• isme özel hikaye kitapları
  4 Üye, 1 İleti

  merhaba; www.kitapyildizi.com dan da inceleyebileceğiniz isme özel hazırlanan, çocukların kişisel bilgilerininde yer aldığı hikaye kitapları hazırlıyoruz. Bu noktada çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Sizlerden bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek istedim.

  Hayatınızın kahramanı miniğinizi bir kitapta nasıl görmek istersiniz? Önereceğiniz her fikir bizim için çok önemli...

  Unutmayın, sizlerden alacakları hediyelerde ufaklar için çok önemli...

 • OYUN GURUBU KURMAK İÇİN...
  4 Üye, 2 İleti
  KURMAK İSTEDİĞİMİZ OYUN GURUPLARINI LÜTFEN BURADA AÇALIM YADA TOPLAYALIM,  DİYE DÜŞÜNDÜM... ARAMASI DAHA KOLAY OLACAĞINA EMİNİM....

  KURMAK İSTEDİĞİNİZ BÖLGEYİ VE KATILIM KRİTERLERİNİZİ KONU OLARAK AÇMANIZ YETERLİ OLACAK...

  ŞİMDİDEN HERKEZE BOL AKTİVİTELİ OYUN GURUPLARI DİLİYORUM...
 • Antalyada yaşayan çalışan anneler grubu
  4 Üye, 1 İleti
  Antalya merkezde yaşayan çalışan anneler
 • Anne-Çocuk Faaliyetleri
  4 Üye, 1 İleti
  Evde annelerle çocuklarının eğlenceli ve eğitici vakit geçirebilmeleri için evde yapılabilecek deneyler, faaliyetler, zeka geliştirici oyunlarının paylaşım grubu.

 • zihniniz karışmıyor mu?
  4 Üye, 2 İleti
  hepimiz yani bütün anneler hatta babalar iyi anne babalar olmak için kendimizle yarışıyorz.ama hep 1 eksiklik hissiyatı 1 türlü gitmiyor içimizden.acaba doğru mu derken hadi içimizdeki sese güveniyoruz.sonra 1 makale okuyoruz hoppala yanlış yürüyormuşum diyoruz.yola saparken başka 1 makale aslında yine yanlış yaptığımızı söyleyiveriyor.1 önceki okuduğumuz makale haha tamam işte bu derken 1 diğeri olur mu efendim yanlış çok yanlış diyor.eee içimizdeki sese ne oldu.kuş oldu uçtu gitti.bazen diyorumki kendime huzur tamsa doğru yoldasındır.peki bütün bu eğitimler,aktiviteler,oyuncaklar,gerekli-gereksiz insan tipleri!hele de tam tuvalet eğitimine başlamayı(?)(şimdi düşünüyorum yahu öyle yapsam aşırı iyimser olcak diğer türlü yapsam pinti inatçı meymenetsiz olacak)1 de bu tuvalet konusunda olur olmaz herşeye ok sallayan insanlara kılım.çişini hala söylemiyor musun.aaaa artık büyüdün hadi kakanı söyle ya da çiş var mı çiş...(gereksiz insan tipi!)sana ne arkadaş ben soruyomuyum sana kakan var mı diye?
  Bu evlat işi boyutlarımı aşıyor gibi geliyor ama öyle 1 kudret ve iradeyle donatılıyor ki anne ne oluyorsa o kafa çıkınca bambaşka 1i oluveriyosun.Bunu bütün anneler yaşamıyor mu ki böyle aptal saptal sorular saçma sapan lakırdılar çıkıveriyor ağızlardan.
  bügün benim kafam acayip karıştı.1 pedagog/nörolog(siz  anladınız) 1 psikolog hatta kitabı var filozof bebek sanırım..bugun o kadının 1 makalesini okudum da pek 1 karıştı bünyem ondandır bu laf ebeliğim.
  sizin kafanız karışmıyor mu hiç?
 • MENTAL ARİTMETİK
  4 Üye, 1 İleti
  4-11 yaş arası çocuklarda zihinsel gelişimi, sağ sol beyin koordinasyonunu, çok hızlı matematik işlem becerisini ve bunun gibi birçok gelişimi çocuklarınıza sağlayan Menar mental aritmetik İzmir'de. Sizin bırakın yapabilmeyi takip bile edemediğiniz hızlılıkta ekrandan geçen sayıları çocuğunuzun zihinden nasıl toplayıp çıkardığına, 2-3 basamaklı sayılarda çarpma-bölme işlemini kağıt kalem kullanmadan 1-2 saniyede zihinden nasıl yaptığına hayret edeceksiniz.
 • Düzce anneleri
  4 Üye, 3 İleti
  Düzce de yaşayan nurti anneleri tanışalım mı?
 • ÇANKAYA 'DAKİ ANNELER
  4 Üye, 1 İleti
  ÇANKAYA SEMTİNDE OTURAN ANNELER BİR ARAYA GELİP , ÇOCUKLARIMIZLA BİR ŞEYLER YAPSAK MI? BİZ ÇOK SIKILIYORUZ...
 • Agustos 2013 anneleri :)
  4 Üye, 1 İleti
  Kendimi bildim bileli daha ufacık bir çocukken bile çocukları çokk severdim. Yengeç burcunun anaç genleri de eklenince çocukları ekstra sevdim. Bu gün hiç beklemediğim zaman da hamile olduğumu öğrendim. İsterim ki benimle birlikte aynı aylarda doğum yapacak annelerle geçirelim bu güzel zamanı. Tahmini doğum tarihim 9 Ağusto 2013.
 • Manisa' lı Anneler Burada Toplanıyor :)
  4 Üye, 1 İleti
  Bakıyorum da hemen hemen her ilden anneler toplanmış, sanırım Manisa azınlıkta. Olsun bizde tanışıp kaynaşalım, sorunlarımızı tecrübelerimizi paylaşalım istedim :)

  şimdiden hoşgeldinizzz ;)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...