• Olimpiyat (Oyunlar) Köyü anneleri
  5 Üye, 2 İleti
  Köyümüz annelerinin sanal buluşma yeri
 • aralik 2014 anneleri
  5 Üye, 5 İleti

  Dünya tatlisi meleğim kizin Begümsu ile ayni donemde doğum bebek anneleri iletişime geçelim sevinçleri dertleri gelismeleri paylasalim

 • 2 yaş sendromu yoktur
  5 Üye, 1 İleti

  Tüm sorularınıza vaktim oldukça açığım

 • 1 çocuk varken 2.ikiz olan yani toplamda 3 çocuklu annelerrr
  5 Üye, 0 İleti

  Oğlum 3,5 yaşında 2. Olsun dedik ikiz oldular...ikiz kız ve bir oğlan annesiyim...

 • Şimdi Okullu Olduk..
  5 Üye, 1 İleti
  Bu grup 2014/2015 eğitim döneminde mini minnacık kuzularını okul yoluna koyan annelerin paylaşma dertleşme yardımlaşma sızlanma yeri olsun. Büyüdüler de okula ilkokula kaydoldular ya da olacaklar, ödevleri olacak okuyacak yazacaklar artık.. Bizler de bunların hepsini beraber yapacağız galiba onlarla. 
  Birbirinden farklı şehirlerden farklı okullardan gelip toplanalım burada neler yapılıyor tartışıp paylaşalım..
 • Yılbaşı için tarifler
  5 Üye, 0 İleti
  yılbaşı için tariflerinizi/menülerinizi buraya alalım:
 • 40 YAŞ VE ÜSTÜ ANNELER TANIŞALIM MI ?
  4 Üye, 1 İleti
  MRB.BEN NERDEYSE 40 YAŞLARINDAYIM.ÇOCUGUMLA ZAMAN GECİRMEYİ ÇOK SEVİYORUM LAKİN ÇABUK YORULUYOR YADA SIKILIYORUM VE BUNU YAŞIMA BAĞLIYORUM.ÇEVREMDEKİ İNSANLARDA TABİ GEÇ DOĞURUNCA ENERJİNDE AZ OLUYOR DIYORLAR ÜZÜLÜYORUM.SİZ VE ÇOCUKLARINIZ ARASINDA BÖYLE SORUNLAR YADA YAŞA BAGLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BAŞKA KONULAR YAŞIYORMUSUNUZ.DERTLEŞMEK İSTERİM.
 • 2016 Doğumlu Bebekler ve Anneleri
  4 Üye, 0 İleti

  Selamlar, temmuzda bir oğlumuz oldu ve bizimle benzer Zaman'larda bebeği olmuş annelerle bir grup kurup iletişim kuralım istedim. Ne de olsa ortak/ benzer sorular- sorunlarımız olacaktır, fikri paylaşımında bulunsak fena mı olur?! ;) haydi anneler- hiç erken değil anne adayları buralardaysanız toplaşalım.

 • evliliğim yerle bir.. üstelik öyle yabancılaştık ki..
  4 Üye, 0 İleti

  evliliğimizle ilgili tecrübe, bilgi ve sıkıntılarımızı paylaşmak için...

 • Eylül 2012 Anneleri
  4 Üye, 0 İleti

  Merhaba. Eylül 2012 doğumlu çok güzel bir kızım var. Çok aktif, çok sosyal bir çocuk. Özgüveni tam. Geçen gün bana parktayken, gidelim dediğimde; "anne sen git" dedi mesela :)) 20 aylık kendisi. Çevremizde akranları da var, ailemiz de kalabalık çok şükür. Ama ben, yaşıtlarıyla büyümesini, oynamasını, okula gitmesini, yaşıtlarının çoğunlukta olduğu doğum günlerini istiyorum. Yaşıtlarının ailelerini tanımak istiyorum. Oyun grupları kurulmasından bahsediliyor. Zannedersem şu Amerikalılar'ın banliyödeki sistemi. Hergün bir ebeveynin evinde çocuklar toplanıyor, ev sahibi gözetiminde çocuklar oynuyor, yiyor içiyor, akşam da anneleri gelip alıyor. Ben de aynısını istiyorum ama anneleriyle birlikte. Çocuklar oynarken anneleriyle çay kahve içip sohbet edebilirim :)) Amerikalı değilim. :)) sizi bilmem ama ben hergünü güllük gülüstanlık geçirmedim. Ilk çocuğum olduğundan mı bilmiyorum ama şimdi dönüp baktığımda "farklı yapardım" dediğim şeyler çok. Eğitim hiç bitmiyor. Benim için de kızım için de. Biraz İngilizce biliyorum, bildiğimi öğretmeye çalışıyorum. Nasıl kaptığına inanamazsınız. Roket bilimini anlatsam onu da anlar mı acaba diyorum bazen. O noktada yetersiz mi kalıyorum acaba endişesi doğuyor. Boş sayfa gibi. Ne yazarsan kalıyor. Iz birakıyor. Iyisi de kötüsü de. Ama şundan eminim yanlız olmadığınızda hata şansınız daha az oluyor. Bir yerde bunalsanız bile kendinizi dışarı atıp çocuğunuza biraz zaman geçirebileceğiniz bir yer varsa ( ki burası kurmak istediğim 2012 anneleri grubu oluyor :)) ) derin nefes alıp tekrar başlamak gibi birşey o. Katılın. Deneyelim. Hayalimdeki Türk banliyösünü kurabiliyor muyuz deneyelim bakalım. Sevgiler...

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...