• 2009 temmuz bebekleri....
  34 Üye, 3 İleti
  2009 temmuzunda doğan bebişlerin anneleri nerdesiniz? :)))))))
 • 2.EL KIZ BEBEK GİYİM GRUBU
  34 Üye, 4 İleti
  ELİNİZDEKİ TEMİZ VE MARKALI KIZ BEBEK GİYİMİNİ EKLEYİP SATIŞA KOYAİBLİRSİNİZ =)
 • Anadolu Yakası Devlet Okulları
  34 Üye, 3 İleti
  Kuzularımız büyüdü ve biz anneler okul arayışlarına başadık.Önerisi olan Anadolu yakasında bulunan okulları bu gruptan paylaşırsak çok iyi olur.
 • 2,5 yaşında kreşe gitmenin olumlu olumsuz yanları
  33 Üye, 2 İleti
  2,5 yaşında kızım şu anda ve annane ile yetişiyor haliyle şımarık ve paylaşmayı bilmeyen bir çocuk oldu çıktı. herşeyi istiyor hiç bir şeyede hayır denmediği için de hayır kelimesine tahammülü yok ve bu sene eylül ekim sezonunda kreşe vermeyi düşünüyorum ama yaptığım araştırmalara ve kişilerin fikirlerine bakılırsa mecbur kalmadıkça 4 yaşına kadar kreşe vermememiz görüşündeler ama bu durumda çığırından çıkan bir hal almış durumda ne yapacağımızı bilemedik aynı durumda olan arkadaşlardan görüş ve öderilerini bekliyoruz . sevgilerimle
 • 40 yaş ve üzeri anneler
  33 Üye, 5 İleti
  40 yaş ve üzeri anneler le yazışmak ve sorunları  paylaşmak istiyorum. İkinci çocuk da olsa , benim kadar geç kalmış bir anne varmı merak ettim. Vaarsa eger tanışmak istiyorum.
 • Biliyor musunuz?
  33 Üye, 6 İleti
  Kadınlar,

  İşte, evde, sokakta, evlilikte, boşanmada haklarınızı biliyor musunuz? 

  Aile içi şiddete uğradığınızda nereye gideceğinizi, nasıl destek alacağınızı biliyor musunuz? 

  Özellikle çocuktan sonra çalışma hayatında, aile içi rollerde, çocukla ve eşle ilişkinizde, kendinizi sıkışmış, yalnız, ötelenmiş hissettiğinizde nereye başvuracağınızı, nasıl nefes alacağınızı biliyor musunuz?

  Sadece kadın olduğumuz için uğradığımız şiddete, tacize, tecavüze, baskıya karşı neler yapabileceğimizi biliyor musunuz?

  Kız çocuklarımızın da bizimle aynı kaderi yaşamaması, erkek çocuklarımızın erkek egemen zihniyetten, ayrımcılıktan, cinsiyetçilikten, şiddetten uzak, eşitlikçi bireyler olarak yetişmesi için neler yapabileceğimizi biliyor musunuz?


  Bu grup kadınların üzerinde giderek artan baskıya karşı birbirimizle dayanışmak, dertleşmek, yalnız olmadığımızı görmek, haklarımızı öğrenmek için kuruldu. 

  Hep birlikte daha eşit, daha aydınlık, şiddetten, tecavüzden, tacizden uzak, özgür bireyler olarak, her şeyden önemlisi yaşayabilen, öldürülmeyen kadınlar olarak var olabilmemiz için kuruldu. 

  Dilerseniz deneyimlerimizi de paylaşabileceğimiz grubumuza hoşgeldiniz :)

 • 18-24 ay Ataşehir Grubu
  32 Üye, 13 İleti
  Merhaba,

  Oğlum Alp şu anda 18.5 aylık ve artık bir oyun grubumuz olsun istiyorum. Haftada 1, 2 kez birimizin evinde toplansak veya Ataşehir içinde biryerde (mesela Kamelya çarşı'daki oyun alanında-biz ne zaman gitsek kimse yok:( - buluşsak, çocuklar da birlikte vakit geçirseler diyorum:) Alp henüz birlikte oynamıyor, belki de pek fazla yaşıtlarıyla biraraya gelemediği için, ama bağımsız da oynasa etrafında olup biteni çaktırmadan izliyor. Düzenli olarak biraraya gelirlerse sosyal gelişimlerine çok faydası olur diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
  Biz İnci Bloklarında oturuyoruz (Ata Bloklarının arkası - Tapu Dairesi'nin yanı).
  18-24 ay arası bebeği olup bu civarda oturan anneleri grubumuza bekliyoruz:))))
 • sünnet...
  32 Üye, 3 İleti
  Ne zaman yaptırmalı...yaptıran anneler neler yaşadılar?Deneyimlerimizi paylaşalım mı?
 • biri bana akıl versin
  32 Üye, 3 İleti
  aklımıza takılanları paylaşabileceğimiz, akıl danışabileceğimiz bir grup olsun istedim.
  buyrun:)
 • annelerden annelere tavsiyeler
  32 Üye, 2 İleti

  bu gruba guncellemerde tavsiye edilen ancak herkese ulaşmadığı gibi zamanla kaybolan bilgileri toplamak ve paylaşmak amaçlı kullanalım. yine bugulog'da bu amaçla yazılmış bazı tavsiyeler de toplu olarak bulunabilir.

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...