• Çocuğa Şidette Ve Çocuk İstismarına HAYIR!!
  51 Üye, 4 İleti
  Çevremizde Çocuğuna şiddet uygulayan ebeveynleri bu grupta paylaşarak onlara nasıl yardımcı olabilecegimizi ,neler yapabilecegimizi konuşarak elimizden geleni yapmaya çalışalım.
 • İkiz Anneleri
  51 Üye, 5 İleti
  İkiz annelerini en iyi ikiz anneleri anlar:)Bu grupta buluşalım.
 • Nurturia Hakkında
  51 Üye, 6 İleti
  Nurturia hakkındaki hislerimizi, genel trendleri, matrak grupları paylaşabileceğimiz bir alan olsun istedim. İş büyüdükçe takip etmek zorlaşıyor. 


 • SIFIR ANNE BEBEK KIYAFET-ARAÇ GEREÇLERİ
  50 Üye, 8 İleti
  ARKADASLAR BU GRUPTA BAYAN KIYAFETLERİ AYAKKABILARI MAKYAJ MALZEMELERI BEBEK COCUK KIYAFET ARAC GERECLERI HERSEYI LISTELEYELIM BEBISLERIMIZE BAKMAKTAN MAGAZA MAGAZA DOLASAMAYAN ANNELERIMIZE YARDIMCI OLALIM UYGUN FIYATLARA LISTELERSEK ALIM COGALIR VE HERKES BEGENDIKLERINI EVDEN CIKMADAN GONUL RAHATLIGIYLA ALABILIR IYI ALISVERISLER DILIYORUM HERKESE;,, MELİSİN ANNESİ NEZAHAT YÜCEL,
 • 2011 Yılbaşı Çekilişi
  50 Üye, 4 İleti
  Grupsa grup
 • Çocukları sabahın köründe hortlayan zavallı anne-babalar
  49 Üye, 4 İleti
  Ne yapayım, ne edeyim, bilemedim. Erken yatır, geç yatır, odayı karart, her şeyi denedim: http://blogcuanne.com/2010/05/18/uyku-terapistine-mi-gitsek-ne-yapsak/

  En sonunda benimle aynı kaderi paylaşan anneler (ve babalar) birbirlerine destek olsun diye böyle bir grup yaratayım dedim.

  İşte... Sabah 7 buçuk, ve biz bir buçuk saattir ayaktayız. Daha şimdiden uykumuz geldi.

  Olmaz olsun uyku alınmadan uyanılan sabahlar! Yaşasın geç kalkılan günler!

 • unnado.com
  49 Üye, 3 İleti

  unnadó, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir alışveriş kulübüdür. Bu grubun amacı unnado ve kampanyası yapılacak yeni ürün ve markalar hakkında anne ve babaların geri bildirimlerini almaktır. Nurturia uyeleri 99ba99 promosyon kodu ile ucretsiz olarak (davetiye gerekmeksizin) unnado.com'a uye olabilirler.

 • 2007 Eylül-Ekim anne ve babaları
  49 Üye, 5 İleti

  Çoçuklarımızın dönemsel sorunlarını ve gelişimlerini paylaşalım

 • Batının Organik Bahçesi
  49 Üye, 2 İleti
  Batı’nın Organik Bahçesi’nin Amacı

  "Ege Bölgesi Aydın ili,Nazilli de ikamet eden bir anneyim. Sahip olduğumuz bahçedeki taze ürünleri ve hijyenik koşullarda üretilen ev yapımı salça, tarhana vb. ürünleri buradan sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Ürünlerin stok durumu mevsime ve sipariş miktarlarına göre değişmektedir. Yaşadığınız şehirde organik bulmakta zorlandığınız ve güvenemediğiniz bir çok ürüne hem %100 doğal hem de içinize sinerek sahip olabilirsiniz. istediğiniz ürün, miktarı ve fiyatı konusunda bana ana sayfamızda da bulunan iletişim adresinden ulaştığınız takdirde, tarafınıza öğrenmek istediğiniz her konuda mutlaka bilgilendirme amaçlı geri dönüş yapılacaktır.

  İletişim adresi: batininorganikbahcesi@hotmail.com 

  Blog adresi: http://www.batininorganikbahcesi.blogspot.com

  Facebook adresi: http://www.facebook.com/pages/Bat%C4%B1n%C4%B1n-Organik-Bah%C3%A7esi/100883290017329?skip_nax_wizard=true


  Melike Yanikoğlu
 • 2 yaş üstü çocuk modası
  48 Üye, 2 İleti
  burada tarzını begendiniz markaları, giyim alışverişinizde tarzınızı, paylaşalım istedim. Belki bir erkek çocuğu annesi olarak giyim alanımızın dar olmasından ve bu konuda hevesli olmamdan dolayı böyle bir gruba ihtiyaç duydum :)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...