• İZMİRLİ ANNELER 2.EL EŞYA, OYUNCAK
  5 Üye, 2 İleti
  ELİMİZDEKİ OYUNCAKLARI DEĞERLENDİRMEK VE YENİLERİNİ ALABİLMEK İÇİN UYGUN FİYATLARA SATTIĞIMIZ OYUNCAK EŞYA VS GİBİ ÜRÜNLERİMİZİ AYNI İLDE OLMANIN AVANTAJLARINI KULLANARAK EL DEĞİŞTİRMEYE NE DERSİNİZ?
 • 40 yaş ve üzeri anneliğe merhaba diyenler
  5 Üye, 3 İleti
  Azınlığız, hep azınlıktık hala da öyle. Anneliğe geç merhaba diyenler, biz birbirimizi çok iyi anlarız, bebeklerimizi birlikte büyütelim.
 • samsunda anneli oyun grubu
  5 Üye, 1 İleti
  toplanalım ve bir kreşte anneli oyun grubu kuralım.
 • 2012 haziran anne adayları
  5 Üye, 1 İleti

  2012 yılında buyuk ıhtımalle bu ayda anne olacak , heyecanlı, mutlu insanlar...

 • yaa ben yanında olmazsam...:(
  5 Üye, 1 İleti

  4 aylık bir prensese annelik yapmaktayım. doğduğu günden itibaren 1 sn. bile yanından ayrılamıyorum. artık takıntı derecesinde problemler yaşamaktayım. o uyurken bile gündelik işlerimi yapamaz oldum. korkuyorum hemde çook..

   

  sanıyorum ki ona birşey olduğunda ben yanında olamayacağım. döndüğünde düşer, carşafın kenarını ağzına alıp boğulur, bir yerine birşey olur gibi türlü stresler yaşamaktayım.. kendimi alıkoyamıyorum. düşünmeden edemiyorum. doğumdan sonra çalışırım diyordum ama markete bile gidemiyorum.

   

  umarım yalnız diilimdir. yoksa bir tek bendemi var bu aşırı sahiplenme duygusu..:( biz anneyiz tabiki sahipleneceğiz ama aşırımı acaba....??

 • annelerden;anne olacaklara tavsiyeler..
  5 Üye, 2 İleti

  hamilelik dönemimde neyi alsam,neyi almasam;hangisi iyi,hangisi kötü;faydalı faydasız vs. soracağım o kadar çok soru vardı ki...maalesef etrafımda çok fazla tecrübeli ve yeni anne yoktu.ya da benim kadar irdeleyip,ince eleyip sık dokuyan..

  o kadar araştırmalarıma rağmen,gereksiz ve yanlış pek çok seçimim de oldu.

  istedim ki ;bu grupta anne olacaklar sorsun anne olanlar yanıtlasın.hatta onların sormasını beklemeden memnun kalmadığımz yahut ille tavsiye ettiklerimizi biz yazalım.

  umarım faydası olur.

  sevgilerle..

 • FERİHA
  5 Üye, 1 İleti
  ilk hamilelikleri olan taze anneler hep beraber öğrenelim anneliği :))
 • İçerenköy Oyun Grubu
  5 Üye, 9 İleti

  İçerenköy merkezli fakat her yerden katılım mümkün elbette.

 • Ankara Çayyolu,Ümitköy de Oyun Grubu
  5 Üye, 2 İleti
  Merhaba;

  Ankara'nın soğuk havaları malum bizim için sıkıntılıyken çocuklarımız içinde ayrı sıkıntı olmakta. Dışarı çıkaramadığımız çocuklarımıza enerjilerini boşaltmaları ve de yaşıtları ile eğlenceli oyun aktiviteleri yapması için oyun grubu arıyorum.

  İlgilenen anneler varsa haberleşelim...isterim...

  Benim için hafta sonu olması önemli. Ümitköyde Knock knock diye bir parti evi buldum hafta sonunda oyun gurpları varmış. Ama hafta sonu parti organizasyonları olduğu için yoğun oluyorlarmış..Sizlerinde duyduğu önerebileceğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim.
 • 2014 te anne olacağım
  5 Üye, 1 İleti

  bu yıl anne olacak ve hamilelik sürecinde sevinçlerini korkularını heyecanlrını sorularunıbirbirleriyle paylaşmak isteyen anneler toplanlım!!

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...