• Kimyasala hayır diyenler
  4 Üye, 1 İleti

  Kimyasalların zararlarını hepimiz az çok biliyoruz. Araştırıyoruz ve öğreniyoruz artık daha bilinçliyiz kendimizi sevdiklerimizi ve doğamızı korumak için tek yapmamız gereken kimyasallardan uzak durmak.

 • yurttan çapulcular
  4 Üye, 1 İleti
  arkadaşlar son 1 haftadır uyanıp ayağa kalkan ülkemde, bebelerimiz güzel günleri görecek mi konuşup paylaşmak dertleşmek için toplaşalım istedim...
 • Şahane Kadınlar! :)
  4 Üye, 1 İleti
  Çocukları karnımızda taşıyan biz, doğuran biz, emziren biz, bakan biz, dünyanın yükünü kimi zaman tek başımıza yüklenen de biz... 

  Hepimiz farklıyız, tüm kadınlar ama, yine de hepimiz şahaneyiz! :) 

  Bu yazıyı benim şahane ortağım Ayşin kadınlar gününde arkadaşlarımıza "sadece kadınlar gününde değil, hergün özelsiniz!" diyebilmemiz için hazırlamıştı! :) 

  Belki bir grubumuz olursa, hepimiz burada ne şahane olduğumuzu birbirimize sık sık hatırlatabiliriz diye düşündüm! :)  

 • Şişli de oturan anneler oyun grubu oluşturalım mı?
  4 Üye, 1 İleti
  Arkadaşlar, şişli de 33 aylık oğlumla iyi vakit geçirebileceğim yer, aktivite önerisi olan var mı?
 • Doğal Kaliteli Hayat
  4 Üye, 1 İleti
  Doğal kaliteli bir hayat isteyenlerin paylaşımda bulunduğu gurup
 • subat 2012 anneleri
  4 Üye, 3 İleti

  merhaba..

  bu isimde bir grup varmı bilemiyorum.. çünkü var olan gruplara ulaşamıyorum..

  yakında 1 yaşımıza gireceğiz..

  fikir alışverişinde bulunabiliriz belki :)

 • pratik öneriler
  4 Üye, 1 İleti
   tecrübe ettiğiniz pratik çözümler...
 • Ankaralı Anneler bebeklerinzle birlikte spor yapmak istemez misiniz? :)
  4 Üye, 1 İleti
  Baby Gym aktiviteleri 12 aylık bebekten 3,5 yaşındaki tüm çocuklara göre özel olarak hazırlanan bir programdır. Baby Gym 12 Ay ile 23 Ay ve 2 Yaş ile 3 yaş arası olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. İki grupta da uygulanan programlar benzerlik gösterse de çocukların hareket kabiliyetlerine ve problem çözme yeteneklerine göre programların uygulanışı değişmektedir. Temel kas gruplarına yönelik yapılan çalışmalarda yaş gruplarına göre esnekliklerini korumaya ve artırmaya yönelik, hareket kabiliyetlerini artırıcı, ince motor yeteneklerini geliştirici, kaslarını yaşının el verdiği derecede güçlendirmesini sağlanmaktadır. Ayrıca çocukların öz güvenlerini geliştirici, problem çözme yeteneklerini artırıcı ve sosyalleşmelerine katkı sağlamaktadır. 

  Bebekler için uygulanan birçok gelişim programının aksine, içerisinde sportif ve eğitsel faaliyetlerin olduğu Smile Kids Baby Gym programı, en az 2 Uzman Eğitmen eşliğinde uygulanan bir programdır. Ders sonunda ise çocuklar için ayrılan oyun bölümünde çocuklar diledikleri gibi oynayarak sosyal açıdan diğer arkadaşları ile de etkileşimde olabilirler. Oyun zamanında çocuklar serbest olmalarına rağmen mutlaka 1 Uzman eğitmenin eşliğinde oyun zamanını geçirirler.

  Smile Kids Gym Baby Gym aktivitelerinde sadece bebekler için değil aileler içinde birçok faydalı bilginin paylaşıldığı derslere, ücretsiz katılım için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve deneme dersi için randevu alabilirisiniz.
 • ORGANIK -DOGAL BESLENME
  4 Üye, 1 İleti
  ILACSIZ TAMAMEN DOGAL YOLARLA URETILMIS URUNLERIN SATILDIGI YERLERI FIYATLRINI PAYLASMA ALIMI VE SATIMINDA BIRBIRIMZE YARDIMCI OLMAK ADINA KURULMUSUTUR
 • Gayrettepe' de ikamet eden annelerin buluşma yeri
  4 Üye, 1 İleti

  Yeni kurulacak anne-bebek oyun grubu için istekli olan anneleri buraya bekliyorum!

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...