• başak burcu bebekler
  20 Üye, 1 İleti
  merhaba, ultrason verilerine göre bebeğim bir başak burcu kızı olacak :) başak burcu bebekleri olanlar biraz anlatabilirmisiniz özellikleri, nasıl davranmak gerektiğini :)
 • Hoş Sohbet
  20 Üye, 1 İleti
  Güncellemelerden sohbet etmek zor olabiliyor.. burası da bizim hoş sohbetlerimiz ile dolsa..
 • BARIŞ AKPINAR Çocuklar İçin İngilizce
  20 Üye, 4 İleti
  Türkiye'de geliştirilen ilk ve tek erken İngilizce yaklaşımı ile çocuklar, İngilizce'yi hareket ederek eğlenceli bir ortamda öğreniyorlar.

  Programlar:

  İngilizce Anne-Bebek Grupları (English for Babies), 2-15 Yaş İngilizce Grupları (Early English), İngilizce Yaz Okulu Grupları (English for Summeries), İngilizce Doğum Günleri (English Birthday Parties), İngilizce Oyun Grupları (English Play Groups)

  http://www.barisakpinar.net - BARIŞ AKPINAR Çocuklar İçin İngilizce Temsilcilikleri

  http://www.facebook.com/earlyenglish - Facebook Sayfası
 • şuan hamile olanlar
  20 Üye, 2 İleti
 • Artık ANNE olmak istiyorum!!
  20 Üye, 2 İleti
  nurturia'yla bugün tanıştım,gruplara baktığımda, buradaki üyelerin hemen hepsinin anne olduğu düşüncesiyle; 'henüz anne olmamama rağmen burada bulunmam yanlış bir seçim mi yoksa?'Sorusunu kendime sormadan edemedim. Ben de evliliğinin beşinci yılında anne olmaya karar veren biri olarak, yumurtlama sorunu yaşamam sebebiyle bu ay ilk defa klomen kullandım.Şimdi beklemedeyiz.10 gün sonra gebe olup olmadığım belli olacak. Klomen tedavisiyle hamile kalanlar; bu süreçle ilgili deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim :)
 • Dikişsever Amatör&Usta Anneler Grubu
  20 Üye, 7 İleti
    Kendi modasını yaratmayı seven, el yapımı hediyeler vermek isteyen, diğer annelerle işbirliği yaparak yeni şeyler öğrenmek isteyen dikişsever  tüm anneler katılabilir :)
 • 2012 eylül bebekleri - ek gıda bilgi paylaşım
  20 Üye, 1 İleti

  Merhaba,

  Ek gıda konusunda paylasımda bulunabılmek adına boyle bır grup açmaya karar verdım. 13 eylül 2012 dogumlu bır oglum var, ısmı Kuzey. 3.870 gr ve 52 cm dogdu.

  2012 eylül anneleri ile güzel paylaşımlarda bulunacagımızdan emınım. ozellıkle ek gıda konusunda paylasımlarınızı beklıyorum.

  sevgıler

  özlem

 • 2011 haziran anneleri buraya
  20 Üye, 2 İleti

  Ek gıdalar, diş çıkarma, emekleme, vb. konuları paylaşalım

 • Gaziosmanpaşa Semt Anneleri Oyun Grubu
  20 Üye, 9 İleti
  Sorular bölümünden buraya taşınalım arkadaşlar

  Bizim 3 yaşında iki, 2 yaşında iki ve onbeş aylık bebeklerimizden oluşan semt anneleri oyun grubumuz mevcut.Ayrıca 2 ve 3 yaş İstanbullu anneler oyun grubumuz ve facede etkinlik anneleri ve melekleri isimleri gruplarımızda mevcut.


  Gaziosmanpaşa,Eyüp,Beşyüzevler,Küçükköy,Fatih ve yakın çevresinde oyun grubuna katılmak isteyen tüm arkadaşları bekliyorum.
 • Tüm branşlardaki Öğretmen Anne ve Anne adayları
  20 Üye, 1 İleti
  Öğretmenlik mesleği kutsal bir meslek ve annelik ile de en büyük ortak noktası da bu kutsallık olsa gerek.Bu iki kutsal sıfatı birarada barındırırken elbette bir takım güçlüklerle karşılaşıyoruz ya da karşılaşmışızdır.Bu konu ile ilgili tecrübe, problem ve çözümlerin paylaşılacağı bir grup olsun istedim.inş paylaşımı bol bir grubumuz olur...
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...