• Tüm branşlardaki Öğretmen Anne ve Anne adayları
  20 Üye, 1 İleti
  Öğretmenlik mesleği kutsal bir meslek ve annelik ile de en büyük ortak noktası da bu kutsallık olsa gerek.Bu iki kutsal sıfatı birarada barındırırken elbette bir takım güçlüklerle karşılaşıyoruz ya da karşılaşmışızdır.Bu konu ile ilgili tecrübe, problem ve çözümlerin paylaşılacağı bir grup olsun istedim.inş paylaşımı bol bir grubumuz olur...
 • 2012 şubat- mart - nisan anneleri
  20 Üye, 3 İleti
  merhaba biz henüz 6 günlüğüz yeni anneler bebeklerimizi birlikte tecrübelerimizi paylaşarak büyütmeye ne dersiniz?
 • Dizi Önerisi
  20 Üye, 0 İleti
  en iyisi dedim grubu sen kur,yayınla sayfanda,arkadaşlarında sana öneride bulunsun :) 
  bekliyorummmmm :)) 
 • İngilizce Eğitimi-İlkokul Öğrencileri İçin
  20 Üye, 2 İleti
  Özellikle devlet okuluna giden çocukların İngilizce öğrenmeleri için neler yapıyoruz, yapabiliriz? İngilizce okuma, yazma, konuşma, dinleme nasıl geliştirilir? 
  Faydalı web siteleri, uygulamalar, programlar, aktiviteler neler? 
  Tartışalım. 
 • 2017 LÖSEV Yılbaşı Cekilişi
  20 Üye, 1 İleti

  Merhaba arkadaşlar

  2017 ye bir iyilikle başlamaya ne dersiniz?

  Yılbaşı çekilişine katılmak isteyenler lütfen aşağıya isimlerini yazsınlar. Hediye tutarı 25 TL ile 50 TL arasında olsun. Hediyelerimizi Losevin internet mağazası olan https://www.lsvdukkan.com/ adresinden alıp birbirimize göndereceğiz. Böylelikle azda olsa çorbada bizimde tuzumuz olacak.

  Vaktimiz az, biran önce listeyi tamamlayıp, cekilisi yapmalıyız. Şimdiden herkesin Yeni yılını kutluyorum. Umut dolu bir yıl olmasını diliyorum, sevgiler...

  Ayşe

 • Bir kitap soracağım/ önereceğim.
  19 Üye, 6 İleti

  Raflarda görüp de " acaba" dediğimiz veya çok beğenip de paylaşmak istediğiniz kitaplar için kurulan bir gruptur. Umarım faydalı olur.

 • 1-3 yaş anneleri
  19 Üye, 2 İleti
  merhaba bayanlar 1-3 yaş arası istanbulda oturan anneler çocuklarımıza arkadaş edindirmeye ne dersiniz cevabınız evetse grubumuza davetlisiniz.
 • Mersin'li Anneler
  19 Üye, 6 İleti

  Mersin'li Anneler,
  Paylaşımlarımlarımızı buradan yapalım mı? :)

 • ANNE&ÇOCUK
  19 Üye, 2 İleti
  Anneler bu grupta buluşuyor..
 • Jale'nin Hamileler Grubu
  19 Üye, 2 İleti
  Benim çizdiğim yol, Doğal Doğum Bilincini yaymak ve sağlıklı ve mutlu bir hamilelik ile huzurlu bebeklere kavuşmada, anne baba adaylarının yanında olmak, güvenilir bir arkadaş, bir abla olup, elinizden tutmak.

  Sağlıklı bir toplum olabilmenin ilk şartı anne karnındaki bireyden başlar. Ben bunun bilincinde olduğum için hamileliklerinize ve doğumlarınıza daha fazla ihtimam göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu ihtimam sadece hamilelik ve doğum ile sınırlı kalmadan özsaygımızın ilelebet sürmesi gerekliliği gerçeğini de beraberinde getiriyor.

  "anne-bebek-baba" bağı için hamilelikten itibaren yapılması gerekenler konusunda renkli ve enerji dolu çalışmalar yapmak üzere hepinize içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  http://www.hamilelerkulubu.com/
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...