• Düşünen Hayvan
  32 Üye, 7 İleti
  Doğanın bir parçası olduğumuzu ve öyle kalmak istediğimizi söyleyip duruyoruz ama bunu gerçekten yapabiliyor muyuz? Öğretilen değerlerle birlikte sahip çıktığımız alışkanlıklarımız gerçekten vazgeçilmez ihtiyaçlar mı? Hayvanlar ve bitkiler nerede duruyor bu karmaşanın içinde?
  Böyle kafa karıştırıcı soruların gerçekten yanıtları var mı? Bu sorular biter mi? Bitince yanıtlar kimseyi tatmin eder mi? 

  Hepsi ve daha fazlası :)
 • annelerden annelere tavsiyeler
  32 Üye, 2 İleti

  bu gruba guncellemerde tavsiye edilen ancak herkese ulaşmadığı gibi zamanla kaybolan bilgileri toplamak ve paylaşmak amaçlı kullanalım. yine bugulog'da bu amaçla yazılmış bazı tavsiyeler de toplu olarak bulunabilir.

 • "Q BEBEK İLE AKILLI BEBEKLER, MUTLU ANNELER"
  31 Üye, 0 İleti
  Q BEBEK;Türkiye’de ilk kez uygulanan 0-24 ay arasında bebek sahibi ailelerimize yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı programı baz alınarak Akademisyenler, Çocuk Gelişim Uzmanları, Uzman Psikologlar, Branş öğretmenleri ve Doktorlardan oluşan çok yönlü uzman bir ekip tarafından özel olarak hazırlanmış, internet portalı ve evlere gönderilecek matbuu aylık kitapçıklar ile ücretsiz verilecek olan eğitsel materyallerden oluşan ve benzeri olmayan bütünsel bir bebek Eğitim ve Gelişim programıdır.
  Programımız 0-12 ve 13-24 ay arasındaki bebekli ailelerimize yönelik olarak 2 ana grupta hazırlanmıştır.
  Grubumuzda bebek gelişimi, eğitimi, bakım ve sağlık bilgileri, beslenme önerileri, rehberlik bültenleri, aşı takvimi, gibi bilgilere ve Q Bebek programı için özel olarak hazırlanan hikayelere, şarkılara, tekerlemelere, parmak oyunlarına da ulaşabileceksiniz.
  www.qbebek.com
 • yılbaşı çekilişi yapıyoruz buyrunnnn..
  31 Üye, 1 İleti
  az kişi olsun temiz olsun. kızlar bekliyoruz isteyenleri
 • cocuklarimizin ilginc videolari
  31 Üye, 4 İleti

  burada ani defterleriyle, fotograflariyla tanidigimiz minik insanlarimizin hallerini en iyi videolar anlatir. eger buyumelerine taniklik edecek, sasirdigimiz, eglendigimiz, diger anlarindan farklilasan "o" anlarini yakalayabildiysek paylasalim. hem onlari daha iyi taniyalim, hem beraber gulumseyelim, hem de kendi miniklerimizle olan benzerlikleri ortaya cikartalim.

 • ek gidalara gecis
  31 Üye, 2 İleti
  bebeklerin 6 ayliktan itibaren ek gidalara gecisi hakkinda herseyi paylasalim hayatimiz kolaylassin...
 • çalışan anneler
  31 Üye, 1 İleti
  sizde benim gibi sabah evden çıkarken küçük meleğini koklayıp,öpen o uyurken bakan ve öğleye kadar işine adapte olamayan hafta sonu gelsede kuzumle zaman geçiriyim diyen annemisiniz gelin beraber olalım tanışıp kayanaşalım
 • 2011 Mayıs Bebekleri & Anneleri
  31 Üye, 3 İleti
  2011 Mayıs ayında doğum yapacak olan anneler! 

  Sağlığımız...
  Ruh halimiz...
  Hazırlıklarımız...
  ve saire... 
 • 2009 ARALIK ANNELERİ
  30 Üye, 5 İleti
  2009 ANNELERİ
  TÜM PAYLAŞIMLARIMIZI BURADAN YAPALIM
 • 2011 ağustos anneleri:))
  30 Üye, 1 İleti
  Ağustosta bebeğini kucağına almak için hazırlanan anne adayları hadi burdan yaşadıklarımızı,doğum planlarımızı paylaşalım:))
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...