• 17-18-19 aylık bebişlerimize oyun grubu
  12 Üye, 2 İleti
  Merhaba Arkadaşlar;
  Malum bebişlerimiz büyüdü çocukluğa geçiş dönemimizde bazı problemler yaşıyoruz hepimiz çeşitli yöntemlerle bunların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.Benim önerim bir oyun grubu oluşturup hem kendi tecrübelerimizi paylaşmak hem de çocuklarımız için enerjilerini atabilecekleri verimli bir zaman dilimi oluşturmak.Bahçeşehir beylikdüzü ve bakırköy civarında oturan anneler sizlerden de öneriler bekliyorum...
 • 2011 şubat ANNECİKLERİ GRUBU ÜYE TOPLAYALIM
  12 Üye, 1 İleti
  2011 YILININ SOĞUK AYLARINDAN ŞUBAT AYINA ÖZEL MİNİKLERİMİZİN ANNELERİ NEREDELER?

  BAKALIM BEBİŞLERİMİZ NELER YAPIYOR NELER YİYOR İÇİYOR ? NELERDEN HOŞLANIYOR VEDE EN ÖNEMLİSİ ANNELER KENDİLERİNİ NASIL HİSSEDİYORLAR???
 • BEBESİ 1 YAŞINA GELMEMİŞ ANNELER Bİ BAKIN HELE:)
  12 Üye, 1 İleti
  KIZLARR FORUM İSTANBUL ya da CEVAHİR AVM BNM ÖNERİM AMA FARKLI ÖNERİLERE DE AÇIĞIM. KEYİFLİ VAKİT GEÇİRECEĞİMİZ BİR YERDE BULUŞALIM. NE DERSİNİZ HOŞ OLMAZ MI?
 • Nurturia Bodrum Anneleri
  12 Üye, 2 İleti
  Bodrum'da yaşayan tüm annelere açık bir grup.
 • elin den ne gelirse
  12 Üye, 1 İleti

  Karabükte 9 çocuklu bir aile 8'i zihinsel ve bedensel engeli. Bir kız evlendirilmiş. Bir kızada tecavüz edilmiş maalesef.Anne yok baba alzheimer. 34yaşında bir abi iki engelli bir emekli maasi ile derme çatma bir evde bakmaya çalışıyor hepsine. Üç kız 18-25-28 yaslarinda. Oğlanlar 20-33 yaş aralığında. Herşeye ihtiyaçları var. Giysi,yiyecek,ayakkabi,yorgan,mutfak eşyası,ev eşyası,yiyecek,yakacak vs. Biz okul olarak elimizden geldigince organize olduk. Bu şehirli olmadığım için çevrem az. Aklıma nurturila geldi. Eğer eliniz den birşey gelirse bilgileri aşağıya yaziyorum. Teşekkürler.

  Şafak özel eğitim merkezi

  yeşil mah atatürk bulvarı no 31 karabük

  nurturia diye not düşülürse sevinirim.

 • Normal Doğum Yapmak İsteyen Anneler Buraya :)
  11 Üye, 1 İleti
                                           Normal doğum yapmak, doğum seçimleri, doğum planı, hastanelerdeki rutin müdahaleler, doğuma hazırlık eğitimleri, doğum için ilaç dışı ağrı kesici yöntemler, nefes çalışmaları, doğum korkuları, doğum hikayeleri hepsini konuşalım...
 • anaokulu-kres tavsiye
  11 Üye, 1 İleti
  çoçuguna özel ve guvenilir yer arayan anne babalara
 • Bebeklerinizin Portreleri Yapılır...
  11 Üye, 1 İleti

  Bebeğinizin veya istediğiniz kişinin karakalem portresi yapılır.

 • İş-Eleman Arayanlar
  11 Üye, 5 İleti
  Aradığınız her neyse buraya yazabilirsiniz.
 • SÜT ALERJİSİ OLAN BEBEKLER VE ONLARIN ZAVALLI ANNELERİ
  11 Üye, 1 İleti
  Oğlumda 6 aylıkken ek gıdaya başlar başlamaz süt alerjisi çıktı. Doktor bana çok doğal bir şey gibi anlattı. Çok önemsemedim açıkçası. Sonra diyete başlayınca eşşek kadar ben peynir görünce ağlamaklı oldum. Şimdi oğlum 10 aylık. 20 gündür sütüm gelmiyor ve oğlumu neocate ile beslemeye çalışıyorum. İçmiyor. Ben bir şey yerken çocuk yemek istiyor. Pilavlar tereyağlı, tavullar terbiyeli ve bisküviler sütlü. Çevredeki insanların bunda süt var mı deyince, önce yok deyip sonra var ama 1 çay bardağı bir şey olmaz türü yaklaşımları beni katil etmek üzere. Kaldı ki bu tür yaklaşımlar yüzünden zaman zaman süt ürünleri tükettim emzirirken ve o günlerde oğlumu emzirmedim bir şey olur diye. O yüzden bitti sütüm. Neyse bu grubu hem çocuklarımıza neler pişirelim yeni tarifler varsa paylaşalım ya da sağdan soldan toğparladığımız tarifleri birleştirelim diye hem de ağlarken tek başımıza kalmayalım diye kurdum. Çünkü yalnız olmaz veya öyle olduğumu düşünmek çok canımı yakıyor.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...