• 2017 LÖSEV Yılbaşı Cekilişi
  20 Üye, 1 İleti

  Merhaba arkadaşlar

  2017 ye bir iyilikle başlamaya ne dersiniz?

  Yılbaşı çekilişine katılmak isteyenler lütfen aşağıya isimlerini yazsınlar. Hediye tutarı 25 TL ile 50 TL arasında olsun. Hediyelerimizi Losevin internet mağazası olan https://www.lsvdukkan.com/ adresinden alıp birbirimize göndereceğiz. Böylelikle azda olsa çorbada bizimde tuzumuz olacak.

  Vaktimiz az, biran önce listeyi tamamlayıp, cekilisi yapmalıyız. Şimdiden herkesin Yeni yılını kutluyorum. Umut dolu bir yıl olmasını diliyorum, sevgiler...

  Ayşe

 • Bir kitap soracağım/ önereceğim.
  19 Üye, 6 İleti

  Raflarda görüp de " acaba" dediğimiz veya çok beğenip de paylaşmak istediğiniz kitaplar için kurulan bir gruptur. Umarım faydalı olur.

 • 1-3 yaş anneleri
  19 Üye, 2 İleti
  merhaba bayanlar 1-3 yaş arası istanbulda oturan anneler çocuklarımıza arkadaş edindirmeye ne dersiniz cevabınız evetse grubumuza davetlisiniz.
 • Mersin'li Anneler
  19 Üye, 6 İleti

  Mersin'li Anneler,
  Paylaşımlarımlarımızı buradan yapalım mı? :)

 • ANNE&ÇOCUK
  19 Üye, 2 İleti
  Anneler bu grupta buluşuyor..
 • Jale'nin Hamileler Grubu
  19 Üye, 2 İleti
  Benim çizdiğim yol, Doğal Doğum Bilincini yaymak ve sağlıklı ve mutlu bir hamilelik ile huzurlu bebeklere kavuşmada, anne baba adaylarının yanında olmak, güvenilir bir arkadaş, bir abla olup, elinizden tutmak.

  Sağlıklı bir toplum olabilmenin ilk şartı anne karnındaki bireyden başlar. Ben bunun bilincinde olduğum için hamileliklerinize ve doğumlarınıza daha fazla ihtimam göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu ihtimam sadece hamilelik ve doğum ile sınırlı kalmadan özsaygımızın ilelebet sürmesi gerekliliği gerçeğini de beraberinde getiriyor.

  "anne-bebek-baba" bağı için hamilelikten itibaren yapılması gerekenler konusunda renkli ve enerji dolu çalışmalar yapmak üzere hepinize içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  http://www.hamilelerkulubu.com/
 • Kardeş kıskançlığı
  19 Üye, 1 İleti
  Merhaba
  iki çocuğun arası 3,5 yaş olunca hem anne hem de abla açısından zor anlar yaşanıyor şu sıralar evimizde...Oyuna deliler gibi ihtiyaç duyan kızım birdenbire abla oluverdi:(  ve zamanın çoğunu bebekle geçirmek zorunda olan anneye oyun oynayalı diye yalvarır hale geldi.(Hoş tek iken de aynıydı)Anne olduğumu şimdi daha iyi anlıyorum...Maharet bundan sonrasında daha da çok gerekli tabi...
   Sizin başa çıkma yollarınızı merak ediyorum.Paylaşırsanız sevinirim...
 • İkinci El bebek /çocuk eşyaları
  19 Üye, 9 İleti
  Almak saatmak paylaşmak isteyenlerin grubu
 • İnek sütü alerjisi grubu
  19 Üye, 2 İleti

   Bebeğinizde inek sütü alerjisi mi var? Bebeğinizi nasıl beslemelisiniz? Haydi tecrübelerimizi paylaşalım, inek sütü alerjisi ile tanışan annelere yol gösterelim...
 • yeni hamilelere tavsiyesi olanlar
  19 Üye, 3 İleti
  hepimiz aynı yoldan geçiyoruz. Hepimizin hikayesi bambaşka. Bu serüveni ilk defa yaşayanlar nelerle karşılaşacaklarını bilmiyorlar.Bir telaş bir heyecan içinde geçiveriyor günler. Oysa herbir gün güzel ve önemli. Bu serüveni yaşamışlar ve yaşayanlar olarakyolun başındakilere söyleyecekleri olanlar buraya:)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...