• 2010 ARALIK ANNELERİ
  26 Üye, 2 İleti
  2010 aralık anneleri elleri görelimm:)
 • Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..
  26 Üye, 426 İleti
  Çocuğunuzla ne oyunlar oynuyorsunuz?
  Haftasonu beraber neler yapıyorsunuz?
  Önerilerinizi paylaşır mısınız?
 • Gamze için istanbul da ilik için kan örneği verecekler
  26 Üye, 3 İleti


  Arkadaşlar kemik iliği nakli için kan örneği alma İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ KEMİK İLİĞİ BANKASI yapıyor.
  Yalnız kişiye özel numune alınmıyor.Yani iliğin uyup uymadığını anlamak için vereceğimiz kan örnekleri kemik iliği bankasının ihtiyaç listesine eklenecek ve ihtiyacı olan herkes için taranacak.Listede Gamze'ninde adı olduğu için onun içinde taranacak.
  İstanbul oraganizasyonu ile ilgili bilgileri buradan paylaşacağım..Tel,05058575421
 • Antep de yaşayan anneler ve bebekleri
  25 Üye, 37 İleti
  burada bebeklerimizin gelişimleri ile ilgili bilgileri paylaşmaya ne dersiniz? belki zamanla yaş gruplarına göre oyun grupları da kurabiliriz. bebeklerimizin gelişimi için çok faydalı olacağını düşünüyorum.

 • 2013 ANNELERİ
  25 Üye, 3 İleti
  YENI DOGMUŞ BEBEKLERI BERABER BÜYÜTELİM
 • Taze ve Aday Anne - Baba'lara Tavsiyeler Dizisi
  25 Üye, 2 İleti

  Haydi gelin,

  Bu muhteşem duyguyu ilk kez yaşayacak olan anne-baba adaylarına ve henüz işin başında,panik halinde,hayıflanmaktan ve heyecandan kendini alamayan yeni anne-babalara,

  olumlu/olumsuz, fiziksel/ruhsal tecrübelerimizi aktaralım.

 • Kazalar
  25 Üye, 2 İleti
  Merhaba. İlk kazamızı az önce yaşadık. Maalesef benim bir anlık dikkatsizliğim sonucu Alp mama sandalyesinden seramik zemine düştü. Kucağıma almak için emniyet kemerini çözdüm. O sırada elinde mamalar olduğunu görüp arkamdaki kağıt peçeteyi almak için (kendi eksenimde sadece) döndüm. 2 sn bile sürmedi tekrar Alp'e dönmem ve öne doğru düşmekte olduğunu gördüm. Önünde cam masa vardı. Sanıyorum önce yanağını oraya çarptı çünkü kızarmış. Tutamadan sağ yanağı üzerine yere kapaklandı. Alnının sağ tarafı hemen kızardı morardı buz koymamıza rağmen. Çok moralim bozuldu ve kendimi çok kötü hissediyorum şu anda. Hastaneye götürmeyi düşündüm o an ama eşim gereksiz olduğunu söyledi. Film filan çekilecek bir de radyasyon alacak diye vazgeçtim ben de. Annemi aradım hemen ona sordum. O da bizi nasıl düşürdüğünü filan anlattı biraz daha iyi hissettim kendimi. Sonra doktorunu aradım acaba uyutmasam izlesem mi diye. Uyut ama normal saatinde uyansın, bir de kusma filan olursa ciddiye al dedi. Zaten yorgunluktan hemen uyudu. Umarım birşey olmamıştır. Off Allah beterinden saklasın, her an çok dikkatli olmak lazım, çook.. :(((
  Sizler ne tür kazalar atlattınız, merak ettim. Ve de hangi durumda ne yapmak lazım. Gerçi bununla ilgili pek çok yazı bulunabilir internetten ama tecrübeler daha akılda kalıcı oluyor bence.
 • Doğum Günü Partim İstediğim Gibi Olsun
  25 Üye, 4 İleti
  Doğum günü, hoşgeldin bebek partileri, özel gün kutlamaları vb. davetler için mekan, menü, süsleme ve organizasyon önerileri...
 • Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?
  25 Üye, 7 İleti
  Beylikdüzü Innovia'da oturuyorum. 22 aylık oğluma oyun arkadaşı arıyoruz. Tanışmak isteyenler lütfen cevap yazabilir mi?
  Seval Engin
 • ilk çocuğunu sezaryan yapıp 2.yi normal yapan anneler
  25 Üye, 1 İleti
  yiğiti epüdral sezaryanla dünyaya getirdim normal doğum istemedim çünkü eşimden uzaktaydık(parmaklıklar ardı bir durumdu malesef:()neyse geçti gitti, evde yalnız sayılırdım yani elbet annem teyzemler vs yanımdaydı ama gece yarısı sancım tutsa arabamız yoktu hastanem uzaktı kısacası cesaret edemedim şimdi allaha şükür eşim yanımda bu ufaklığın doğumundada 2seneyi doldurmuş olucam doğum yapalı bazıları 2sene geçmeden normal olmaz vs diyor bu konuda tecrübeli birileri varsa dinlemek faydalanmak isterim.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...