• subat 2012 anneleri
  4 Üye, 3 İleti

  merhaba..

  bu isimde bir grup varmı bilemiyorum.. çünkü var olan gruplara ulaşamıyorum..

  yakında 1 yaşımıza gireceğiz..

  fikir alışverişinde bulunabiliriz belki :)

 • pratik öneriler
  4 Üye, 1 İleti
   tecrübe ettiğiniz pratik çözümler...
 • Ankaralı Anneler bebeklerinzle birlikte spor yapmak istemez misiniz? :)
  4 Üye, 1 İleti
  Baby Gym aktiviteleri 12 aylık bebekten 3,5 yaşındaki tüm çocuklara göre özel olarak hazırlanan bir programdır. Baby Gym 12 Ay ile 23 Ay ve 2 Yaş ile 3 yaş arası olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. İki grupta da uygulanan programlar benzerlik gösterse de çocukların hareket kabiliyetlerine ve problem çözme yeteneklerine göre programların uygulanışı değişmektedir. Temel kas gruplarına yönelik yapılan çalışmalarda yaş gruplarına göre esnekliklerini korumaya ve artırmaya yönelik, hareket kabiliyetlerini artırıcı, ince motor yeteneklerini geliştirici, kaslarını yaşının el verdiği derecede güçlendirmesini sağlanmaktadır. Ayrıca çocukların öz güvenlerini geliştirici, problem çözme yeteneklerini artırıcı ve sosyalleşmelerine katkı sağlamaktadır. 

  Bebekler için uygulanan birçok gelişim programının aksine, içerisinde sportif ve eğitsel faaliyetlerin olduğu Smile Kids Baby Gym programı, en az 2 Uzman Eğitmen eşliğinde uygulanan bir programdır. Ders sonunda ise çocuklar için ayrılan oyun bölümünde çocuklar diledikleri gibi oynayarak sosyal açıdan diğer arkadaşları ile de etkileşimde olabilirler. Oyun zamanında çocuklar serbest olmalarına rağmen mutlaka 1 Uzman eğitmenin eşliğinde oyun zamanını geçirirler.

  Smile Kids Gym Baby Gym aktivitelerinde sadece bebekler için değil aileler içinde birçok faydalı bilginin paylaşıldığı derslere, ücretsiz katılım için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve deneme dersi için randevu alabilirisiniz.
 • ORGANIK -DOGAL BESLENME
  4 Üye, 1 İleti
  ILACSIZ TAMAMEN DOGAL YOLARLA URETILMIS URUNLERIN SATILDIGI YERLERI FIYATLRINI PAYLASMA ALIMI VE SATIMINDA BIRBIRIMZE YARDIMCI OLMAK ADINA KURULMUSUTUR
 • Gayrettepe' de ikamet eden annelerin buluşma yeri
  4 Üye, 1 İleti

  Yeni kurulacak anne-bebek oyun grubu için istekli olan anneleri buraya bekliyorum!

 • isme özel hikaye kitapları
  4 Üye, 1 İleti

  merhaba; www.kitapyildizi.com dan da inceleyebileceğiniz isme özel hazırlanan, çocukların kişisel bilgilerininde yer aldığı hikaye kitapları hazırlıyoruz. Bu noktada çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Sizlerden bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek istedim.

  Hayatınızın kahramanı miniğinizi bir kitapta nasıl görmek istersiniz? Önereceğiniz her fikir bizim için çok önemli...

  Unutmayın, sizlerden alacakları hediyelerde ufaklar için çok önemli...

 • OYUN GURUBU KURMAK İÇİN...
  4 Üye, 2 İleti
  KURMAK İSTEDİĞİMİZ OYUN GURUPLARINI LÜTFEN BURADA AÇALIM YADA TOPLAYALIM,  DİYE DÜŞÜNDÜM... ARAMASI DAHA KOLAY OLACAĞINA EMİNİM....

  KURMAK İSTEDİĞİNİZ BÖLGEYİ VE KATILIM KRİTERLERİNİZİ KONU OLARAK AÇMANIZ YETERLİ OLACAK...

  ŞİMDİDEN HERKEZE BOL AKTİVİTELİ OYUN GURUPLARI DİLİYORUM...
 • Antalyada yaşayan çalışan anneler grubu
  4 Üye, 1 İleti
  Antalya merkezde yaşayan çalışan anneler
 • Anne-Çocuk Faaliyetleri
  4 Üye, 1 İleti
  Evde annelerle çocuklarının eğlenceli ve eğitici vakit geçirebilmeleri için evde yapılabilecek deneyler, faaliyetler, zeka geliştirici oyunlarının paylaşım grubu.

 • zihniniz karışmıyor mu?
  4 Üye, 2 İleti
  hepimiz yani bütün anneler hatta babalar iyi anne babalar olmak için kendimizle yarışıyorz.ama hep 1 eksiklik hissiyatı 1 türlü gitmiyor içimizden.acaba doğru mu derken hadi içimizdeki sese güveniyoruz.sonra 1 makale okuyoruz hoppala yanlış yürüyormuşum diyoruz.yola saparken başka 1 makale aslında yine yanlış yaptığımızı söyleyiveriyor.1 önceki okuduğumuz makale haha tamam işte bu derken 1 diğeri olur mu efendim yanlış çok yanlış diyor.eee içimizdeki sese ne oldu.kuş oldu uçtu gitti.bazen diyorumki kendime huzur tamsa doğru yoldasındır.peki bütün bu eğitimler,aktiviteler,oyuncaklar,gerekli-gereksiz insan tipleri!hele de tam tuvalet eğitimine başlamayı(?)(şimdi düşünüyorum yahu öyle yapsam aşırı iyimser olcak diğer türlü yapsam pinti inatçı meymenetsiz olacak)1 de bu tuvalet konusunda olur olmaz herşeye ok sallayan insanlara kılım.çişini hala söylemiyor musun.aaaa artık büyüdün hadi kakanı söyle ya da çiş var mı çiş...(gereksiz insan tipi!)sana ne arkadaş ben soruyomuyum sana kakan var mı diye?
  Bu evlat işi boyutlarımı aşıyor gibi geliyor ama öyle 1 kudret ve iradeyle donatılıyor ki anne ne oluyorsa o kafa çıkınca bambaşka 1i oluveriyosun.Bunu bütün anneler yaşamıyor mu ki böyle aptal saptal sorular saçma sapan lakırdılar çıkıveriyor ağızlardan.
  bügün benim kafam acayip karıştı.1 pedagog/nörolog(siz  anladınız) 1 psikolog hatta kitabı var filozof bebek sanırım..bugun o kadının 1 makalesini okudum da pek 1 karıştı bünyem ondandır bu laf ebeliğim.
  sizin kafanız karışmıyor mu hiç?
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...