• #çocuklarüşümesindiye
  4 Üye, 1 İleti

  Gönüllü anne ve öğretmenlerin okul ogrencilerinin giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarını sağlayıp ulaştıran guvenli bir ekip Aynen okuduğunuz (facebook instagram) takip edebilirsiniz çocuklarınızın küçülen yada yardım amaçlı ihtiyaç listelerine destek olmak isteyen arkadaslara duyurulur #çocuklarüşümesindiye adında takip ve iletişim sağlayabilirsiniz

 • Ankara bahçelievlerde 2 yaş civarı çocuklarla hafta sonu aktivitesi
  4 Üye, 1 İleti
  Merhaba anneler, ankara bahçelievlerde oturan, çalışan bir anneyim. Oğlum 19 aylık. haftasonları yaş grubumuz uyan annelerle çocuklarımızı biraraya getirip, oyun oynamalarını sağlasak, biz de arada sohbet edip, fikir alışverişinde bulunsak ne dersiniz :)))
  Katılımlarınızı bekliyorummmmm
 • Bursa Eylül 2018 Anneleri
  4 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,

  benim gibi Bursa dan Eylül 2018 de doğum yapacak anneler burada mı?

  bu konu altında hamileliğimiz sürecinde yaşadıklarımızı doktorumuzu beslenmemizi aktitivitelerimizi paylaşalım istiyorum.

  Var mısınız? :)
 • Yılbaşı için tarifler
  4 Üye, 0 İleti
  yılbaşı için tariflerinizi/menülerinizi buraya alalım:
 • 40 YAŞ VE ÜSTÜ ANNELER TANIŞALIM MI ?
  4 Üye, 1 İleti
  MRB.BEN NERDEYSE 40 YAŞLARINDAYIM.ÇOCUGUMLA ZAMAN GECİRMEYİ ÇOK SEVİYORUM LAKİN ÇABUK YORULUYOR YADA SIKILIYORUM VE BUNU YAŞIMA BAĞLIYORUM.ÇEVREMDEKİ İNSANLARDA TABİ GEÇ DOĞURUNCA ENERJİNDE AZ OLUYOR DIYORLAR ÜZÜLÜYORUM.SİZ VE ÇOCUKLARINIZ ARASINDA BÖYLE SORUNLAR YADA YAŞA BAGLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BAŞKA KONULAR YAŞIYORMUSUNUZ.DERTLEŞMEK İSTERİM.
 • 2016 Doğumlu Bebekler ve Anneleri
  4 Üye, 0 İleti

  Selamlar, temmuzda bir oğlumuz oldu ve bizimle benzer Zaman'larda bebeği olmuş annelerle bir grup kurup iletişim kuralım istedim. Ne de olsa ortak/ benzer sorular- sorunlarımız olacaktır, fikri paylaşımında bulunsak fena mı olur?! ;) haydi anneler- hiç erken değil anne adayları buralardaysanız toplaşalım.

 • Hataylı anneler
  4 Üye, 1 İleti
  Bebeklerimiz hızla büyürken ve biz onlara yetişemezken önerilerimizi ve pratik fikirleri paylaşarak, sorunlarımıza cevap bulmaya çalışarak birbirimize destek olup sorunlarımızı minmuma indirelim
 • Emirme Bitince ...
  4 Üye, 1 İleti
  Emzirme bir çok yeme yasağı koyuyor bize. Emzirmeden sonra şunu deli gibi tüketcem ya da çok özledim dediğiniz ne var???

  * buradan emzirme gibi müthiş 1 şeyin bitmesini istediğim çıkmasın meydaneee, wallahi üzülürüm birtaneee...
 • 8 aylık avrupa yakası bebişleri ve anneleri oyun ve etkinlik için toplanalıım!
  4 Üye, 1 İleti

  Merhaba arkadaşlar ben grafik tasarımcıyım bizim prenses 8.ayını doldurdu.Gördüğü tüm bebeklere ayyy diyor!Emeklemeye de başladık, e artık oyun arkadaşlarına ihtiyacımız var.
  Tabii benimde sohbet edebileceğim annelere...
  Gelin birleşelim hoş sohbetler,etkinlikler,doğum günü kutlamaları ,altın günü allah ne verdiyse iştee...

 • Bornovalı Anneler Çocuk Etkinlikleri Yapalım.....
  4 Üye, 1 İleti
  İzmir Bornova'da oturan çocuklarıyla zaman geçirmek isteyen, arkadaşlarıyla sosyalleşsin , bende hoş vakit geçirerek onunla eğleneyim diyen anneler..Beraber etkinlikler planlayalım..Bildiğimiz etkinlikleri paylaşalım..
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...