• hamileyken gördüğünüz sizi etkileyen rüyalar
  8 Üye, 5 İleti
  Hamilelikte rüya görme ve hatırlama sayısı artıyormuş.
  Benki normalde çok rüya görüp hiçbirini unutmam.
  hamilelikte de olayı abarttım:)
  kimisi öyle komikki sabah ilk iş eşime anlatmak oluyordu.
  5 dk kestirdiğimde bile rüya görebiliyorum:)
  hadi unutamadığınız rüyaları paylaşalım.
 • ücretsiz bebek ürünleri paylaşımı
  8 Üye, 3 İleti
  arkadaşlar bebeklerimiz ve anne arkadaşlarımız faydalansın diye bu grubu oluşturmaya karar verdim bebeğim 6 aylık ve ben de bebeğimin küçülenlerini paylaşacağım. Tüm arkadaşları duyarlı olmaya davet ediyorum.
 • SOHO KADIN
  8 Üye, 1 İleti
  www.sohokadin.com Kadınların Mekanı.. 
 • Çekmeköy Parti Evi
  8 Üye, 1 İleti

  Doğum günü partileri ve/veya her türlü eğlence ve organizasyonlarda (özel gün ve kutlamalar , veli çay partileri, kırk uçurma , diş buğdayı , bekarlığa veda partileri , kına gecesi vs..)

  Sizlere sunacağımız hizmetimiz ve yeni mekanımızla hizmetinizdeyiz.

  ÇEKMEKÖY PARTİ EVİ

   

  • ADRES:

   

  MİMAR SİNAN MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:28/2

  ÇEKMEKÖY

  Çekmeköy Carpe Diem Villaları Karşısı ,

  (YA-PA ÇEKMEKÖY ÇOCUK KULÜBÜNÜN ÜST KATI)

  • Tel:0216 316 92 72

  cekmekoypartievi@gmail.com

   

  YA-PA ÇEKMEKÖY ÇOCUK KULÜBÜNÜN KATKILARIYLA...

 • ANKARA ÇANKAYA KREŞ
  8 Üye, 2 İleti
  Merhaba arkadaşlar, kızım 28 aylık ve yaz sonu başlatmak için kreş araştırıyorum. Erken kayıt indiriminden de faydalanmak için şimdiden giriştim araştırmaya. Söğütözü Cepa Avm yakınında Mustafa Kemal Mahallesinde oturuyorum. Devlet kreşi de düşünüyorum. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum.
 • 3 aylık bebişi olanlar.
  8 Üye, 1 İleti

  bebişlerimizin bi sıkıntısı olduğunda ya da yeni birşey yaptığında, bir oyuncağa ilgi duyduğunda birbirimizle paylaşalım.

 • 3 çocuk isteyenler
  8 Üye, 1 İleti
  benim 2 oğlum var. 1 senedir 3.bebeği istiyorum. bazılarına göre belki korkutucu gelebilir ama ben 3 çocuk normal diyenlerdenim. büyütmesi elbette zor ama ben geleceği düşünerek büyüyünce birbirlerine destek olmalarını istiyorum. birazda belki kızım olur diye düşünüyorum. tabii bunun garantisi yok. ama oğlumda olsa razıyım. biz 3 kardeşiz. ama evlendik yuvamızı açtık ve birbirimize hep destek oluyoruz ve en azından çalacağımız bir kapı var. eskiden insanlar 10 tane doğuruyorlarmış ben 3 çocuk istemişim çokmu. tabii eskiden bu kadar zor değildi çocuk büyütmek ama olsun. her zorluğun bir kolaylığı vardır. rızkı veren Allahtır. sonuçta 3.bebeği istiyorum ama onuda verecek olan Allahtır.  sizlerde 3 çocuk isteyenlerdenseniz gelin beraber paylaşımda bulunalım.
 • Göğçe ile buluşma
  8 Üye, 2 İleti
  Uzak diyarlardan TR'ye ve Ankaraya kısa süreliğine gelen Göğçeyle ve tatlı mı tatlı oğlu Markusla buluşma/tanışma günü
 • Invidyo Bebek/Bakıcı İzleme Hizmeti
  8 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,

  Biz Invidyo bebek/bakıcı izleme hizmetini geliştiriyoruz. Invidyo kolay kullanılabilen, gelişmiş kamerası ve akıllı görüntü özetleme özellikleri sayesinde evinizden ve bebeğinizden uzaktayken içinizin rahat etmesini sağlamayı hedefleyen bir hizmet. 

  Biliyoruz ki önemli olan geliştirilen sistemlerin teknik özellikleri değil kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması ve problemlerini çözmesidir. O yüzden Invidyo'nun yeni versiyonunu Nurturia ailesi ile birlikte geliştirelim istiyoruz.  

  Amacımız anne ve babaların çocuklarının yanında olamadıklarında, iş yerinde veya herhangi bir sebeple evden uzaktayken, çocuklarının yanındaymış gibi hissedebilemleri.

  Yazılım ve donanım ODTÜ Teknokent'te yer alan ekibimiz tarafından geliştirildiği için sisteme istediğimiz özellikleri ekleyebiliyoruz. Sadece hayal gücümüzle ve teknolojinin limitleri ile sınırlıyız.

  Bizim en keyif alarak geliştirdiğimiz özelliğimiz sistemin videoları otomatik olarak analiz edip, gün içindeki önemli anlardan bir özet oluşturması. Invidyo bebeğin ağladığı anları, görüntüde hareket olan anları, bebeğin yüzünün kamerada gözüktüğü anları otomatik olarak tespit ediyor. Gün içinde önemli olayları veya hoşunuza gidebilecek anları içeren 2 dakikalık bir video özeti hazırlıyor. Siz de günün sonunda eve döndüğünüzde bunu izleyerek, gün içinde ne olmuş ne bitmiş hemen görebiliyorsunuz.

  Bunun dışında aşağıdaki özellikleri geliştiriyoruz. Bu özellikleri www.invidyo.com/YanindaOl web sitemizden de inceleyebilirsiniz.

  - Invidyo çok kolay kuruluyor. Herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden iki dakika içerisinde kurulum tamamlanıyor.
  - Görüntüler web sitemizden ve mobil cihazlarımızdan izlenebiliyor. 
  - İsteyen kullanıcılarımız aylık kayıt paketi alarak görüntülerini buluta kayıt edebiliyor.
  - Invidyo kamerasında iki saat yetecek kadar pilimiz var. Internet ve elektrik kesilse bile kamera görüntü alıp kayıt edebiliyor sonra internet geri gelince görüntüleri tekrar İnvidyo bulutuna yükleyebiliyor.
  - Invidyo kamerası içinde sıcaklık, nem ve hava kalitesi sensörleri var. Bu sayede bebeğinizin bulunduğu odanın sıcaklığı uygun değerlerde mi, nem seviyesi yeterli mi, oda sağlıklı bir şekilde havalandırılmış durumda mı tüm bunları Invidyo üzerinden takip edebiliyorsunuz. 
  Buradan takip ettiğiniz değerler önceden belirlediğiniz sınırların dışına çıkarsa sistemin cep telefonunuza alarm göndermesini sağlayabiliyor, geçmişteki kayıt edilen değerleri grafik arayüz üzerinden görebiliyorsunuz. 
  - Ürünümüz çift yönlü konuşmayı da destekliyor. Mobil uygularımıza konuştuğunuzda sesiniz kameradan duyulabiliyor. Örnek olarak anne evden uzaktayken bebek evde bakıcının yanında ağlıyorsa anne mobil uygulamamız üzerinden bebeğe sesini duyurup onu sakinleştirebiliyor. Eğer isterse kendi sesi yerine kayıtlı ninni veya diğer melodileri de bebeğe dinletebiliyor.
  - Gece görüş, WIFI veya kablolu çalışma özellikleri var.


  Invidyo'nun yeni versiyonunun üretimine Mayıs ayı sonunda başlamayı planlıyoruz. Bu ortak çabaya katılarak ürünümüzün geliştirilmesine katkı sağlayacak anne babalardan 10 tanesine ürünümüzü hediye edeceğiz.  

  Sizden istediğimiz bebeğinizden uzaktayken en çok neyi merak ediyorsunuz, bebeğin en çok hangi anlarını görmek hoşunuza gidiyor, böyle bir bebek/bakıcı izleme hizmetinde ne gibi özellikler olmasını istersiniz, tüm bunları bizimle paylaşın. Hem fikirlerinizle ve ihtiyaçlarınızla ürünümüzü şekillendirmede rol alın, hem de kendi şekillendirdiğiniz üründen kazanma şansını yakalayın.
 • 2014 dogum çocuklular buraya
  8 Üye, 1 İleti
  Ortak konular ortak orunlar ortak çozumler olan bir olmasi dilegiyle... 
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...