 Üye, 8 İleti
  Kreşlerimizde/okullarımızda (ve tabii evlerimizde) nelerden sakınmalı, neleri bol tutmalı üzerine sohbetler...
 • HEP BERABER DİYETTEYİZ :)
  60 Üye, 9 İleti

  MERHABA nurti anneleri,

  hayatımda ılk defa diyet yapmaya karar verdım. tek basıma cok zor olabılır ama bırlıkte yaparsak cok daha kolay ve zevklı hale gelebılır dıye dusundum. dıyet yapanlar ve baslayacak olanlar bu grupta her gun  gunluk gıbı neler yedık ıctık nasıl yapalım neler yapalım paylasalım... hayırlı olsun grubumuz.. diyet zamanı diyorum ben!

 • Bebeklerimizle Burc Uyumlarımız
  60 Üye, 2 İleti
  Kendimizin ve/veya esinizin bebeginizin burcuyla olan uyumunu merak eden, hatta dogumu bu burclara gore planlayan anneler/anne adayları için

  Benim hamile kalmam, kızıma denk dusen burc da tesadufi oldu, ama ilgilenenler icin detaylı uyum haritaları bile belki cikarabiliriz burda.
 • Bugün kendin için ne yaptın ???
  59 Üye, 1 İleti
  Bu grubumu kurmamda ki amaç , bazen öylesine kendimizi çocuklarımıza kaptırıyoruz ki , yediler yemediler , uyudular uyumadılar benim oğlum şöyle benim kızım böyle derken ben eksik kalıyor , ya ben ne yaptım bugün kendim için ? Rutin olaylar dışında bugün gerçek anlamda ne yaptınız kendiniz için iyi ya da kötü ....
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...