• ESKİŞEHİR OYUN GRUBU
  12 Üye, 2 İleti
 • GEÇ ANNE OLANLAR
  12 Üye, 0 İleti
  Ben çerkezım arkadaslar ve hemen her cerkez gıbı gec evlendım,bıde üzerıne yavru olmadı 5 sene,sonra cok şükür mekan degşikliğiyle kendılıgınden oldu,şimdı yavruma ıkıncı bı kardes ıstıyorum ve dogumdan sonra hıc önlem almadık ama sımdıye kadar olmadı,yas ılerlıyo bıran öne olsun ıstıyorum ama dra gıtmedım,o streslerı tekrar yasamak ıstemıyorum,Allah nasıp edecekmı bılmıyorum tabı,Kerem bıle benden heveslı anne kaydesım oluysa dıye baslayan bıssürü cümleler kuruyo,ikıncı hamıleleıgı  ıstedıklerı halde gerceklesmeyen anneler varmı aranızde,neler yaptınız,yada hamıle kalmak ıcın kolaya yöntemlerınız varmıydı ?Cevapları sabırsızlıkla beklıyorum arkadaslar..
 • Yaşamkent/Çayyolu civarında oturanlar
  12 Üye, 2 İleti

  Yaşamkent/Çayyolu civarında oturan anneler,

  Minikleri kaynaştıralım bu arada biz de biraraya gelip iki sohbet edelim diyorsaniz buyrun tanisalim. Hafta ici ya da hafta sonu butun parklar, cafeler bizi bekler:)

 • Zonguldak Nurturia Anneleri
  12 Üye, 2 İleti
  Merhaba Zonguldak'lı anneler. Hangi parklar favori, pikniğe nereye gidiyorsunuz, nerde yüzüyorsunuz... Konuşalım, paylaşalım. 
 • 17-18-19 aylık bebişlerimize oyun grubu
  12 Üye, 2 İleti
  Merhaba Arkadaşlar;
  Malum bebişlerimiz büyüdü çocukluğa geçiş dönemimizde bazı problemler yaşıyoruz hepimiz çeşitli yöntemlerle bunların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.Benim önerim bir oyun grubu oluşturup hem kendi tecrübelerimizi paylaşmak hem de çocuklarımız için enerjilerini atabilecekleri verimli bir zaman dilimi oluşturmak.Bahçeşehir beylikdüzü ve bakırköy civarında oturan anneler sizlerden de öneriler bekliyorum...
 • 2011 şubat ANNECİKLERİ GRUBU ÜYE TOPLAYALIM
  12 Üye, 1 İleti
  2011 YILININ SOĞUK AYLARINDAN ŞUBAT AYINA ÖZEL MİNİKLERİMİZİN ANNELERİ NEREDELER?

  BAKALIM BEBİŞLERİMİZ NELER YAPIYOR NELER YİYOR İÇİYOR ? NELERDEN HOŞLANIYOR VEDE EN ÖNEMLİSİ ANNELER KENDİLERİNİ NASIL HİSSEDİYORLAR???
 • BEBESİ 1 YAŞINA GELMEMİŞ ANNELER Bİ BAKIN HELE:)
  12 Üye, 1 İleti
  KIZLARR FORUM İSTANBUL ya da CEVAHİR AVM BNM ÖNERİM AMA FARKLI ÖNERİLERE DE AÇIĞIM. KEYİFLİ VAKİT GEÇİRECEĞİMİZ BİR YERDE BULUŞALIM. NE DERSİNİZ HOŞ OLMAZ MI?
 • elin den ne gelirse
  12 Üye, 1 İleti

  Karabükte 9 çocuklu bir aile 8'i zihinsel ve bedensel engeli. Bir kız evlendirilmiş. Bir kızada tecavüz edilmiş maalesef.Anne yok baba alzheimer. 34yaşında bir abi iki engelli bir emekli maasi ile derme çatma bir evde bakmaya çalışıyor hepsine. Üç kız 18-25-28 yaslarinda. Oğlanlar 20-33 yaş aralığında. Herşeye ihtiyaçları var. Giysi,yiyecek,ayakkabi,yorgan,mutfak eşyası,ev eşyası,yiyecek,yakacak vs. Biz okul olarak elimizden geldigince organize olduk. Bu şehirli olmadığım için çevrem az. Aklıma nurturila geldi. Eğer eliniz den birşey gelirse bilgileri aşağıya yaziyorum. Teşekkürler.

  Şafak özel eğitim merkezi

  yeşil mah atatürk bulvarı no 31 karabük

  nurturia diye not düşülürse sevinirim.

 • Nurturia Bodrum Anneleri
  12 Üye, 2 İleti
  Bodrum'da yaşayan tüm annelere açık bir grup.
 • Normal Doğum Yapmak İsteyen Anneler Buraya :)
  11 Üye, 1 İleti
                                           Normal doğum yapmak, doğum seçimleri, doğum planı, hastanelerdeki rutin müdahaleler, doğuma hazırlık eğitimleri, doğum için ilaç dışı ağrı kesici yöntemler, nefes çalışmaları, doğum korkuları, doğum hikayeleri hepsini konuşalım...
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...