• Kayseri'de yaşayan Nurturia Anneleri
  14 Üye, 2 İleti
  Benden başka Kayserili ya da Kayseri'de yaşayan varsa tanışalım :)
 • Ankara 1 yaş civarı Oyun Grubu
  14 Üye, 2 İleti

  Hadi Oynayalım:)

 • vejeteryan olan ve bebegini boyle yetistirenler
  14 Üye, 2 İleti
  Hamilelik oncesinde sirasinda ve dogumdan sonra da kirmizi et ve tavuk yemedim. sadece haftada 1-2 balik yedim. bebegim ek gidalara gecti simdi onun icin de boyle bir beslenme uyguluyoruz doktorumuzun da onayiyla. vejeteryan, vejeteryana yakin olan baska annelerin de hikayelerini yemek tariflerini ve onerilerini, ulasabilecek guvenilir yurtdisi yurtici kaynaklar konusunda onerilierinizi beklerim.
 • Isaret dili
  14 Üye, 1 İleti
  bebeklerin isaret dilini ogrenmeleri hakkinda
 • 2011 haziran anneleri tanışalım
  14 Üye, 2 İleti

  anlatalım, paylaşalım, sevinelim, bebişlerimizi beraber büyütelim 

 • Küçük Serkan İçin Mavi Kapak Toplayalım
  14 Üye, 1 İleti
  İsmi Serkan Çiçek,4 yaşında ve tekerlekli sandalyeye ihtiyacı var.Erken doğumdan kaynaklı,beyninde hareketi sağlayan sinirlerin ve kasların bozukluğundan ileri gelen bir felç durumu var.Şuan beyninde pil takılı fakat vücudun büyük bir kısmı felç.Ailesinin maddi durumu iyi değil,tekerlekli sandalyeyi alabilmeleri için 5 bin plastik kapak gerekli.Şuan 2 bin kadarı toplandı,kalanını hep birlikte toplamaya nedersiniz?Plastik kapakları çöpe atmak yerine biyerde biriktirip küçük serkan için faydalı olabileceğimizi düşünüyorum.Aynı zamanda plastiğin geridönüşümünü de kazandırmış olacağız:)
 • Babam İçin Selat-ı Tefriciyye :(
  14 Üye, 1 İleti
  Bayram sabahı evde baygın bulduğumuz ve kaç saat boyunca o halde olduğunu bilemediğimiz babam ölümle yaşam arasındaki incecik bir çizgide şu anda.6 gündür komada:(
  uyanmıyor. Kalbi beynine ve sağ koluna pıhtı atmış.Sağ el bileğinden itibaren damar yolu açılamadığı için kangren olmak üzere.Dolayısıyla doktorlar kirli kan ve enfeksiyon vücuda yayılmasın diye elini bilekten kesmeyi ön görüyor:( Doktorlar eğer yaşarsa (ki mucize olduğunu açıkca ifade ediyorlar) beyindeki pıhtının muhtemelen sol tarafta felç oluşumuna sebep olacağını ve beyindeki hasar nedeniyle görme yetisini kaybedeceğini söylüyorlar.Elimiz kolumuz bağlı duaya ihtiyacım var.SelatıTefriciyye'ye niyet ettim fakat tek başıma bu rakamın altından kalkamam.Allah rızası için bir umut olun noolur.Dualarınıza ihtiyacım var :(((
 • Astım Hastası Çocuklar ve Anneleri
  14 Üye, 1 İleti
  Zor bir süreç, kabul etmek ve bununla yaşamayı öğrenmek çok da kolay değil. Gelin birbirimizin ve tabi ki çocuklarımızın hayatını birlikte kolaylaştıralım. Tecrübelerimizi, yaptıklarımızı ve yapmadıklarımızı konuşalım. Endişelerimizi paylaşıp, birbirimizin endişelerini azaltalım.. Çocuklarımız için..
 • KİTAP FUARI (Bursa 2014)
  13 Üye, 2 İleti

  kendimize ve çocuklarınıza alacağınız kitapları buradan paylaşalım. elimizde olan kitaplar ile ilgili yorum yapalım.


  bol kitaplı günler

 • 18 Mart 2013 Pazartesi Diyeti
  13 Üye, 3 İleti
  Eveeeettt hanımlar, 

  Yaz geliyor;

  Tiril tiril kıyafetleri giyerken ah göbeğim çıktı, vah popom çok büyük dememek için yağacağız. Herkes istediği diyeti yapabilir. Sadece ne yediğimizi yazalım ve kilomuzu yazalım yeter bence. bir de mutlu olalım :))

  Katılanlar ismini yazsa süper olur :)

  1- serpil
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...